forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Slabit eXtrem (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=378)
-   -   Anorexia - o boala grava! (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=2525)

Slabuta 01 feb 2010 02:24:18

Anorexia - o boala grava!
 
10 ataşament(e)
Din ce in ce mai multe fete/femei sunt rapuse de aceasta boala.

AVETI GRIJA DE VOI SI SANATATEA VOASTRA!

ianna 01 feb 2010 03:58:14

Re: Anorexia - o boala grava!
 
alte poze mai expresive nici nu puteai sa gasesti !


groaznice dar f apropiate de realitate...

andra_aly 01 feb 2010 11:39:37

Re: Anorexia - o boala grava!
 
ma apuka frica cand vad asa ceva... :-s:-s

Slabuta 01 feb 2010 11:41:24

Re: Anorexia - o boala grava!
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 75296)
ma apuka frica cand vad asa ceva... :-s:-s

Eu stai si ma gandesc, femeile astea chiar se cred sexy, de sanatatea nu mai spun?

mishutza 01 feb 2010 11:42:49

Re: Anorexia - o boala grava!
 
Sexy poate nu se cred,dar cu siguranta cred ca asa e cel mai bine,si in sfarsit pot controla si ele ceva.
Mie imi este mila de ele,anorexia este o boala groaznica.Cine stie prin ce viata au trecut si ce chinuari au trait de au dezvoltat asa o boala

andra_aly 01 feb 2010 11:51:04

Re: Anorexia - o boala grava!
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 75299)


Eu stai si ma gandesc, femeile astea chiar se cred sexy, de sanatatea nu mai spun?

gandeste-te ca ele cand se uita in oglinda se vad grase... am citit un articol intr-o zi despre o fata de aici din italia care era anorexica. acum este totusi mai bine. incet incet isi revine.
i s-a luat interviu si daca vezi ce poveste iti vine sa plangi de mila ei. partea proasta este ca ea se vedea frumoasa. deci mishutza sa sti ca ele se cred sexy. pe cat mai slabe pe atat mai frumoase:-s
ea si-a dat seama ca nu e bine ce face doar atunci cand nu isi gasea de munca. toti se fereau de eu. si asa a realizat ca trebuie sa isi schimbe viata.
pot sa va pun o poza cu ea?

Slabuta 01 feb 2010 11:52:12

Re: Anorexia - o boala grava!
 
pune ca atasament

andra_aly 01 feb 2010 12:00:33

Re: Anorexia - o boala grava!
 
3 ataşament(e)
Ataşament 1527Ataşament 1528Ataşament 1529
fata asta a fost tinuta in casa de mama ei... inchisa. si de aceea a ajuns asaa.. acum lupta impotriva anorexiei.

Slabuta 01 feb 2010 12:06:53

Re: Anorexia - o boala grava!
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 75312)
Ataşament 1527Ataşament 1528Ataşament 1529
fata asta a fost tinuta in casa de mama ei... inchisa. si de aceea a ajuns asaa.. acum lupta impotriva anorexiei.

Mda, e destul de grav...
Eu am avut tentative, dar noroc ca mai aveam 1 % de luciditate si ala m-a salvat.:-s

andra_aly 01 feb 2010 12:10:18

Re: Anorexia - o boala grava!
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 75317)


Mda, e destul de grav...
Eu am avut tentative, dar noroc ca mai aveam 1 % de luciditate si ala m-a salvat.:-s

of.. macar acel 1% sa il aiba fetele astea. totusi ar fi ceva. eu o singura am dat afara ce am papat. m-am simtit asa de naspa si eram si intr-un moment mai delicat. dar nu am mai facut si nu o sa mai fac NEVER asa ceva#:-s#:-s#:-s


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:36:12.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO