forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/index.php)
-   Sport (http://forum.slabute.ro/forumdisplay.php?f=12)
-   -   TurboFire (http://forum.slabute.ro/showthread.php?t=8850)

Adina14 10 apr 2011 17:43:28

TurboFire
 
Buna slabutelor!>:D<
Sunt noua pe aici si am o curiozitate ce nu'mi iese din minte de cateva zile bune ;)) As vrea sa incep programul TurboFire insa nu am inteles daca are un "orar" cu care workout trebuie sa il faci in fiecare zi sau nu, asa cum au si altele precum Insanity,Hip Hop Abs si P90x :) Asa ca, stiti cumva daca are unul sau poti face care workout vrei?:-/ Si in cazul in care il urmati si voi sau ati facut'o mai de mult, da/a dat rezultate?;;)

justbelieve 10 apr 2011 18:00:57

Re: TurboFire
 
5 ataşament(e)
Buna:)
Eu nu am facut Turbo Fire,dar am programul si am si un orar.

Adina14 10 apr 2011 18:38:51

Re: TurboFire
 
Merci mult >:D<

justbelieve 10 apr 2011 19:25:23

Re: TurboFire
 
Cu placere>:D<
Sper sa-ti fie de folos.

Adina14 10 apr 2011 20:18:04

Re: TurboFire
 
Citat:

Anterior postat de justbelieve (Post 616383)
Cu placere>:D<
Sper sa-ti fie de folos.

Yeap ;) L-am luat de pe net dar nu avea inclus si programul si nici nu l'am putut gasi pe altundeva :-??

DoarEu 04 aug 2011 22:44:08

Re: TurboFire
 
yaaaay, deci chiar cautam un topic cu TurboFire:D
am si eu filmuletele, dar nu fac dupa program :D adoooooor filmuletul pentru abdomen, si acele "fire" si "hiit", unde dupa cum zice tipa, trebuie sa dai 110% :D ma motiveaza...mai ales ca zice intr-una "keep going, don't stooop" :)) si te munceste, nu gluma, chiar daca unele au doar 15 min :D
pe mine chiar m-a ajutat cel pentru abdomen...il faceam cam 3-4 zile pe saptamana...si chiar da rezultate. acum nu il mai fac atat de des, pentru ca mi se dezvoltau prea tare oblicii si mi-e frica sa nu-mi distrug talia:(
poti incerca cu incredere Adina >:D<

riky 10 aug 2011 15:34:14

Re: TurboFire
 
Muscle burn fat! Time to get xtreme baby!!!!!!! Motoul meu de suflet de aproape 2 saptamani incoace. Turbo fire, mi-a placut, dar, nu m-a lucrat cat ma lucreaza Chalean Xtreme, te rupe extrem , femeia.....doar ca-ti trebuie exhipament, asta e dezavantajul....

Dintre turbojam, turbo fire, si Ch.Xtreme, ultimul e bestial....si cica nu e circuit cardio, dar imi ridica pulsul de nu ma mai vad....imi tremura efectiv muschii pe mine, si transpir in 30 de minute cat in 2 ore cu bicic, sau la celelalte 2 programe ale ei.....Dar inca mai folosesc si filmuletele pt abdomen si lower body din TJ si Turbo fire...

marina19 18 feb 2012 11:33:35

Re: TurboFire
 
fetele care au mai facut turbo fire...da rezultate ? si daca da in cat timp se vad ?? :D:D

Jen 18 feb 2012 13:07:22

Re: TurboFire
 
Aceeasi intrebare o am si eu, cum influenteaza talia? :) adica, e posibil sa se dezvolte asa de tare muschii absominali incat sa devii dreapta? :-?

marina19 19 feb 2012 16:26:36

Re: TurboFire
 
cate calorii se ard in 45 de minute cu turbo fire :-? ?


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:16:46.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO