forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Sport (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Hip Hop Abs (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=12229)

andra_aly 10 mar 2013 10:14:30

Re: Hip Hop Abs
 
Citat:

Anterior postat de ieucumine (Post 1233682)
Eu sunt varza la dans, nu pot sa-mi sincronizez mainile cu picioarele. Adica, un timp fac miscarile ok si dupaia fiecare membru o ia razna si ma opresc si zic "cu astea cum se face?" :))). Nu mai fac deocamdata, ma apuc de maine de ChaLean :)

Si eu m-am enervat putin la faza cu sincronizarea... asa rapizi sunt ei:)) pana ridic eu piciorul ei fac schimbul cu alalalt:P
Dar incet incet prinzi viteza;)
Succes atunci.>:D<

ieucumine 11 mar 2013 00:49:08

Re: Hip Hop Abs
 
Multumesc. Spor in continuare :)

andra_aly 14 mar 2013 17:27:36

Re: Hip Hop Abs
 
HHA- Hips Buns and Thighs

BORKED

LOREDANA99 01 apr 2013 21:11:04

Re: Hip Hop Abs
 
Am inceput programelul si eu...am obosit in ultimele 10 minute dar nu m-am dat batuta...se vede ca nu prea am conditie fizica...incerc sa respect calendarul...deocamdata imi place pt ca am impresia ca lucreaza si mainile si e destul de distractiv uneori :)

andra_aly 01 apr 2013 21:27:10

Re: Hip Hop Abs
 
>:D< Felicitari Loredana.
Cu timpul o sa te obisnuiesti:)
Oricum, trebuie sa incarc si celalalte filmulete ca sa poti sa faci dupa calendar.
cand am timp, promit ca le pun.
Eventual deocamdata poti sa le faci pe astea ca sa te obisnuiesti:)

LOREDANA99 01 apr 2013 21:38:59

Re: Hip Hop Abs
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 1245114)
>:D< Felicitari Loredana.
Cu timpul o sa te obisnuiesti:)
Oricum, trebuie sa incarc si celalalte filmulete ca sa poti sa faci dupa calendar.
cand am timp, promit ca le pun.
Eventual deocamdata poti sa le faci pe astea ca sa te obisnuiesti:)

Am downloadat programul complet dupa internet, merci oricum ca le-ai postat, aici am vzt ce faine sunt :-*...stiu ce voi faceti chestii mai complicate, dar la cat sport am fct eu pana acum sper sa fie bun pt inceput, mai ales ca e special pt zona mea problematica :D

andra_aly 02 apr 2013 19:00:42

Re: Hip Hop Abs
 
Aha, ok atunci:)
Sunt frumoase si sa stii ca te munceste fara sa iti dai seama:D
Si eu ma gandeam sa fac programul cap coada, dar dupa ce termin cu insanity;)
atunci cred ca o sa mi se para floare la ureche:))
Succes si sa ne tii la curent cum merge treaba>:D<

LOREDANA99 02 apr 2013 20:35:00

Re: Hip Hop Abs
 
merge...ma bucur ca maine am alt filmulet in calendar ca m-am plictisit de acelasi 2 zile...:D..astazi parca am obosit mai mult, eram si eu mai obosita dar cred ca am inceput sa fac si mai corect...simt o micuta febra musculara la burta...e de bine...faza e ca eu incerc sa combin si cu dieta low carb, deci nu am asa multa vlaga dar la ce burtoi am nu reusesc doar cu sportul...insanity suna imposibil deocamdata pt mine :)...am vzt turbo jam, dar mi se pare mai mult pt partea inferioara...ce ai mai incercat tu:)?

andra_aly 02 apr 2013 20:57:05

Re: Hip Hop Abs
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 1245586)
merge...ma bucur ca maine am alt filmulet in calendar ca m-am plictisit de acelasi 2 zile...:D..astazi parca am obosit mai mult, eram si eu mai obosita dar cred ca am inceput sa fac si mai corect...simt o micuta febra musculara la burta...e de bine...faza e ca eu incerc sa combin si cu dieta low carb, deci nu am asa multa vlaga dar la ce burtoi am nu reusesc doar cu sportul...insanity suna imposibil deocamdata pt mine :)...am vzt turbo jam, dar mi se pare mai mult pt partea inferioara...ce ai mai incercat tu:)?

E bine daca simti ca te lucreaza:D
E ok si sa tii dieta:) Alimentatie sanatoasa + sport = o silueta de invidiat:D

Eu nu am mai facut programe ... faceam stepper, exercitii pentru abdomene, bicicleta sttionara...mai faceam cate un filmulet de pe youtube din una alta, dar e prima data cand am rabdare sa ma tin dupa filmulete:D
Am mai incercat vara trecuta insanity dar nu am putut face mult, era prea cald.

LOREDANA99 03 apr 2013 19:03:50

Re: Hip Hop Abs
 
azi am fct ab sculpt...bine ca eram cam obosita si distrata...ca un facut am avut in calendar un filmulet mic si usor...nu prea am prins miscarile si simt ca n-am facut mare lucru...asa imi trebuie daca am mancat pana am ajuns in halul asta :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:50:08.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO