forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Alte Metode (http://forum.slabute.ro/alte-metode/)
-   -   Colanti de slabit Lytess (http://forum.slabute.ro/alte-metode/colanti-slabit-lytess-3155.html)

Suzume 15 mar 2010 17:30:55

Colanti de slabit Lytess
 
Mi-a zis o prietena de colantii acestia ca a auzit ca sunt buni si ar vrea sa-si ia. Am citit si eu pe internet diverse opinii si o doamna scria ca a slabit 14 kilograme in timp ce-i folosea si a pierdut si cativa centimetrii in plus.

Mi-am luat si eu azi ca daca ma duc la sala vreau sa-i port pe sub pantaloni. Au costat destul de mult si se gasesc numai la Centrofarm. Eu ii am pe cei negrii de slabit, mai sunt unii albi pentru celulita si se zice ca si aceia sunt la fel de buni. Se folosesc zilnic timp de 8h si o data pe saptamana se spala. Substantele din ei (cafeina si nu mai stiu ce plante) rezista pana la 30 de spalari, deci poti sa-i folosesti mai mult de jumatate de an.

A mai folosit cineva colantii? O sa imi zic si eu parerea dupa ce-i folosesc. Mai scrie pe cutie ca rezultate sunt vizibile dupa 2 saptamani.

sunshine 15 mar 2010 20:53:59

Re: Colanti de slabit Lytess
 
uff suzume, nush ce sa zic. o r fi buni. eu i-am incercat pe aceia de la biomed :( i-am luat la sala pe mine, vreau sa ti zic ca m am deshidrat rau :( in ziua aia am facut mai mult cardio, nu ti poti imagina cum eram, uda toata, si prin pantalonii d trening

cum asta cred ca e cam la fel, te fac sa transpiri

carinush 15 mar 2010 20:58:44

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Si eu am mai citit undeva ca sunt foarte buni daca vrei sa-ti suptiezi picioarele, dar nu stiu ce sa cred pentru ca nu am auzit asta de la cineva care i-a folosit ci doar din reclame si altele ... eu am vrut sa-mi cumpar Slim Lift, dar astia nu sunt colanti...cred ca stiti despre ce e vorba.. dar pretul e destul de piperat http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:V...-n-lift-bg.jpg
Sa ne ti la curent cu rezultatele si poate imi cumpar si eu daca au efecte miraculoase :>

Suzume 16 mar 2010 14:10:29

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Citat:

Anterior postat de sunshine (Post 118827)
uff suzume, nush ce sa zic. o r fi buni. eu i-am incercat pe aceia de la biomed :( i-am luat la sala pe mine, vreau sa ti zic ca m am deshidrat rau :( in ziua aia am facut mai mult cardio, nu ti poti imagina cum eram, uda toata, si prin pantalonii d trening

cum asta cred ca e cam la fel, te fac sa transpiri

Am avut si eu de la biomed, transpiram bine de tot dar astia sunt diferiti nu sunt din fash ca aceia.

Citat:

Anterior postat de carinush (Post 118831)
Si eu am mai citit undeva ca sunt foarte buni daca vrei sa-ti suptiezi picioarele, dar nu stiu ce sa cred pentru ca nu am auzit asta de la cineva care i-a folosit ci doar din reclame si altele ... eu am vrut sa-mi cumpar Slim Lift, dar astia nu sunt colanti...cred ca stiti despre ce e vorba.. dar pretul e destul de piperat http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:V...-n-lift-bg.jpg
Sa ne ti la curent cu rezultatele si poate imi cumpar si eu daca au efecte miraculoase :>

Intr-adevar sunt piperati, eu pe ai mei am dat 220ron. Slim lift nu sunt de slabit ci doar de imbunatatirea aspectului in haine.

Aseara dupa sala i-am dat jos sa fac baie si pielea era foarte fina. Cand am dat cu apa pe picioare se simtea ca aveau ceva pe ei deci functioneaza ei cumva. Ieri la sala cand depuneam mai mult efort simteam cum ma "inteapa" sa zic asa colantii in zonele respective.

Nu ma astept sa faca minuni dar nici nu-mi pare rau ca i-am luat.

mykydutza 16 mar 2010 20:53:22

Re: Colanti de slabit Lytess
 
sa ne tii la curent;))

carinush 16 mar 2010 21:01:10

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Eu chiar cred ca ajuta. Cum ai zis si tu suzume: nu ma astept la minuni.
cred ca ma apuc de economii pt colanti :-? :))

Suzume 16 mar 2010 21:31:11

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Citat:

Anterior postat de carinush (Post 120037)
Eu chiar cred ca ajuta. Cum ai zis si tu suzume: nu ma astept la minuni.
cred ca ma apuc de economii pt colanti :-? :))

Apuca-te, eu am facut o mica fisura in buget cand am luat astia dar nu-mi pare rau. Dupa ce mai pierd din kilograme o sa imi iau si aticelulitici. Daca nu ajuta macar imi inspira efectul placebo asa am o multumire si ma simt bine.

anes 16 mar 2010 21:40:18

Re: Colanti de slabit Lytess
 
fetelor, ok, daca ai de slabit din zona unde-s colantii ... dar eu am kilele de la mijoc in sus, de parca as purta toate problemele universului in spinare, eu ce fac?:-s

Liviutzza 16 mar 2010 21:40:27

Re: Colanti de slabit Lytess
 
si eu i-am cumparat dar nu i-am purtat regulat:)o sa incep sa ii port de maine:D:Dsa vedem cum sta treaba!Suzume nu stiu cat de buna e ideea a ii porti la sala,ptr ca vei transpira si nu o sa poti sa ii porti o saptamana fara sa ii speli;))

Liviutzza 16 mar 2010 21:41:57

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Citat:

Anterior postat de anes (Post 120082)
fetelor, ok, daca ai de slabit din zona unde-s colantii ... dar eu am kilele de la mijoc in sus, de parca as purta toate problemele universului in spinare, eu ce fac?:-s

Anes colantii sunt lungi...si iti acopera si talia...adica cel putin ai mei,sunt pana sub sani!:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:24:19.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO