forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Motivatie (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=21)
-   -   Nu observa ca am slabit... (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=6912)

Anca77yvb 31 oct 2010 06:20:09

Nu observa ca am slabit...
 
buna fetele va rog sa va dati un pic cu parerea ........ deci m-am apucat de slabit ca un prost m-a facut "grasa" ........ acum am slabit mult ........... sunt cu totul alta ........ el m-a vazut si nu a spus nimic ........ se uita doar si atat dar nu comneteaza nimic ........ bine ca si eu i-am spus ca stiu ce a spus despre mine ........ deci ......... si eu am la avatar o poza la mare cu fretele meu ........ are si el la avatar o poza cu una la mare ........... ce parere aveti .........

sarun 31 oct 2010 06:26:16

re: Nu observa ca am slabit...
 
Anca, nu slabesti pt un prost ci pt tine. Nu conteaza ce spun altii atata timp cat tu stii ce faci si vrei sa schimbi ceva. Mult spor la slabit.

Anca77yvb 31 oct 2010 06:29:23

re: Nu observa ca am slabit...
 
ms la fel ......... dar am inceput sa slabesc pt chestia asta si cand vad ca nu spune nimic ma oftic si parca imi pierd din vointa atata tot ...........

mihaela2011 31 oct 2010 10:34:03

Re: Nu observa ca am slabit...
 
Nici macar nu merita atentia ta.Cel mai important este ca tu ti-ai atins scopul de a fi o slabuta si nu trebuie sa renunti pentru ca el nu ,,observa''.Cu siguranta te observa ,chiar daca pastreaza asta pentru el.Nu te lasa influentata de lucrul asta.Bafta la slabit in continuare!;;)

ras_cristalin 31 oct 2010 10:41:23

Re: Nu observa ca am slabit...
 
Citat:

Anterior postat de Anca77yvb (Post 385873)
buna fetele va rog sa va dati un pic cu parerea ........ deci m-am apucat de slabit ca un prost m-a facut "grasa" ........ acum am slabit mult ........... sunt cu totul alta ........ el m-a vazut si nu a spus nimic ........ se uita doar si atat dar nu comneteaza nimic ........ bine ca si eu i-am spus ca stiu ce a spus despre mine ........ deci ......... si eu am la avatar o poza la mare cu fretele meu ........ are si el la avatar o poza cu una la mare ........... ce parere aveti .........

Cred ca nu stie ce sa mai spuna. E mai usor sa zici ceva rautacios decat ceva frumos :)
Daca te intereseaza, vorbeste cu el :)

LicuriciColorat 31 oct 2010 11:06:37

Re: Nu observa ca am slabit...
 
Anca cum ti'am spus si in jurnalul tau
nu e ca nu observa,ci doar ca nu are cum sa zica ceva la adresa ta din orgoliu
stai linistita,ca a observat el schimbarea,sigur admira corpu pe care il ai,dar orgoliul nu il lasa sa zica nimic
tu tra sa fii mandra de tine si reusita ta,ca ai slabit pt tine in speial nu pt el

Slabuta 31 oct 2010 11:21:01

Re: Nu observa ca am slabit...
 
Citat:

Anterior postat de Anca77yvb (Post 385873)
buna fetele va rog sa va dati un pic cu parerea ........ deci m-am apucat de slabit ca un prost m-a facut "grasa" ........ acum am slabit mult ........... sunt cu totul alta ........ el m-a vazut si nu a spus nimic ........ se uita doar si atat dar nu comneteaza nimic ........ bine ca si eu i-am spus ca stiu ce a spus despre mine ........ deci ......... si eu am la avatar o poza la mare cu fretele meu ........ are si el la avatar o poza cu una la mare ........... ce parere aveti .........

Buna Anca :)

Inseamna ca e mirat de schimbarea ta.
Iti place de el?;;)

Anca77yvb 31 oct 2010 15:29:55

Re: Nu observa ca am slabit...
 
da imi place de el ........... dar nu stiu ce are in ultimul timp ........ se poarte naspa cu mine ...... bine ca nici eu nu ma port altfel ....... dar parca are mai multi draci pe mine .......

LicuriciColorat 31 oct 2010 16:19:20

Re: Nu observa ca am slabit...
 
Citat:

Anterior postat de Anca77yvb (Post 386138)
da imi place de el ........... dar nu stiu ce are in ultimul timp ........ se poarte naspa cu mine ...... bine ca nici eu nu ma port altfel ....... dar parca are mai multi draci pe mine .......

poi e normal sa aiba draci
ca vede ca ai slabit,ca arati bine,ii e frica ca va venii momentu cand iti v'ei gasii pe cineva care sa te iubeasca si aprecieze
da oare de ce nu incercati voi 2 sa va cunoasteti,sa iesiti,sa vorbiti ca prieteni?in loc sa va certati si sa va uitati urat unu la altu?

andra_aly 31 oct 2010 16:55:22

Re: Nu observa ca am slabit...
 
Acel om nu merita nimic....b-)
Si daca e mai furios asa, inseamna ca si-a dat seama si inca cum:D
doar ca sa nu crezi ca o sa vina sa iti zica wow ce bine arati. este prea mandrub-)


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:37:53.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO