forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Alte Metode (http://forum.slabute.ro/alte-metode/)
-   -   Colanti de slabit Lytess (http://forum.slabute.ro/alte-metode/colanti-slabit-lytess-3155.html)

Suzume 15 mar 2010 17:30:55

Colanti de slabit Lytess
 
Mi-a zis o prietena de colantii acestia ca a auzit ca sunt buni si ar vrea sa-si ia. Am citit si eu pe internet diverse opinii si o doamna scria ca a slabit 14 kilograme in timp ce-i folosea si a pierdut si cativa centimetrii in plus.

Mi-am luat si eu azi ca daca ma duc la sala vreau sa-i port pe sub pantaloni. Au costat destul de mult si se gasesc numai la Centrofarm. Eu ii am pe cei negrii de slabit, mai sunt unii albi pentru celulita si se zice ca si aceia sunt la fel de buni. Se folosesc zilnic timp de 8h si o data pe saptamana se spala. Substantele din ei (cafeina si nu mai stiu ce plante) rezista pana la 30 de spalari, deci poti sa-i folosesti mai mult de jumatate de an.

A mai folosit cineva colantii? O sa imi zic si eu parerea dupa ce-i folosesc. Mai scrie pe cutie ca rezultate sunt vizibile dupa 2 saptamani.

sunshine 15 mar 2010 20:53:59

Re: Colanti de slabit Lytess
 
uff suzume, nush ce sa zic. o r fi buni. eu i-am incercat pe aceia de la biomed :( i-am luat la sala pe mine, vreau sa ti zic ca m am deshidrat rau :( in ziua aia am facut mai mult cardio, nu ti poti imagina cum eram, uda toata, si prin pantalonii d trening

cum asta cred ca e cam la fel, te fac sa transpiri

carinush 15 mar 2010 20:58:44

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Si eu am mai citit undeva ca sunt foarte buni daca vrei sa-ti suptiezi picioarele, dar nu stiu ce sa cred pentru ca nu am auzit asta de la cineva care i-a folosit ci doar din reclame si altele ... eu am vrut sa-mi cumpar Slim Lift, dar astia nu sunt colanti...cred ca stiti despre ce e vorba.. dar pretul e destul de piperat http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:V...-n-lift-bg.jpg
Sa ne ti la curent cu rezultatele si poate imi cumpar si eu daca au efecte miraculoase :>

Suzume 16 mar 2010 14:10:29

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Citat:

Anterior postat de sunshine (Post 118827)
uff suzume, nush ce sa zic. o r fi buni. eu i-am incercat pe aceia de la biomed :( i-am luat la sala pe mine, vreau sa ti zic ca m am deshidrat rau :( in ziua aia am facut mai mult cardio, nu ti poti imagina cum eram, uda toata, si prin pantalonii d trening

cum asta cred ca e cam la fel, te fac sa transpiri

Am avut si eu de la biomed, transpiram bine de tot dar astia sunt diferiti nu sunt din fash ca aceia.

Citat:

Anterior postat de carinush (Post 118831)
Si eu am mai citit undeva ca sunt foarte buni daca vrei sa-ti suptiezi picioarele, dar nu stiu ce sa cred pentru ca nu am auzit asta de la cineva care i-a folosit ci doar din reclame si altele ... eu am vrut sa-mi cumpar Slim Lift, dar astia nu sunt colanti...cred ca stiti despre ce e vorba.. dar pretul e destul de piperat http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:V...-n-lift-bg.jpg
Sa ne ti la curent cu rezultatele si poate imi cumpar si eu daca au efecte miraculoase :>

Intr-adevar sunt piperati, eu pe ai mei am dat 220ron. Slim lift nu sunt de slabit ci doar de imbunatatirea aspectului in haine.

Aseara dupa sala i-am dat jos sa fac baie si pielea era foarte fina. Cand am dat cu apa pe picioare se simtea ca aveau ceva pe ei deci functioneaza ei cumva. Ieri la sala cand depuneam mai mult efort simteam cum ma "inteapa" sa zic asa colantii in zonele respective.

Nu ma astept sa faca minuni dar nici nu-mi pare rau ca i-am luat.

mykydutza 16 mar 2010 20:53:22

Re: Colanti de slabit Lytess
 
sa ne tii la curent;))

carinush 16 mar 2010 21:01:10

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Eu chiar cred ca ajuta. Cum ai zis si tu suzume: nu ma astept la minuni.
cred ca ma apuc de economii pt colanti :-? :))

Suzume 16 mar 2010 21:31:11

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Citat:

Anterior postat de carinush (Post 120037)
Eu chiar cred ca ajuta. Cum ai zis si tu suzume: nu ma astept la minuni.
cred ca ma apuc de economii pt colanti :-? :))

Apuca-te, eu am facut o mica fisura in buget cand am luat astia dar nu-mi pare rau. Dupa ce mai pierd din kilograme o sa imi iau si aticelulitici. Daca nu ajuta macar imi inspira efectul placebo asa am o multumire si ma simt bine.

anes 16 mar 2010 21:40:18

Re: Colanti de slabit Lytess
 
fetelor, ok, daca ai de slabit din zona unde-s colantii ... dar eu am kilele de la mijoc in sus, de parca as purta toate problemele universului in spinare, eu ce fac?:-s

Liviutzza 16 mar 2010 21:40:27

Re: Colanti de slabit Lytess
 
si eu i-am cumparat dar nu i-am purtat regulat:)o sa incep sa ii port de maine:D:Dsa vedem cum sta treaba!Suzume nu stiu cat de buna e ideea a ii porti la sala,ptr ca vei transpira si nu o sa poti sa ii porti o saptamana fara sa ii speli;))

Liviutzza 16 mar 2010 21:41:57

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Citat:

Anterior postat de anes (Post 120082)
fetelor, ok, daca ai de slabit din zona unde-s colantii ... dar eu am kilele de la mijoc in sus, de parca as purta toate problemele universului in spinare, eu ce fac?:-s

Anes colantii sunt lungi...si iti acopera si talia...adica cel putin ai mei,sunt pana sub sani!:D

anes 16 mar 2010 21:50:36

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 120087)
Anes colantii sunt lungi...si iti acopera si talia...adica cel putin ai mei,sunt pana sub sani!:D

si cu spatele, umerii ce fac?!!?!!!? :))

Liviutzza 16 mar 2010 21:52:02

Re: Colanti de slabit Lytess
 
eeee asta e buna:))ce dieta mai tii Anes?s-au dus kg-mele?

anes 16 mar 2010 21:53:46

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 120101)
eeee asta e buna:))ce dieta mai tii Anes?s-au dus kg-mele?

hai sa merem de aici ca vom fi off-topic

carinush 16 mar 2010 22:07:16

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Citat:

Anterior postat de Suzume (Post 120075)

Apuca-te, eu am facut o mica fisura in buget cand am luat astia dar nu-mi pare rau. Dupa ce mai pierd din kilograme o sa imi iau si aticelulitici. Daca nu ajuta macar imi inspira efectul placebo asa am o multumire si ma simt bine.

Spuneai ca se gasesc la farmacii ? Daca nu gasesc aici, o sa o pun pe mama sa caute la Bucuresti ;;)

mykydutza 16 mar 2010 22:09:00

Re: Colanti de slabit Lytess
 
livi.ai tai de care sunt si cat ai dat pe ei?

Liviutzza 16 mar 2010 22:11:56

Re: Colanti de slabit Lytess
 
sunt de slabit!am dat 2 milioane si ceva,nu mai stiu exact pretul!Lytess din aia lungi si ptr talie si ptr picioare:)voi cat a-ti platit?

Suzume 16 mar 2010 22:24:07

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Citat:

Anterior postat de carinush (Post 120121)


Spuneai ca se gasesc la farmacii ? Daca nu gasesc aici, o sa o pun pe mama sa caute la Bucuresti ;;)

Se gasesc numai la Centrofarm, exclusiv.

Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 120127)
sunt de slabit!am dat 2 milioane si ceva,nu mai stiu exact pretul!Lytess din aia lungi si ptr talie si ptr picioare:)voi cat a-ti platit?

Si eu tot 2 milioane am dat, 2 milioane 200 de mii mai exact. I-am purtat o zi la sala, mi se vedea fata transpirata si la fel si la axila, spate. La picioare chiar nu eram transpirata, probabil si pentru ca peste colantii respectivi aveam inca o pereche de colanti deci erau aerisite picioarele. :))

Liviutzza 16 mar 2010 22:32:37

Re: Colanti de slabit Lytess
 
tu stii cel mai bine cum te simti Suzume:)chiar o sa incep sa ii port si eu..ca nu i-am purtat decat cateva zile:D

Suzume 16 mar 2010 22:38:04

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 120152)
tu stii cel mai bine cum te simti Suzume:)chiar o sa incep sa ii port si eu..ca nu i-am purtat decat cateva zile:D

Nu ti-ai simtit pielea mai fina? Asta e a 2a zi cand ii port.

Liviutzza 16 mar 2010 22:40:19

Re: Colanti de slabit Lytess
 
sincer da:)chiar am simtit ca pielea era mai fina,da am crezut ca de la creme:))

carinush 16 mar 2010 22:41:59

Re: Colanti de slabit Lytess
 
si Centrofarm e doar in constanta ? :-s In craiova stiu ca nu e. Eu cel putin nu am vazut

Suzume 16 mar 2010 22:42:31

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Am renuntat la creme cat am purtat pantalonii. Ce mai fac in plus e exfolierea inainte sa ma bag in ei.

Suzume 16 mar 2010 22:45:24

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Citat:

Anterior postat de carinush (Post 120168)
si Centrofarm e doar in constanta ? :-s In craiova stiu ca nu e. Eu cel putin nu am vazut

Sunt farmacii in Alba, Arad, Arges, Bacau, Braila, Brasov Buzau, Bucuresti, Cluj, Constanta, Galati, Iasi, Ilfov, Mures, Prahova, Sibiu, Suceava, Tulcea, Vaslui.

anes 16 mar 2010 23:49:30

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Citat:

Anterior postat de Suzume (Post 120177)

Sunt farmacii in Alba, Arad, Arges, Bacau, Braila, Brasov Buzau, Bucuresti, Cluj, Constanta, Galati, Iasi, Ilfov, Mures, Prahova, Sibiu, Suceava, Tulcea, Vaslui.

ce neseriosi, la tm n-au venit x-(

Suzume 16 mar 2010 23:54:42

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Citat:

Anterior postat de anes (Post 120245)
ce neseriosi, la tm n-au venit x-(

Fiecare cu bugetul lui, si eu ma plang ca nu am Starbucks la Constanta :))

mykydutza 17 mar 2010 08:21:41

Re: Colanti de slabit Lytess
 
ce bine ca sunt din arges!!sac sac:))lasa anes cand o sa implinesc eu 1000 de msg o sa vorbim :))si iti cumpar de aici

OitaVesela 17 mar 2010 09:09:05

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Suzule parca tie ti-am mai zis :-? Ca si-a luat mama din astia. Ea e mai plinuta in partea de jos a corpului (bineinteles ca am mostenit-o) si si-a luat colanti din astia prin decembrie parca. Si ii poarta aproape zilnic, regim nu tine cine stie ce doar mananca mai putine dulciuri in rest ore de masa cam haotice ( dimineata putin, mai mananca la servici un biscuite dar mananca mult seara cand vine acasa), sport mai face la stepper dar maxim de 2 ori pe saptamana 20-30 minute. Mie mi se pare ca au avut ceva efect, se vad coapsele mai subtiri ( 1 cm - 2 in 4 luni deci nu sa zici ca a slabit de a rupt). dar nici nu a depus eforturi prea mari sa slabeasca prin dieta sau sport. Calitatea pielii in schimb s-a imbunatatit vizibil. Oricum la varsta ei se slabeste mai greu.

Ea a zis ca e multumita, dar si pretul e pe masura.

Suzume 17 mar 2010 09:16:45

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 120388)
/Ea a zis ca e multumita, dar si pretul e pe masura.

Sper sa zic si eu asa peste o luna :D. Eu chiar sunt entuziasmata de ei.

OitaVesela 17 mar 2010 09:23:12

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Eu mi-as lua bustiera de la Lytess. Sa o port cand fac sport ca imi cam zbenguie sanii. Eu acum imi pun si sutien si bustiera sa stea acolo la locul lor =)).
O avea efect de fermitate cum zic ei ca mi-e cam teama sa nu slabesc si sa se lase :-?

Suzume 17 mar 2010 09:41:20

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 120410)
Eu mi-as lua bustiera de la Lytess. Sa o port cand fac sport ca imi cam zbenguie sanii. Eu acum imi pun si sutien si bustiera sa stea acolo la locul lor =)).
O avea efect de fermitate cum zic ei ca mi-e cam teama sa nu slabesc si sa se lase :-?

Eu o sa-mi iau bustiera ca la fel ca tine am probleme cu sanii. Daca slabesc la ei sau se lasa rezolv cu ei mai incolo dar deocamdata sa stea tepeni cand alerg :))

OitaVesela 17 mar 2010 09:49:55

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Trebuie sa ma uit prin magazine din astea cu haine de sportivi sa imi iau o bustiera din aia macar pana oi avea bani de Lytess. Sau poate or fi mai scumpe :)) Alti bani, alta distractie.

carinush 17 mar 2010 23:50:45

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Citat:

Anterior postat de Suzume (Post 120177)


Sunt farmacii in Alba, Arad, Arges, Bacau, Braila, Brasov Buzau, Bucuresti, Cluj, Constanta, Galati, Iasi, Ilfov, Mures, Prahova, Sibiu, Suceava, Tulcea, Vaslui.

E bine macar ca e in Bucuresti :>

mykydutza 21 mar 2010 09:47:30

Re: Colanti de slabit Lytess
 
ce ne mai spui?cm merge treaba cu colantii?

Suzume 21 mar 2010 10:39:56

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Citat:

Anterior postat de OitaVesela (Post 120436)
Trebuie sa ma uit prin magazine din astea cu haine de sportivi sa imi iau o bustiera din aia macar pana oi avea bani de Lytess. Sau poate or fi mai scumpe :)) Alti bani, alta distractie.

Am vrut sa-mi iau si eu unul Adidas care era 160ron, la banii astia mai pui putin si-ti iei Lytess. Bine, pentru bustul meu eu imi gasesc greu, tu poate o sa ai noroc.

Citat:

Anterior postat de mykydutza (Post 124361)
ce ne mai spui?cm merge treaba cu colantii?

Bine ca mi-ai amintit de ei ca trebuie sa-i spal. Inca nu m-am masurat dar a inceput sa-mi placa de picioarele mele. Se tonifiaza si sunt foarte fine.

Alynuta 22 mar 2010 09:34:51

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Eu mi-am luat pijama de slabit,bine nu asa scumpa ,ii folosesc doar pantalonii si am transpirat ieri in ea de si chilotii mi-erau leoarca.

carinush 22 mar 2010 09:35:38

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Pijama ? :O wow ! de asta chiar n-am mai auzit :))
ne poti da detalii ? :)

mykydutza 22 mar 2010 09:36:17

Re: Colanti de slabit Lytess
 
hmmm alynuta poi din ce e pijamaua ta?da-ne si noua mai multe detalii pe mine m-ai facut curioasa:))

Alynuta 22 mar 2010 09:50:15

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Asa ii se spune pijama,dar e ca un fel de costum din nylon ceva.Am mai avut acum cativa ani comandat prin posta,si acum am luat-o de la auchan si chiar ieftina 20 lei de-aia am si luat-o .Eu am fost de fapt dupa bicicleta si cand am vazut ce ieftina e mi-am zis nu prea am ce pierde .Si intr-adevar ,transpir in ea dupa cateva pedalari,de-s uda leoarca.

Alynuta 22 mar 2010 09:51:43

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Cred ca e recomandata la dormit de-aceea ii se spune pijama ,sa transpiri in timpul somnului,dar nu cred ca as putea dormi in ea.

crina38 22 mar 2010 12:57:44

Re: Colanti de slabit Lytess
 
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 125149)
Cred ca e recomandata la dormit de-aceea ii se spune pijama ,sa transpiri in timpul somnului,dar nu cred ca as putea dormi in ea.


cred ca te sufoci in ea......Dar pentru sport e ffff buna
Incercati fetelor, eu deja sunt in cautare sa-mi iau alta


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:57:48.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO