forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   La Multi Ani! (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=93)
-   -   La multi ani, nana! (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=11020)

vera37 30 ian 2012 11:58:21

La multi ani, nana!
 

LA MULTI ANI, NANA! sa traiesti, sa fii sanatoasa si voioasa
http://felicitari.slabute.ro/site/fe...mg.php?pid=341

happygirldiana 30 ian 2012 12:00:09

Re: La multi ani, nana!
 
La multi ani, Nana!Sa fii sanatoasa, fericita si la fel de ambitioasa si perseverenta ca si pana acum!>:D<

Zoe 30 ian 2012 12:04:36

Re: La multi ani, nana!
 
la mulţi ani, nănuţa, să fii voioasă şi sănătoasă, să ai parte de tot ce-ţi doreşti (inspiration included)! :) >:D<
http://s6.thisnext.com/media/largest...n/9B6704BF.jpg
(nu e un inel cadou, e un snop de floricele şi gâze cadou! :)))

kisa 30 ian 2012 12:12:20

Re: La multi ani, nana!
 
La multi ani ! Partyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ancad26 30 ian 2012 12:19:51

Re: La multi ani, nana!
 
http://felicitari.slabute.ro/site/fe...mg.php?pid=170

Cuore 30 ian 2012 13:06:21

Re: La multi ani, nana!
 
1 ataşament(e)
La multi ani ! Nana.

nicoleta100 30 ian 2012 13:11:01

Re: La multi ani, nana!
 
LA MULTI ANI CU SANATATE FERICIRE SI TOT CE ITI DORESTI!!!!
http://www.academy-florists.com/images/shop/lrg/BDY.jpg

margutza 30 ian 2012 13:27:40

Re: La multi ani, nana!
 
1 ataşament(e)
La multi ani ! Sa fii sanatoasa, si sa ti se indeplineasca toate dorintele !

rainbow 30 ian 2012 13:32:02

Re: La multi ani, nana!
 
la multi ani Nana!!!!!!!!
http://www.consolegames.ro/forum/att...-gift-copy.png

barbuta 30 ian 2012 14:51:43

Re: La multi ani, nana!
 
1 ataşament(e)
la multi ani nanuta

LeeLyy 30 ian 2012 15:38:03

Re: La multi ani, nana!
 
LA MULTI ANI, NANUTZULE DRAG! SA FI SANATOASA SI SA AI PARTE NUMAI DE BINE SE DE FRUMOS!>:D<>:D<:-*:-*>:D<>:D<

http://www.torturi-chipsidale.ro/pro...7tt7nburka.jpg

Slabuta 30 ian 2012 18:57:21

Re: La multi ani, nana!
 
La multi ani! Iti transmit cele mai sincere urari din partea mea :)
http://felicitari.slabute.ro/site/fe...mg.php?pid=459

aussie_girl 30 ian 2012 19:13:09

Re: La multi ani, nana!
 
LA MULTI ANI SCUMPA PRIETENA!! La multi ani cu sanatate si cu echilibru..cu dragoste, cu fericire, cu zile insorite. Sa-ti fie viata luminoasa draga mea, iar zambetul frumos de pe chip sa nu-ti lipseasca...La multi ani!!>:D<>:D<

lacramioara2 30 ian 2012 21:55:47

Re: La multi ani, nana!
 
La multi ani, Nana, muza noastra inspirationala! Te sarut cu drag si iti urez sa te bucuri de fiecare zi din viata ta de femeie frumoasa si implinita.

andra_aly 30 ian 2012 22:08:09

Re: La multi ani, nana!
 
La multi ani @};-@};-@};-

sherpika 30 ian 2012 22:58:34

Re: La multi ani, nana!
 
La multi ani! multe bucurii, sa fii iubita si fericita! :-* [*109*][*52*]

Alina82 31 ian 2012 11:44:01

Re: La multi ani, nana!
 
La multi ani Nanutza!!!Sa ai parte de multa liniste si fericire!!!

elenavulpe 31 ian 2012 19:53:25

Re: La multi ani, nana!
 
Fetele mele dragi!
Imi cer mii de scuze ca nu am ajuns de ieri la pagina in care s-a spus ca s-a deschis acest topic. Insa ieri nu am deschis computerul deloc ca am avut-o pe prietena de la serviciu in vizita.
Va pup, va multumesc din suflet pentru urarile voastre care mi-au facut o a doua seara frumoasa!
Doamneeee... si ce de cadouri virtuale minunate am primit! Va multumesc mult, mult de tot!
Mi-e greu fara voi, de cate ori nu am posibilitatea sa va citesc am o zi lipsita total de "sare si piper".
Va pup si va multumesc pentru tot ce mi-ati oferit de-a lungul calatoriei mele, fara macar sa va dati seama! Fiecare dintre voi a lasat o urma in personalitatea mea si este responsabila de noua mea silueta!

Sand 31 ian 2012 20:30:41

Re: La multi ani, nana!
 
La multi ani cu sanatatate, bucurii si tot ce-ti doresti!@};-

elenavulpe 31 ian 2012 21:20:12

Re: La multi ani, nana!
 
Citat:

Anterior postat de Sand (Post 919639)
La multi ani cu sanatatate, bucurii si tot ce-ti doresti!@};-

:-*>:D<:-*
Multumesc Sandi!
Tie trebuie sa-ti urez buna dimineata? Sau o zi minunata ca e aproape pranzul?
Oricum ar fi... sa iti fie ziua super!>:D<>:D<

aussie_girl 31 ian 2012 21:25:14

Re: La multi ani, nana!
 
Slava Domnului bine ca ai aparut! Incepusem sa-mi fac griji!! Hai La multi ani again!!>:D<:-*

Red flower 31 ian 2012 21:26:27

Re: La multi ani, nana!
 
La Multi Ani! >:D<

http://www.perfect-wedding-day.com/i...ing-cake-7.jpg

Sand 31 ian 2012 23:49:39

Re: La multi ani, nana!
 
Citat:

Anterior postat de elenavulpe (Post 919687)

Oricum ar fi... sa iti fie ziua super!>:D<>:D<

Merci mult, :)si tie zile minunate in continuare!>:D<

eva 9 31 ian 2012 23:58:51

Re: La multi ani, nana!
 
Cred ca vin cu intarziere, dar n-am stiut :">, acum am vazut topicul!

La muuuuulti ani, sanatosi si fericiti! Si felicitari pentru Ticker, pentru Mentinere! Esti o invingatoare!![*55*]
[*130*][*55*]

elenavulpe 01 feb 2012 09:28:43

Re: La multi ani, nana!
 
Citat:

Anterior postat de aussie_girl (Post 919701)
Slava Domnului bine ca ai aparut! Incepusem sa-mi fac griji!! Hai La multi ani again!!>:D<:-*

:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<
Multumesc Cami!
Paaaiiii... au fost 4 zile in care abia am avut timp sa respir... deci... no PC, no diet, nothing. Iar ieri de dimineata si pana seara am incercat sa recuperez ce s-a scris pe la etajul 8 de la 40 de ani... deci iararsi nu m-am putut exprima foarte pe larg si pe tot parcursul zilei. Dar... sunt revenita!
Citat:

Anterior postat de eva 9 (Post 919929)
Cred ca vin cu intarziere, dar n-am stiut :">, acum am vazut topicul!

La muuuuulti ani, sanatosi si fericiti! Si felicitari pentru Ticker, pentru Mentinere! Esti o invingatoare!![*55*]
[*130*][*55*]

Eva draga de tine, multumesc pentru urari! Vorba lu' Aussie... primesc felicitarile si ele sunt la fel de bine venite si inainte si dupa! De fapt... in fiecare zi este ziua mea :)):)):)):)) Caci asa am inceput sa ma comport cu dieta.
Tu ma vezi invingatoare? Eu incep sa fiu, din ce in ce mai dezamagita de faptul ca nu pot sa scad pana nla target-ul final. Si sunt si mai suparata pe mine pentru ca vad cantarul ca merge in sus! Ei... las' ca vine ea primavara! Acum este aici asa un ger, ca de altfel prin jumtate dein Romania, incat in afara de grasimi si carbohidrati, nimic nu te poate ajuta sa te feresti (intern vorbind) de frigul groaznic! Astazi am venit la servicu pe -20 de grade! Deci... portia de cereale de la MD a fost de 80 gr in loc de 60 de gr si a mai continut si 20 de grame de goji pentru vitamine si minerale. Am un mar ptr G1, si 40 de grame de ovaz pentru G2.
La capitolul grasimi stau prost... dar nu-i bai. Sa speram ca metabolismul n-o sa se prinda :)):)):)):))

Te pup Eva! Pana la mentinere mai am 3 kg si-apoi... ma apropii de calitatea de invingator! Adica... intru pe ultima suta de metri cum s-ar spune in popor!

eva 9 03 feb 2012 17:24:37

Re: La multi ani, nana!
 
Citat:

Anterior postat de elenavulpe (Post 920146)

:-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<
Multumesc Cami!
Paaaiiii... au fost 4 zile in care abia am avut timp sa respir... deci... no PC, no diet, nothing. Iar ieri de dimineata si pana seara am incercat sa recuperez ce s-a scris pe la etajul 8 de la 40 de ani... deci iararsi nu m-am putut exprima foarte pe larg si pe tot parcursul zilei. Dar... sunt revenita!

Eva draga de tine, multumesc pentru urari! Vorba lu' Aussie... primesc felicitarile si ele sunt la fel de bine venite si inainte si dupa! De fapt... in fiecare zi este ziua mea :)):)):)):)) Caci asa am inceput sa ma comport cu dieta.
Tu ma vezi invingatoare? Eu incep sa fiu, din ce in ce mai dezamagita de faptul ca nu pot sa scad pana nla target-ul final. Si sunt si mai suparata pe mine pentru ca vad cantarul ca merge in sus! Ei... las' ca vine ea primavara! Acum este aici asa un ger, ca de altfel prin jumtate dein Romania, incat in afara de grasimi si carbohidrati, nimic nu te poate ajuta sa te feresti (intern vorbind) de frigul groaznic! Astazi am venit la servicu pe -20 de grade! Deci... portia de cereale de la MD a fost de 80 gr in loc de 60 de gr si a mai continut si 20 de grame de goji pentru vitamine si minerale. Am un mar ptr G1, si 40 de grame de ovaz pentru G2.
La capitolul grasimi stau prost... dar nu-i bai. Sa speram ca metabolismul n-o sa se prinda :)):)):)):))

Te pup Eva! Pana la mentinere mai am 3 kg si-apoi... ma apropii de calitatea de invingator! Adica... intru pe ultima suta de metri cum s-ar spune in popor!


Pai esti invingatoare! Eu vad cele 30+ de le-ai lasat in urma, nu cele 2-3 de le mai ai in fata! E normal ca acum pe ultimii 50m sa te tot duci inainte-inapoi... ma rog, nu stiu daca normal, in sensul ca eu nu inteleg un proces fiziologic aici, dar stiu ca asa se intampla... cred ca e balansul organismului, pana se echilibreaza... habar n-am!

Ce vroiam sa-ti spun, ca un fel de avertisment, referitor la frig... mare grija, cand este frig afara metabolismul incetineste..organismul mocneste incet daca pot sa zic asa... Mare grija la carbohidratii aia combinati cu grasimi! Dar cred ca cateva zile nu omoara pe nimeni! Proteinele in schimb sunt termogene! Cred ca niste fripturi grase sunt mai potrivite! Dar sunt convinsa ca tu stii toate astea!

Oricum din ce vorbesc si eu cu maica-mea inteleg ca de la voi pleaca frigul zilele astea... In Germania in schimb ne tot ameninta cu -20 :)) iar eu nu mai cunosc deloc temperaturile astea!

elenavulpe 05 feb 2012 09:01:20

Re: La multi ani, nana!
 
Citat:

Anterior postat de eva 9 (Post 923728)

Pai esti invingatoare! Eu vad cele 30+ de le-ai lasat in urma, nu cele 2-3 de le mai ai in fata! E normal ca acum pe ultimii 50m sa te tot duci inainte-inapoi... ma rog, nu stiu daca normal, in sensul ca eu nu inteleg un proces fiziologic aici, dar stiu ca asa se intampla... cred ca e balansul organismului, pana se echilibreaza... habar n-am!

Ce vroiam sa-ti spun, ca un fel de avertisment, referitor la frig... mare grija, cand este frig afara metabolismul incetineste..organismul mocneste incet daca pot sa zic asa... Mare grija la carbohidratii aia combinati cu grasimi! Dar cred ca cateva zile nu omoara pe nimeni! Proteinele in schimb sunt termogene! Cred ca niste fripturi grase sunt mai potrivite! Dar sunt convinsa ca tu stii toate astea!

Oricum din ce vorbesc si eu cu maica-mea inteleg ca de la voi pleaca frigul zilele astea... In Germania in schimb ne tot ameninta cu -20 :)) iar eu nu mai cunosc deloc temperaturile astea!

:-*:-*:-*:-*:-*
Pai... am marit cantitatea de ulei de masline de la 4-6 ml/zi la 8-10 ml/zi, plus ca am si mancat gratar din ceafa de porc (bleah!). Cantarul de astazi zice ca n-am facut rau ce-am facut saptamanile astea, dar e drept ca am si mers mult pe jos. Senzatia de foame din iarna, in perioadele foarte friguroase, se poate combate cu ceai cald, pen'ca ridica temperatura corpului.
Temperaturile astea scazute inca nu pleaca de pe-aici! Pe mine nu temperetarura in sine ma deranjeaza, cat umezeala! Umezeala asta imi pune neuronii pe bigudiuri! Dar... nu poate sa dureze o vesnicie si, dincolo de norii si de frigul asta, se afla soarele care luminieaza cald tot ceea ce exista pe gogoloi. La un moment dat, cat de curand, ne va lumina si pe noi... chiar prea cald... si-atunci o sa visam la frigul iernii! Deci...
Organismul meu a stat foarte multi ani la kg de 58-60 si-atunci... nu se da dus usor de-aici. Pana la urma, ideea este sa ies din iarna la cel mult 59 kg. Si-apoi... navalnic spre 56! Am renuntat la ideea de a mai slabi acum pentru ca fiind atat de frig, mai scap prin dulciuri (glucidele, lasand la o parte faptul ca sustin sistemul nervos, sunt cel mai puternic energizant al organismului). Acum... nu mananc in fiecare zi (am incheiat etapa aia), dar la 3 zile tot mai iau cate o gura (sau mai multe) de ceva dulce, ori mananc mai multe cereale.
Eu stiam ca in perioadele de frig metabolismul se accelereaza (tocmai de aia e indicat sa ne miscam mai mult pe-afara) pentru ca incearca sa sustina termoreglarea (si-atunci consuma mai mult si mai repede; asta este si explicatia manipularii organismului cu ceaiuri calde). In fine... sunt la un prag si il voi trece, dar nu acum! :-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<

barbuta 30 ian 2013 00:12:42

Re: La multi ani, nana!
 
la multi ani nanuta[*60*][*60*][*130*][*130*][*109*][*1*]

LeeLyy 30 ian 2013 08:08:12

Re: La multi ani, nana!
 
La multi ani NANA!!!!! Sa fi sanatoasa, fericita, implinita! Sa fii iubita si fericita in fiecare moment al vietii tale. La multi si minunati ani!
http://www.romanianflowershop.com/me...st-Romania.jpg

margutza 30 ian 2013 08:11:26

Re: La multi ani, nana!
 
1 ataşament(e)
La multi ani ! Sa fii sanatoasa, fericita si sa ti se implineasca toate dorintele !

vera37 30 ian 2013 12:02:34

Re: La multi ani, nana!
 
LA MULTI ANI, NANA! sa fii sanatoasa si toate dorintele sa se implineasca :-*>:D<

Zoe 30 ian 2013 16:57:56

Re: La multi ani, nana!
 
La mulţi ani, Nănuţa, să fii sănătoasă şi voioasă! >:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:36:41.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO