View Single Post
  #2609 (permalink)  
Vechi 27 dec 2013, 10:34:45
essi's Avatar
essi essi este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 11 iul 2011
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 48
Dieta: proprie
Date: 165cm, 72kg
Mesaje: 9
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 100-110 kg

Citat:
Anterior postat de Stefanie Vezi mesajul
Vin sa ma confesez in aceasta seara
Dupa aproape 3 saptamani de mancat "curat" am dat-o in bara in aceasta seara cu un pachet de biscuiti digestivi de 457 calorii !!!!La naiba ,eram atat de fericita ca am reusit sa fac programul lui Billy Blanks "Advanced tae-bo" timp de 55 de minute fara oprire .
Ca sa fie pachetul complet ,nu am mancat de foame sau plictiseala -m-am simtit deprimata ,de dimineata plang din orice prostie ,nu imi explic aceasta multitudine de sentimente.Prostia e ca desi m-am bagat ca toanta in dulciuri nu ma simt mai bine ,dimpotriva ma simt mai deprimata decat eram initial(am un motiv in plus sa ma simt dezamagita )
Va urez mult spor tuturor si sa fiti mai puternice decat mine !
Buna !
Cand vei mai simti nevoia de ceva dulce, incearca prajituri raw vegan. Sunt extraordinar de bune si te fac sa te simti foarte bine.
essi, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1625 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1108 kcal/zi. Pentru a slăbi 3-4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 851 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat