forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   La Multi Ani! (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=93)
-   -   Casa de piatra, Andreea! (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=11705)

ella 78 06 iul 2012 13:04:40

Re: Casa de piatra, Andreea!
 
Draga mea ,draga:-*:-*.-*...A sosit si ziua nuntii tale...a voastre...incununarea unei frumoase iubiri...Sa fiti fericiti ,scumpo,sa aveti numai zile senine,pline de sanatate si zimbete largi, curate...viata sa va rezerve numai bucurii..si s-aveti o casa de copii:D..Te pup scumpa mea...Miine gindurile noatre vor fi alaturi de tine....Ti-am zis ca o sa ciocnesc in sanatatea voastra,nu;):D...Pupiceeeeiiii:-*:-*:-*.-*:-*:-*:x:x:x:x:x:x

Polux 06 iul 2012 13:26:40

Re: Casa de piatra, Andreea!
 
Casa de piatra, Andreea! >:D<
Iti doresc din suflet sa existe numai armonie, dragoste si intelegere intre voi 2!

De abia asteptam pozele!

rainbow 06 iul 2012 13:51:45

Re: Casa de piatra, Andreea!
 
Casatoria este o binecuvintare de care va veti bucura de-a lungul vietii. Va ofera multe bucurii, multa placere si armonie in viata voastra ca sot si sotie. Fie ca mariajul vostru sa fie presurat numai cu fericire, vesti bune si fie ca dragostea voastra sa fie eterna.
Casa de piatra draga mea!!!si profita de ziua de maine!!e unica in viata,e frumoasa ,dar trece asa de repede..>:D<>:D<>:D<

aussie_girl 06 iul 2012 16:26:19

Re: Casa de piatra, Andreea!
 
Un mariaj sanatos iti doresc, fericire si incredere unul in altul..liniste, sanatate, viata lunga impreuna!! Casa de piatra!

bzzz 06 iul 2012 19:34:00

Re: Casa de piatra, Andreea!
 
M-am emotionat foarte tare cand am vazut mesajele voastre.... iti multumesc Ema ca m-ai sunat..ca mi-ai transmis toate gandurile bune atat aici cat si la telefon... ca mi-ai spus sa verific slabutele... Nu ai idee cat de tare m-am emotionat ..... va multumesc din suflet tuturor pt urari..pt gandurile bune.... Imi pare rau ca nu apuc sa va raspund pe fiecaruia in parte ... mai sunt atatea de facut..dar ma bucur enorm ca am intrat si am citit gandurile voastre.. O sa vedeti si poze si tot dupa..acum sa vad cum primesc poze,,ca pozele fotografei le primesc cam intr-o luna..dar voi primii de la invitati:) Sunt optimista si sper din suflet sa fie totul bine maine.. Va imbratisez cu mult mult drag ...

VentoFreddo 06 iul 2012 20:32:39

Re: Casa de piatra, Andreea!
 
DRAGA ANDREEA,ITI UREZ CASA DE PIATRA SI O NUNTA CA-N POVESTI!
MULTA FERICIRE SI IMPLINIRE!!
http://www.cartoline.it/pics/matrimonioa006.jpg

Ema55 06 iul 2012 21:39:49

Re: Casa de piatra, Andreea!
 
Citat:

Anterior postat de bzzz (Post 1085936)
M-am emotionat foarte tare cand am vazut mesajele voastre.... iti multumesc Ema ca m-ai sunat..ca mi-ai transmis toate gandurile bune atat aici cat si la telefon... ca mi-ai spus sa verific slabutele... Nu ai idee cat de tare m-am emotionat ..... va multumesc din suflet tuturor pt urari..pt gandurile bune.... Imi pare rau ca nu apuc sa va raspund pe fiecaruia in parte ... mai sunt atatea de facut..dar ma bucur enorm ca am intrat si am citit gandurile voastre.. O sa vedeti si poze si tot dupa..acum sa vad cum primesc poze,,ca pozele fotografei le primesc cam intr-o luna..dar voi primii de la invitati:) Sunt optimista si sper din suflet sa fie totul bine maine.. Va imbratisez cu mult mult drag ...

Cu mare drag, Buburuzica!:-*>:D<
Dealtfel, nu ai pentru ce sa-mi multumesti. Sentimentele si gandurile bune pe care ti le-am transmis au venit, pur si simplu, din suflet. Inima mea a simtit ca asa trebuie sa se intample - sa fim cu sufletul aproape de tine, de acest minunat eveniment prilejuit de casatoria ta.
Iti doresc sa ai parte de o noapte linistita, odihnitoare, cu vise frumoase, iar maine sa te trezesti fericita pentru ca vei fi cea mai frumoasa mireasa si vei avea o nunta perfecta, asa cum v-ati dorit!:-*>:D<

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:A...azcwSdB_w4S1ew

ella 78 07 iul 2012 07:27:02

Re: Casa de piatra, Andreea!
 
Buna dimineata,mindra miresica:x:x:xToata noaptea(la munca) mi-a rasunat o melodie in creier...un cintec drag sufletului meu..cind eram copila la mama,speram ca in ziua nuntii mele sa rasune...n-a fost sa fie..Ti-o dedic tie..din inima...pt tine..in ziua nuntii tale:x:x
MARIA CIOBANU - Scoate, mamă, turta

ella 78 07 iul 2012 07:28:28

Re: Casa de piatra, Andreea!
 
MARIA CIOBANU

bzzz 09 iul 2012 11:22:38

Re: Casa de piatra, Andreea!
 
Inca o data va multumesc din tot sufletul pt toate cuvintele frumoase... gata a trecut zi ziua nuntii:D Si vreau sa va spun ca sunt extrem de inantata ca totul a iesit mai frumos decat ma asteptam..:) Toata lumea ne-a laudat atat pe noi cat si petrecerea in sine..sujba la biserica a fost minunata... am avut cel mai tare preot din lume..a tinut o slujba super faina..... ne-a fcut sa radem.. nu a fost monoton ca la slujbele clasice..el glumea.. ne-a facut sa si plangem;)) A fost foarte frumos..... La sala a fost superbbbbbb am avut cel mai bun dj... Vreau sa zic ca tortul l-am dat la 5 dimineata..asa muuulttttttttt s-a dansat... si oamenii au plecat dupa 6 dimineata..... La 7 erau inca oameni:) A fost foarte frumosss.... dar ca la fiecare nunta trebuia sa fie si ceva aiurea:)) Tortul a iesit uratel..nicidecum ca in poza.. si in plus l-au tinut aia in frigider de sucuri si s-a prelins culoarea din albastru panglicutei..dar chiar nu ne-am stresat..si ospatarii au fost varza:)) Dar nu am fost deloc stresata..tin sa zic ca am profitat la maxim de aceasta zi si nu am pus la suflet nimic...... Si d'aia a iesit totul minunat si am fost laudati:D

va imbratisez cu mult mult drag............>:D<>:D<>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:11:57.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO