forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva - Dieta Michel Montignac (http://forum.slabute.ro/arhiva-dieta-michel-montignac/)
-   -   Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII (http://forum.slabute.ro/arhiva-dieta-michel-montignac/gasca-fetelor-tin-montignac-partea-viii-8155.html)

Slabuta 07 apr 2010 17:46:08

Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII
 

Partea I, II, III, IV, V, VI si partea VII vor fi pentru studiu si discutiile le continuati aici in partea a VIII :)

Mult succes!

TinAlexa 16 feb 2011 03:44:51

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII
 
Fetelor va rog sa ma scuzati eu de pe 14 seara sint internata la spital cu fetita, acum am venit sa ii iau schimburi, adio cu Monti acuma , ma iertati, va pup.

Alesiana 16 feb 2011 06:06:06

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII
 
Ciao, fetele!! Stiti voi vb aceea? Cei din urma sunt cei dintai.....ei, sunt eu in urma cu scrisul in gasca ( cu cititul ma straduiesc sa nu fiu) dar sunt a II a care intra in noua casuta. La cat mai multe casute, la noi nu e criza in gasca....noi achizitionam casa dupa casa...hmm...nu e rau!!;)
Cristina, multa sanatate fiicei tale!! Numai ganduri bune, pozitive din partea mea!Sanatate maxima !!>:D<>:D<
Magda, multa sanatate mamei tale!!
Eu duminica m-am cantarit ( tot duminica m-am cantarit in ultimele 3 sapt.)si nimic , nimic nu s-a dus...hmm..asta e ! Mergem mai departe!
Va doresc o zi buna,cu cat mai putin stres!>:D<:-*

alice2you 16 feb 2011 07:36:39

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII
 
Citat:

Anterior postat de TinAlexa (Post 527597)
Fetelor va rog sa ma scuzati eu de pe 14 seara sint internata la spital cu fetita, acum am venit sa ii iau schimburi, adio cu Monti acuma , ma iertati, va pup.

Insanatosire grabnica fetitei!

alice2you 16 feb 2011 07:42:52

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII
 
Neata fetelor!
http://3.bp.blogspot.com/_g9ObX6dSf-.../Casa-noua.gif

VAmedeea 16 feb 2011 08:00:22

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII
 
Citat:

Anterior postat de TinAlexa (Post 527597)
Fetelor va rog sa ma scuzati eu de pe 14 seara sint internata la spital cu fetita, acum am venit sa ii iau schimburi, adio cu Monti acuma , ma iertati, va pup.

Cris, stai linistita, fa ce ai de facut. De are cea mica?
Imi pare rau ca s-a ajuns in situatia asta. :(
Insanatosire grabnica!>:D<>:D<>:D<
Citat:

Anterior postat de Alesiana (Post 527601)
Ciao, fetele!! Stiti voi vb aceea? Cei din urma sunt cei dintai.....ei, sunt eu in urma cu scrisul in gasca ( cu cititul ma straduiesc sa nu fiu) dar sunt a II a care intra in noua casuta. La cat mai multe casute, la noi nu e criza in gasca....noi achizitionam casa dupa casa...hmm...nu e rau!!;)
Cristina, multa sanatate fiicei tale!! Numai ganduri bune, pozitive din partea mea!Sanatate maxima !!>:D<>:D<
Magda, multa sanatate mamei tale!!
Eu duminica m-am cantarit ( tot duminica m-am cantarit in ultimele 3 sapt.)si nimic , nimic nu s-a dus...hmm..asta e ! Mergem mai departe!
Va doresc o zi buna,cu cat mai putin stres!>:D<:-*

Ai dreptate Alesiana!:)
Lasa, o sa se duca si in jos. Bine ca nu urca!>:D<>:D<>:D<

Buna dimineata si de la mine. Azi sunt matinala ca trebuie sa plec sa rezolv cu niste acte. Si aici ploua cu galeata. Tocmai de aceea am si ales ziua asta, ca asa e si al meu acasa (el nu munceste cand ploua) si mergem amandoi, dupa un pic la cumparaturi si acasa. Asta e, face omul si sacrificii daca isi doreste sa plece cu sotul in oras.:">
Iar eu aduc ceva de folos, ca tot suntem multe:
http://www.gadgetsnews.co.uk/images/coffee-maker.jpg

Va pup!>:D<>:D<>:D<

Diana D 16 feb 2011 08:39:46

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII
 
Cris sanatate multa fetei tale !

Diana D 16 feb 2011 08:40:21

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII
 
Buna dimi slabute!
Va urez sa slabiti cat mai mult in casuta cea noua!

Diana D 16 feb 2011 08:42:03

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII
 
Citat:

Anterior postat de VAmedeea (Post 527639)


Buna dimineata si de la mine. Azi sunt matinala ca trebuie sa plec sa rezolv cu niste acte. Si aici ploua cu galeata. Tocmai de aceea am si ales ziua asta, ca asa e si al meu acasa (el nu munceste cand ploua) si mergem amandoi, dupa un pic la cumparaturi si acasa. Asta e, face omul si sacrificii daca isi doreste sa plece cu sotul in oras.:">
Iar eu aduc ceva de folos, ca tot suntem multe:


Va pup!>:D<>:D<>:D<


Ame bafta cu actele si spor la cumparaturi !>:D<:-*

Eu azi ma duc la proba de machiaj pentru nunta.
Abia astept sa va pun poze...sper sa iasa bine si ce imi doresc.
>:D<:-*:-*

VAmedeea 16 feb 2011 08:49:29

Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII
 
Citat:

Anterior postat de Diana D (Post 527679)
Ame bafta cu actele si spor la cumparaturi !>:D<:-*

Eu azi ma duc la proba de machiaj pentru nunta.
Abia astept sa va pun poze...sper sa iasa bine si ce imi doresc.
>:D<:-*:-*

Diana, abea astept sa te vad!:x:x:x


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:01:33.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO