forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   De la 95 de kg in jos - Mirypaula (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/95-kg-jos-mirypaula-3396.html)

mirypaula 08 apr 2010 20:51:35

De la 95 de kg in jos - Mirypaula
 
buna fetelor m-am alaturat si eu acestiu site si ma bucur ca l-am gasit am reusit cu ajutorul sfaturilor sa slabesc 6 kg in 3 saptamani .am inceput de la 95 de kg acum a 89 va astept cu sfaturi

ianna 08 apr 2010 21:02:08

Re: de la 95 de kg in jos
 
Bine ai venit printre noi>:D<


pai noi iti dam sfaturi daca ne zici mai multe despre dieta ta si daca urmezi si ceva sport

mirypaula 08 apr 2010 21:38:29

Re: De la 95 de kg in jos - Mirypaula
 
am renuntat la maine .dulciuri .sucuri prajeli ,mananc multe legume fructe salate carne slaba fiarta sau la grata , ca sport tae-bo 30 min aproape in fiecare seara masaje anticelulitive de 3-4 ori pe saptamana impachetari si cam atat

andra_aly 08 apr 2010 22:08:54

Re: De la 95 de kg in jos - Mirypaula
 
Bine ai venit printre noi paula>:D< mi se pare cam mult 6 kg in numai 3 saptamani, dar daca te simti ok, poate ca nu e asa grav. Eu te sfatuiesc sa papi nu mai putin de 1000 de kcal si sa faci mult sport:) important e sa nu scazi prea tare numarul caloriilor, astfel cand vei intra la mentinere nu o sa mai ai de unde:-s
Succes!!!!>:D<

mirypaula 08 apr 2010 22:28:32

Re: De la 95 de kg in jos - Mirypaula
 
ideea e ca nu ma infometez mananc 3 mese pe zi + 2 gustari

andra_aly 08 apr 2010 22:31:28

Re: De la 95 de kg in jos - Mirypaula
 
Citat:

Anterior postat de mirypaula (Post 142037)
ideea e ca nu ma infometez mananc 3 mese pe zi + 2 gustari

Ma bucur ca esti constincioasa si sti ca pentru a slabi nu e nevoie sa faci foamea:-s
Atunci continua asa. si o sa ai rezultate in continuare. la inceput slabesti mai usor, dupa un timp daca o sa mearga mai greu treaba sa nu te superi. tine-o tot asa si o sa vezi ca rezultatele nu vor intarzia sa apara:D

mirypaula 08 apr 2010 22:32:41

Re: De la 95 de kg in jos - Mirypaula
 
am tinut cont de tot ce se vorbeste pe aici sper ca totul sa fiei ok pana in septembrie vreau sa am 65

andra_aly 08 apr 2010 22:34:30

Re: De la 95 de kg in jos - Mirypaula
 
Citat:

Anterior postat de mirypaula (Post 142043)
am tinut cont de tot ce se vorbeste pe aici sper ca totul sa fiei ok pana in septembrie vreau sa am 65

eu zica ca daca te ti de treaba sigur o sa reusesti:D

ianna 08 apr 2010 23:31:37

Re: De la 95 de kg in jos - Mirypaula
 
Citat:

Anterior postat de mirypaula (Post 141997)
am renuntat la maine .dulciuri .sucuri prajeli ,mananc multe legume fructe salate carne slaba fiarta sau la grata , ca sport tae-bo 30 min aproape in fiecare seara masaje anticelulitive de 3-4 ori pe saptamana impachetari si cam atat


seteaza sanatos kilogramele pe luna...8 kg pe luna sunt imens de mult si as zice chiar imposibil de atins ;)

pai tu faci totul a la carte... ia sa vedem si un meniu mai clar pe zi cu gramaj. Vezi aici Calorii - Slabute.ro cauti produsele papate cu gramajul consumat si dai save dupa ce completezi tot... sa vedem cam in jur de cate calorii papi si ce contin ele:D sa vedem daca si aici excelezi;;):D

LicuriciColorat 09 apr 2010 10:16:13

Re: De la 95 de kg in jos - Mirypaula
 
Bine ai venit printre noi>:D<,e foarte bine ca ai inceput sa papi sanatos si sa faci sport(sportul e cel mai important),nu uita de cei 2 l apa/zi pt hidratare(foarte important),felicitari pt ambitie,dar ai mare grija cu caloriile,cum au spus si fetele e foarte important sa nu te infometezi.Suntem aici pt a te sustine[*1*]


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:49:19.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO