forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/ai-peste-30-ani-vino-aici-ne-cunoastem-04-a-5866.html)

VentoFreddo 15 aug 2010 09:44:36

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de symonycy (Post 289800)
Hallo, fetele frumoase!!!!!!!!!!!!!!
Ieri mi-a fost cam rau (cu rusii astia :() si am avut si programul cam naspa....acum ne-am trezit si Gabi a plecat sa-i ia pe nasi de la autocar......am intrat sa va salut si sa va doresc o duminica frumoasa si o saptamana usoara!!!!!!!!!:-*>:D<

Buna, scumpo, sper ca te simti mai bine si ca o sa te distrezi alaturi de nasii dragi:-*>:D<
Citat:

Anterior postat de Fulguta (Post 289820)
Neata fetele mele dragi ! Va pupacesc pe toate ! :-*>:D<
Deja am terminat zumba,am facut dus si acum pap salata de fructe :D.Va urez o duminica placuta !Sper sa reusesc sa stau mai mult la laptop azi,daca merge netul mai bine ! :(

:-oDoamne, mereu ma mir ce matinale sunteti:">CE zumba, ca eu pana in septembrie nu mai fac niciun sport, ete asa..:PSi netul meu merge greu azi, cred ca e toata lumea in linie:(
O zi buna, Fulgusor iubit!>:D<
Citat:

Anterior postat de angela av (Post 289827)
Neata fetele....Neata Fulgule..o duminica placuta va doresc...

Si tie la fel Angela scumpo!:-*>:D<
Citat:

Anterior postat de Fulguta (Post 289843)
Buna Angi ! Deja mor de cald nu stiu cum o sa rezist si azi ! Deja este 30.8 in casa ! :-oSi o zapuseala de mori ! De cateva zile ,numai despe asta vb zici ca am inebunit ! :))
Soacra vrea sa fierbem porumb si sa coaca vinete x-(dar eu nu pun man a pe nimic:Deste frigiderul plin de mancare ,si zice ca acolo a papat salata de vinete si multe chiftele ,dar acum vrea sa ne omoare cu caldura de la aragaz.x-(imi vine sa ....

:-ox-(x-(Ceee?Doamne, e inconstienta..sau pun pariu ca si-a facut planul sa te lase pe tine langa cuptor si ea sa se fofileze pe la racoare..Zi-i ca azi nu se face treaba!!!!!
Citat:

Anterior postat de gavris camy (Post 289850)
Buna dimineta fetelor,cum sinteti?>:D<ma uit la stiri si ma ingrozesc cita lume se simte rau de la caldura:((:((voi prietenele mele cum sinteti?Fulguta cum ai sarbatorit iubita?Angela la tine mai este racoare?vento iubita te-ai trezit?

Buna, camy, eu ma intorceam pe alta parte la ora aia:">:D
Citat:

Anterior postat de angela av (Post 289853)
Fulgule doar citind ca soacra ta are din nou pofte si pretenti m-am zburlit .... o nora ca mine ar avea nevoie socrela ta si sa vezi dupa o luna nu ar m-ai pofti la nimic ca si-ar face singura....

Si o nora ca mine...>:)>:)Ce le-am fi pus noi la punct si pe ea si pe fica-sab-)b-)
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 289856)
buna dimineata!
cum stau cu sportul???asa si asa:">:">adica o zi am chef ,doua nu,trei zile fac apoi alte 3 nu,intelegi???in functie de cat de cald este afara ,daca am chef sau nu,daca ma lasa bebe sau nu!!!
bebe are astazi un an si 4 luni!!!:)
iti urez o zi frumoasa!!!>:D<

LA MULTI ANI! la bebel scump, sa-ti creasca sanatos si voios!:-*:-*:-*
Citat:

Anterior postat de Carolina (Post 289886)
Neatza slabutelor :-*>:D< O duminica frumoasa:x:-*

Floricele ptr voi si-o-mbratisare racoroasa [*hug*]

http://www.quedeflores.com/pics/noti...34462322696683

ms de flori si de hug, Caro:-*:-*:-*>:D<>:D<La tine cum e, ca la mine e cald...tot zicea ca o sa ploua, a dat 2 stropi ieri, parca sa-mi faca in ciuda , si pe urma s-a facut si mai cald..da nu ca in Ro..or fi vreo 29 de grade asa, mie mi se pare mult ca nu suport deloc caldura:((:((:((
Duminica frumoasa, Caro:-*
Citat:

Anterior postat de RaluRalu (Post 289890)
'Neata, fetele-cucuietele! :D>:D<
Va doresc o duminica minunata ca voi! :x
Va pup dulce dulce dulce ( adica va mozolesc un pic :D) si va imbratisez cu drag ( sper sa nu va las fara suflare :))).
Pentru voi:
http://www.australiasbestflorist.com...1513716411.jpg

neata, ralucuta, pupici:-*:-*:-*:-*

Citat:

Anterior postat de RaluRalu (Post 289929)
Buna, Emy! :x
Iti doresc o duminica frumoasa alaturi de sotiorul tau drag!>:D<:-*
LA MULTI ANI mamei tale, multa sanatate si tot binele din lume! :x
Pup dulce :-*
Pentru mamica ta, cu drag:
http://www.australiasbestflorist.com...5264378814.jpg

Multumesc din suflet, iubita, chiar am sunat-o, saraca , era topita de caldura, ea e si bolnava si supraponderala:((:((Si cu ea seman ca-s rea de caldura..cica e jale la braila, nu se poate sta nic in casa nici afara, si ca va fi asa pana pe 22:((
Daca ma ajuta Domnul si la anu termin casa, ma mut acolo si o pun si pe ea la MOnty..ca asa nu se tine, daca-i zic:P
Pupi!>:D<>:D<

VentoFreddo 15 aug 2010 09:46:33

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
fac cinste pt mama mea..si cum deastea avem voie toate..poftiti, la alegere!:D>:D<>:D<
http://media.hotnews.ro/media_server...e-dulciuri.jpg

RaluRalu 15 aug 2010 09:48:51

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de symonycy (Post 289800)
Hallo, fetele frumoase!!!!!!!!!!!!!!
Ieri mi-a fost cam rau (cu rusii astia :() si am avut si programul cam naspa....acum ne-am trezit si Gabi a plecat sa-i ia pe nasi de la autocar......am intrat sa va salut si sa va doresc o duminica frumoasa si o saptamana usoara!!!!!!!!!:-*>:D<

Buna, scumpa! :x
Offf, ce rau imi pare! :( Mama lor de rusi x-(Sper ca astazi te simti mai bine! >:D< Iti doresc o duminica placuta alaturi de Zgabeata si de nasi! >:D<
Te pup dulce dulce dulce :-*:-*:-*
Aveti grija de voi! :-*:x>:D<

http://www.australiasbestflorist.com...4531957764.jpg

Fulguta 15 aug 2010 09:50:43

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de RaluRalu (Post 289939)

Buna, Fulgu! :-*>:D< ( nah, ca nu te-am sarit cu imbratisarea >:))
Mda, cam denaturati parinti si-a ales Nico :)) In prima zi am si pierdut-o :D
Te pup dulce :-* si iti doresc o duminica frumoasa, alaturi de ingerasul tau chelios! :x Si multa rabdare cu socrela :D

Multumesc mult ,ce bine a fost cand am stat cu ingerasul meu singuri 1 an si ceva in casuta mea ,dar a trebuit sa o vad pentru tratamentul meu si acum ma chinui asa ! Asta e ! :( Rabdare sper sa mai imi de-a Dumnezeu ca nu stiu cat o sa mai rezist,am impresia ca o face intentionat sau chiar nu isi da seama,stia ca nu am dormit toata seara ca mi-a fost rau de la coloana si de la caldura si ma bucuram ca se simtea un pic de aer dimi si poc a plesnit-o poftele si mai rau este ca nici nu o sa manance ca o sa zica ca este prea cald,nu ar fi prima oara cand face asa ! Dar exista un Dumnezeu si el are grija de toti .;)
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 289942)
Am pupat ,a si trecut,doar o umflatura a ramas!!!:(:(:(
va doresc o duminica frumoasa ,eu ma retrag ca mergem in vizita la soacra ,la sotul meu i s-a facut dor de mami lui!!!:)
ne auzim mai tarziu!!!pup:x:x:x
pt voi toate:

Plimbarica placuta pana la soacra ! :-*>:D<

VentoFreddo 15 aug 2010 09:50:53

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
[QUOTE=Fulguta;289937]Buna Emy ! Sa-ti fie de bine ! Foarte bine ai facut ca ai papat ! ;)O duminica placuta alaturi de al tau baietel si nu mai rade de felul cum intra in masina ca iei bataie ! x-(:))Dar imi vine si mie sa rad ca imi inchipui deja ! Si eu am avut si mana si piciorul in acelasi timp si radeam singura de mine ! :))
La multi ani mamei tale ! :-*;;);)

:)):)):))Lasa ca rad aici cu voi, cu el sunt serioasa..desi e greu:))
Multumesc de urare, Fulga, sa ne traiasca mamele, ca sunt as scumpe si cateodata nu le pretuim pana nu le pierdem:-s
Cum doamne-iarta-ma ai reusit sa ti le rupi pe amandoua?:-/
Gata, fug sa ma imbrac ca plecam, pupici!
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 289942)
Am pupat ,a si trecut,doar o umflatura a ramas!!!:(:(:(
va doresc o duminica frumoasa ,eu ma retrag ca mergem in vizita la soacra ,la sotul meu i s-a facut dor de mami lui!!!:)
ne auzim mai tarziu!!!pup:x:x:x
pt voi toate:http://www.floridinstrada.ro/florari...33rosesbig.jpg


Duminica placuta alaturi de baietii tai, Nico:-*

RaluRalu 15 aug 2010 09:58:11

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de Fulguta (Post 289952)
Multumesc mult ,ce bine a fost cand am stat cu ingerasul meu singuri 1 an si ceva in casuta mea ,dar a trebuit sa o vad pentru tratamentul meu si acum ma chinui asa ! Asta e ! :( Rabdare sper sa mai imi de-a Dumnezeu ca nu stiu cat o sa mai rezist,am impresia ca o face intentionat sau chiar nu isi da seama,stia ca nu am dormit toata seara ca mi-a fost rau de la coloana si de la caldura si ma bucuram ca se simtea un pic de aer dimi si poc a plesnit-o poftele si mai rau este ca nici nu o sa manance ca o sa zica ca este prea cald,nu ar fi prima oara cand face asa ! Dar exista un Dumnezeu si el are grija de toti .;)

Offf, draga de tine! :(
Deci, chiar ma enerveaza la culme x-( Mi s-a ridicat tensiunea :D I-as pune salata de vinete in cap, iar porumbul i l-as infige undeva >:):D:P:)) Nah, ca m-am descarcat ca nu mai pot #:-sDar daca o face intentionat, chiar ar merita asta :(

Te pup dulce, Fulg mic si scump :-*>:D< Te admir tare mult! Nu stiu cum poti fi atat de buna, de sufletista, de intelegatoare, de rabdatoare cu astfel de oameni :( Banuiesc ca treci cu vederea peste toate si pentru ingerasul tau :(

Carolina 15 aug 2010 10:13:10

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de RaluRalu (Post 289912)

Legat de " aiurea... a trebuit sa sar poarta"... :D Daca intri rarut ai uitat unde tinem cheia pentru intarziate ;;)
N-am uitat de cheie,Ralu.N-am timp si-ncerc si eu sa ma-mpart intre 2 casute. La cat se scrie si-aici si-acolo, mi-e greu sa tin ritmul:(

Ce bine de tine ca ai avut parte de racoare! :x
Daaa si mai tine vreo 2-3 zile :x
Da, sunt singurica-cuc :D De-aici cucul de la semnatura?!?! [*111*]

si nu aveam somn... Pe la 1 si ceva bantuiam inca pe site :D

Amandoua bantuiam,da-n directii diferite :D Cand am vazut mesajul tau deja nu mai erai verde :(

Fulguta 15 aug 2010 10:16:11

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 289946)
:-oDoamne, mereu ma mir ce matinale sunteti:">CE zumba, ca eu pana in septembrie nu mai fac niciun sport, ete asa..:PSi netul meu merge greu azi, cred ca e toata lumea in linie:(
O zi buna, Fulgusor iubit!>:D<
:-ox-(x-(Ceee?Doamne, e inconstienta..sau pun pariu ca si-a facut planul sa te lase pe tine langa cuptor si ea sa se fofileze pe la racoare..Zi-i ca azi nu se face treaba!!!!!
Si o nora ca mine...>:)>:)Ce le-am fi pus noi la punct si pe ea si pe fica-sab-)b-)
Multumesc din suflet, iubita, chiar am sunat-o, saraca , era topita de caldura, ea e si bolnava si supraponderala:((:((Si cu ea seman ca-s rea de caldura..cica e jale la braila, nu se poate sta nic in casa nici afara, si ca va fi asa pana pe 22:((
Daca ma ajuta Domnul si la anu termin casa, ma mut acolo si o pun si pe ea la MOnty..ca asa nu se tine, daca-i zic:P
Pupi!>:D<>:D<

Emy drag stii ca eu sunt matinala mereu ! :P Si daca nu fac dimi ,nu mai pot dupa ca este foarte cald ! :(
Sa stii ca ai avut dreptate asta este planul ei,dar am fugit din bucatarie cu laptopul ! :))
Am facut pe nesimtita,am zis macar cand este sarbatoare sa stau si eu linistita !:D Si stau ! ;)
Cu tine si Angi ca nora cred ca va bateati zilnic ! :))
Uite ca cumnatica inca rezista ! :D Am mai vb cu ea ca vroia sa renunte ! Si vad ca am reusit sa o conving ,dar nu stiu pentru cat timp ! :(
Pupici si multa sanatate pentru mamele din intreaga lume ! :-*>:D<
Ce bine ar fi Emy sa-ti ajute Dumnezeu sa termini casuta si sa stai langa ea .

Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 289953)
:))Lasa ca rad aici cu voi, cu el sunt serioasa..desi e greu:))
Multumesc de urare, Fulga, sa ne traiasca mamele, ca sunt as scumpe si cateodata nu le pretuim pana nu le pierdem:-s
Cum doamne-iarta-ma ai reusit sa ti le rupi pe amandoua?:-/
Gata, fug sa ma imbrac ca plecam, pupici!

Ce dreptate ai ! Bine ca mi-am dat seama si in ultimi ani stau foarte mult cu ea si asa de bine ne simtim impreuna ! :D
Numai eu reusesc performanta asta ! :))
Am cazut din copac acum 10 ani ! :( Ma jucam cu cheile si le aruncam in sus si sus au ramas in copac ! :)) Si daca nu a vrut nimeni sa se urce am facut eu pe grozava ! :))Era la casa de la curte si aveam un copac foarte mare in fata casei,acum nu mai este ca la o furtuna acum cativa ani a cazut pe casa ! Dar nu a patit nimeni nimic :D,asa ca am decis sa-l taiem,era copacul bulbucas ! :)) Si uite cum m-am cocotat eu in copac dupa chei si imi era frica sa ma dau jos ! :)) Mereu fac asa de urcat ma urc dar de dat jos nu mai vreau ! :)) Si am facut buf cam de la 8 metri ! :( Si am stat ceva in ghips si nu iti mai spun ce mancarici aveam ! Daca tot am ajuns la cazaturi sa-ti zic ca am avut si celalalt picior in ghips :Dsi nasul rupt ! Piciorul l-am avut prins la bicicleta:))fratimiu este de vina ca avea viteza si eu eram in spate si nasul am cazut in nas dupa o poarta de fotbal ,acolo ma cocotasem si l-am rupt ! :)) Vezi de mica aveam energie ! :))

Carolina 15 aug 2010 10:18:08

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 289906)
am venit sa urez buna dimineata la fete cucuiete:-*:-*
Neatza Emy [*128*]

Plec acusica la bar, ne ia un prieten, daca vedeti cum intra al meu in masina..muriti de ras:))Da eu ma abtin, ca se supi pe mine;;)
Cat mai are de stat cu ghipsul?

Md:lapte degresat, fulgi integrali de ovaz(nihahhaahaaa, Caro:)):))),

=)) Mi se pare sau am auzit glasul stramosilor??!! :))

si 2 prune seci
Astea-s prune uscate:))? Si eu tot seci le zic =)) adaptare din spaniola-n romana :))
ca sa-i dea gust de dulce..Acuma ma simt gata sa dau piept cu ispitele..o sa-mi iau o coffi fara coffeina:P
Pup, o duminica placuta!Si cu racoareee!:-*
LA MULTI ANI! CELOR CU NUME DE MARIA, MARIN, MARIAN,ETC..
Si mamei mele dragi:x:x:x:-*:-*
>:D<>:D<>:D<

LA MULTI ANI mamicii tale !!! [*1*] Sanatate si viata lunga!!:-*>:D<

RaluRalu 15 aug 2010 10:18:50

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de Carolina (Post 289972)
Amandoua bantuiam,da-n directii diferite :D Cand am vazut mesajul tau deja nu mai erai verde :(

Da, am iesit si m-am uitat la un film :D;;)
Apropo, cum ti se pare Monty??? As vrea si eu sa ma lipesc de el dar dupa ce termin Rina's 90 si mai dau jos vreo 5 kilograme :D Ma incanta ca stil de viata sanatos, din punctul de vedere al principiilor ce stau la baza lui... Am o singura problema :( Mi se pare ca se gateste cam mult si eu stau tare prost cu timpul :D E chiar atat de greu pe cat pare la prima vedere???

Carolina 15 aug 2010 10:28:35

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 289946)
Si o nora ca mine...>:)>:)Ce le-am fi pus noi la punct si pe ea si pe fica-sab-)b-)

=)) Ma trec si eu pe lista :))


ms de flori si de hug, Caro:-*:-*:-*>:D<>:D<La tine cum e, ca la mine e cald...tot zicea ca o sa ploua, a dat 2 stropi ieri, parca sa-mi faca in ciuda , si pe urma s-a facut si mai cald..

Azi cic-o sa fie vreo 29-30, da azi noapte-am scos patura, nu mai mergea doar cu cearsaf, au fost vreo 15 grade:-oLa jumatea lui august!:-o
da nu ca in Ro..or fi vreo 29 de grade asa, mie mi se pare mult ca nu suport deloc caldura:((:((:((
Duminica frumoasa, Caro:-*

Ms, Emy scump >:D< Si voua la fel [*128*]

Multumesc din suflet, iubita, chiar am sunat-o, saraca , era topita de caldura, ea e si bolnava si supraponderala:((:((Si cu ea seman ca-s rea de caldura..cica e jale la braila, nu se poate sta nic in casa nici afara, si ca va fi asa pana pe 22:((
Si eu am vb acuma cu ai mei,sunt la tara, aproape oarecum de mama ta :) si ziceau la fel,ca e insuportabila caldura,dar mai binedecat la bloc in oras. M-am necajit tare c-au inceput sa planga de dor la telefon :(:(
Daca ma ajuta Domnul si la anu termin casa, ma mut acolo
:-oPai si cu iubirea ta ce faci?!?! Ii place Romania?:x

Pupi!>:D<>:D<

Si de la mine cu sclipici :x [*128*]

Fulguta 15 aug 2010 10:32:24

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de RaluRalu (Post 289957)

Offf, draga de tine! :(
Deci, chiar ma enerveaza la culme x-( Mi s-a ridicat tensiunea :D I-as pune salata de vinete in cap, iar porumbul i l-as infige undeva >:):D:P:)) Nah, ca m-am descarcat ca nu mai pot #:-sDar daca o face intentionat, chiar ar merita asta :(

Te pup dulce, Fulg mic si scump :-*>:D< Te admir tare mult! Nu stiu cum poti fi atat de buna, de sufletista, de intelegatoare, de rabdatoare cu astfel de oameni :( Banuiesc ca treci cu vederea peste toate si pentru ingerasul tau :(

Ai ghicit Ralu .,pentru al meu fac tot ,el merita tot ce este mai bun pe lumea asta,el ma intrece pe mine ,este foarte calm,sufletist...nu are pic de ura in el...eu mai sunt rea ,mai tip,mai comentez..el nimic,si nu e genul de barbat prostanac sau sa faci ce vrei din el sa zici ca asa este el,dar este un om cu un suflet cum nu am mai intalnit niciodata in viata mea si eu am fost plecata mult si am cunoscut oameni fel de fel,dar ca el nu exista,nu injura,nu il vezi nervos ,nu se supara pe mine...chiar nu i-am gasit nici un defect in toti acesti ani ,nu ai cum sa nu iubesti asa un om :),si soacra nu este atat de rea,dar parca cateodata nu mai rezist nici eu .Depinde si de starea mea,de multe ori nici nu dau importanta la ce zice sau ce face ! :)

Carolina 15 aug 2010 10:34:47

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de RaluRalu (Post 289979)
Apropo, cum ti se pare Monty???
Usor daca-i intelegi principiile (eu inca mai studiez :)) ) si se mananca bine:D

Am o singura problema :( Mi se pare ca se gateste cam mult si eu stau tare prost cu timpul :D
Tocmai de-asta mi-e si mie un pic greut, retete-s o gramada, buuuuuneeeee rau :>, da timp de unde?!:( Ar trebui sa m-apuc si eu de facut batoane azi,s-am ptr cateva zile.
E chiar atat de greu pe cat pare la prima vedere???

Mie acum nu mi se mai pare greu de-nteles, doar greu de tinut :)) ca-s pofticioasa :D

RaluRalu 15 aug 2010 11:04:39

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de Fulguta (Post 289984)
Ai ghicit Ralu .,pentru al meu fac tot ,el merita tot ce este mai bun pe lumea asta,el ma intrece pe mine ,este foarte calm,sufletist...nu are pic de ura in el...eu mai sunt rea ,mai tip,mai comentez..el nimic,si nu e genul de barbat prostanac sau sa faci ce vrei din el sa zici ca asa este el,dar este un om cu un suflet cum nu am mai intalnit niciodata in viata mea si eu am fost plecata mult si am cunoscut oameni fel de fel,dar ca el nu exista,nu injura,nu il vezi nervos ,nu se supara pe mine...chiar nu i-am gasit nici un defect in toti acesti ani ,nu ai cum sa nu iubesti asa un om :),si soacra nu este atat de rea,dar parca cateodata nu mai rezist nici eu .Depinde si de starea mea,de multe ori nici nu dau importanta la ce zice sau ce face ! :)

Ma bucur tare mult pentru tine ca ai gasit asa un suflet bun :x Meriti sa ai langa tine o astfel de persoana! Va potriviti pentru ca si tu esti la fel ca el atata doar ca noi, femeile, suntem mai guralive de felul nostru :D Ce drag mi-e sa aud ca mai exista si astfel de oameni! :x Si al meu e pita lu' Dumnezeu :)) sau cel putin asa-l vad eu :D Atata doar ca eu sunt mai vulcanica >:)

angela av 15 aug 2010 11:58:48

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Emy La multi ani pt.ziua mamei....si tuturor celor care astazi isi serbeaza ziua numelui...

christala 15 aug 2010 13:50:58

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
fetele salutare
la multi ani celor care sarbatoresc azi:-*:x>:D<
azi am reusit sa intru ca nu am mai avut net din ziua in care am intrat :(
SIMOOOOOOOOOOOOO
CAROOOOOOOOOOOOOOOOOO
EMYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
FULGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
ASA de dor imi e de voi............ toate ca ca sa nu se supare celelalte
RALUUUUUUUUUUU, ANGELA, NICO, CAMY, ANES, ROXY, ROSA, SI SUNTETI SI ALTELE DAR MA GRABESC CA MA ASTEAPTA LUMEA LA MASA,
DESEARA VIN ACASA IN LARNACA asa ca maine vin la cafea;;)
pup la voi de aici de la munte

symonycy 15 aug 2010 14:15:49

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Hallo, fetelor!!!!!!!!!!!!!!
Nico, LA MULTI ANI lui bebetto, azi, te rog, sa ii dublezi pupiceii de la mine :-*:-*:-*:-*:-*:-*. Micutul nazdravan, s-a lovit la gurita, dar daca apupat mami a trecut!!!!!!!!!!!!!!:)>:D<
Ralu, am citit ca dupa Rina's, vrei sa-ncepi cu Monti.....si eu ma gandeam, dupa nunta s-o incep. Chiar ma gandeam sa-mi iau in septembrie cand vin in Rom mai multe carti de-ale lui.....asa ca poate ne apucam impreuna. Tu cand vrei s-o incepi, scumpi?:-*>:D<
Fulgule, am citit cu soacra ta....si-a facut pofta? Doamne, ce suflet mare poti sa ai Fulgule....si ce intelegatoare esti tu!!!!!!>:D<>:D<>:D<
Caro, s-a mai racorit si pe la tine.............in rest, cu ce te mai lauzi, scumpo? :-*
Emy, distractie placuta!!!!!!!!!!!!!!!!!>:D<
Angela, spor la leneveala!!!!!!!!!!! Cand am citit cuvantul LENEVEALA, m-am mai uitat o data la nume, sa fiu sigura ca tu ai scris....:)
Chrisssssssss, pofta buna si abia astept sa vii ca mi-e dor de tine!!!!! Si poze, poze, pozeeeeee...............
Roxy n-a aparut deloc? :(
Daca am uitat pe cineva, imi cer scuze......:(
Eu am fost cu nasa la plimbare si la terasa la cafea vreo 3 ore :), ea acum doarme 1-2 ore ca, nah, dupa atata drum.....Gabi a plecat cu nasu' sa ia o masina si ajung tocmai pe la 7 acasa.....pe urma mergem sa mancam ceva si s-o vizitam pe Sonia(socrella:)).
Va pupic si sper ca aveti o zi frumoasa!!!!!!!>:D<

RaluRalu 15 aug 2010 14:37:37

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de symonycy (Post 290091)
Hallo, fetelor!!!!!!!!!!!!!!
Ralu, am citit ca dupa Rina's, vrei sa-ncepi cu Monti.....si eu ma gandeam, dupa nunta s-o incep. Chiar ma gandeam sa-mi iau in septembrie cand vin in Rom mai multe carti de-ale lui.....asa ca poate ne apucam impreuna. Tu cand vrei s-o incepi, scumpi?:-*>:D<
Eu am fost cu nasa la plimbare si la terasa la cafea vreo 3 ore :), ea acum doarme 1-2 ore ca, nah, dupa atata drum.....Gabi a plecat cu nasu' sa ia o masina si ajung tocmai pe la 7 acasa.....pe urma mergem sa mancam ceva si s-o vizitam pe Sonia(socrella:)).
Va pupic si sper ca aveti o zi frumoasa!!!!!!!>:D<

Ciao, scumpa! :x
Ce dor mi-a fost de tine! >:D<
Eu as vrea sa ma apuc de Monty dar nu stiu sigur... Se gateste cam mult si nah... Eu nu prea am vreme de gatit :"> Pai Rina mai dureaza cam o luna, apoi ar trebui sa fac cateva saptamani trecerea de la una la alta ca am inteles ca asa e recomndat ca sa nu se intoarca kilogramele inapoi :D Carti gasesti si aici, pe site, in http://forum.slabute.ro/pregatirea-s...te-ro-422.html Una dintre ele cred ca e chiar pe prima pagina :D
Ma bucur ca ai fost la plimbare cu nasa ;;) Asta inseamna ca te simti mai bine, nu?!
Te pup dulce dulce dulce :-*:-*:-* si iti doresc o duminica cat mai frumoasa in continuare!
O seara de vis, dulcica! :x:-*>:D<

RaluRalu 15 aug 2010 14:43:40

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de christala (Post 290077)
fetele salutare
la multi ani celor care sarbatoresc azi:-*:x>:D<
azi am reusit sa intru ca nu am mai avut net din ziua in care am intrat :(
SIMOOOOOOOOOOOOO
CAROOOOOOOOOOOOOOOOOO
EMYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
FULGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
ASA de dor imi e de voi............ toate ca ca sa nu se supare celelalte
RALUUUUUUUUUUU, ANGELA, NICO, CAMY, ANES, ROXY, ROSA, SI SUNTETI SI ALTELE DAR MA GRABESC CA MA ASTEAPTA LUMEA LA MASA,
DESEARA VIN ACASA IN LARNACA asa ca maine vin la cafea;;)
pup la voi de aici de la munte

Eu deja m-am suparat :( Adica de mine nu ti-e dor??? :((:((:(( Glumesc! :D;) Ma bucur ca esti bine si ca de maine te avem alaturi de noi, la cafea.
Pup dulce :-* O duminica frumoasa! >:D<

Carolina 15 aug 2010 14:45:39

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de Fulguta (Post 289917)
Buna Caro ! Esti bine azi ?

Tot dusa cu capul :)) Astept sa-mi treaca :D :>

Pupicei ! :-*>:D<;;) Si de la mine :-*:-*:-*:-*:-*

Ce bine ar fii ! :D;) Sa se gaseasca gata facuti pentru fete puturoase ca noi ! :))

Pe bune de-s puturoasa, as tot face:)),da stiti voi,lipseste elementul principal :)) [*111*]

Carolina 15 aug 2010 14:47:50

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 289922)
este o comoara ,dar una neastamparata,tocmai si-a dat drumul de pe o saltea si si-a spart buza:(:(:(:(:(
http://www.jocuri-fun.ro/avatare/beb...-halat-alb.jpgasta e bun???

Sper ca nu si-a facut prea mult rau :( Pupa-l si de la mine pe bebetto :-*>:D<

Cam serios cel din imagine:)) Acu si io, mai fac si mofturi :))

Carolina 15 aug 2010 14:50:57

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de RaluRalu (Post 289957)

Deci, chiar ma enerveaza la culme x-( Mi s-a ridicat tensiunea :D I-as pune salata de vinete in cap, iar porumbul i l-as infige undeva >:):D:P:)) Nah, ca m-am descarcat ca nu mai pot #:-sDar daca o face intentionat, chiar ar merita asta


=)) Fulgu, ete ce de voluntare ptr socrela ta :)) Batalion anti-soacra =))

rosalinda 15 aug 2010 15:52:51

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Am auzit ceva de soacra lu` Fulgu si am venit repede !

nicoleta100 15 aug 2010 16:24:22

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Carolina ,nu ti-a placut bebe ala:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/:-/nu-i nimik ,asta e bun?http://www.f-jokes.com/glume_jocuri_...l_cu_flori.jpg

nicoleta100 15 aug 2010 16:26:09

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Emy,LA MULTI ANI,multa sanatate ,fericire si noroc pt mama ta >:D<
din partea mea cu drag:
http://felicitari.acasa.ro/images/fe...tianimaria.jpg

nicoleta100 15 aug 2010 16:28:28

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Symonycy,salutare>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<
Mi-a fost dor de tine!!!
Cum te mai simti :-/:-/:-/eu sper ca mai bine!
Vad ca esti tare ocupata cu musafiri,vizite ....
Iti urez o duminica frumoasa ,ca tine!!!
pt tine:
http://www.anndrei.info/wp-content/u...9/08/image.jpg

nicoleta100 15 aug 2010 16:31:23

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Mami Ralu, credeai ca pe tine te-am uitat :-/:-/:-/
Da de unde ,eu nu te pot uita ,esti iubirea vieti mele ,mamica mea!!
Pt tine de la mine si bebe:
http://1.bp.blogspot.com/_wYCsWmp_iP.../roses2ve3.jpg

rosalinda 15 aug 2010 16:32:08

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Multa sanatate fetelor care azi isi sarbatoresc ziua numelui ! Si nu numai lor, tuturor slabutelor !

http://img709.imageshack.us/img709/8476/flori2.gif

gavris camy 15 aug 2010 16:50:47

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 289856)
buna dimineata!
cum stau cu sportul???asa si asa:">:">adica o zi am chef ,doua nu,trei zile fac apoi alte 3 nu,intelegi???in functie de cat de cald este afara ,daca am chef sau nu,daca ma lasa bebe sau nu!!!
bebe are astazi un an si 4 luni!!!:)
iti urez o zi frumoasa!!!>:D<

sa-ti traiasca bebeul,da stiu si eu cu ai tu chef de sport si nu te lasa bebe.acuma cu caldura asta chiar nu ti se face de sport.

nicoleta100 15 aug 2010 16:53:24

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de gavris camy (Post 290175)
sa-ti traiasca bebeul,da stiu si eu cu ai tu chef de sport si nu te lasa bebe.acuma cu caldura asta chiar nu ti se face de sport.

multumesc frumos!
asa de cald este si azi de nici nu-ti vine sa te misti de colo colo,si sa faci sport chiar nu ai chef.
o seara placuta!!!>:D<

gavris camy 15 aug 2010 16:56:53

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de christala (Post 290077)
fetele salutare
la multi ani celor care sarbatoresc azi:-*:x>:D<
azi am reusit sa intru ca nu am mai avut net din ziua in care am intrat :(
SIMOOOOOOOOOOOOO
CAROOOOOOOOOOOOOOOOOO
EMYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
FULGAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
ASA de dor imi e de voi............ toate ca ca sa nu se supare celelalte
RALUUUUUUUUUUU, ANGELA, NICO, CAMY, ANES, ROXY, ROSA, SI SUNTETI SI ALTELE DAR MA GRABESC CA MA ASTEAPTA LUMEA LA MASA,
DESEARA VIN ACASA IN LARNACA asa ca maine vin la cafea;;)
pup la voi de aici de la munte

:((:((esti la munte fara mine?:((glumesc ,distractie placuta si racoreala dupa plac.cu kg cum stai?

gavris camy 15 aug 2010 17:08:41

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de angela av (Post 289857)
Camy la mine acum sunt 22 de grade...dar e un soare...azi o sa facem gratar....sa vad daca iesim pe rau sau in curte....prefer in curte sa stau la umbra ciresilor....am o masa sub iei si pot sta si pe hinta sub vie....am vazut aseara la stiri ce-a facut furtuna la voi...am impresia ca izolatia de pe bloc a fost facuta de mantuiala....saracii oameni ,acum trebuie sa deschida proces in civil firmei sa poata sa-si recupereze pagubele provocate masinilor....

pot sa vin si eu la un gratar?:)):))mi-e pofta:((.azi sint rea ma duc dupa voi ba la munte ,ba la voi acasa:)):Pneinvitata.cit despre izolatia de pe bloc ai dreptate totul se face de mantuiala,si la mine la bloc s-a facut acoperisul cu tigla dar nu rezistat decit 1 an si in anul urmator a trebiut sa-l facem din nou:((:)).cum te simti?

gavris camy 15 aug 2010 17:15:22

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 290178)
multumesc frumos!
asa de cald este si azi de nici nu-ti vine sa te misti de colo colo,si sa faci sport chiar nu ai chef.
o seara placuta!!!>:D<

cred ca it--i ajunge cit fugi dupa "el".nu stiu daca e fetita sau baiat:((:D si cum i-l cheama?>:D<:">pup dulce.

nicoleta100 15 aug 2010 17:23:05

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de gavris camy (Post 290196)
cred ca it--i ajunge cit fugi dupa "el".nu stiu daca e fetita sau baiat:((:D si cum i-l cheama?>:D<:">pup dulce.

ESTE BAIETEL ,il cheama ROBERT
daca vrei intra la mine in album ,am pus poze cu bebe!

gavris camy 15 aug 2010 17:46:08

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 290203)
ESTE BAIETEL ,il cheama ROBERT
daca vrei intra la mine in album ,am pus poze cu bebe!

acum am intat sa vad albumele tale,:))si esti foarte frumoasa:D>:D<.de bebe nu mai vorbesc seamana bine cu tine.si eu am pus o poza cu mica mea,intra sa o vezi.>:D

angela av 15 aug 2010 18:16:02

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de gavris camy (Post 290190)
pot sa vin si eu la un gratar?:)):))mi-e pofta:((.azi sint rea ma duc dupa voi ba la munte ,ba la voi acasa:)):Pneinvitata.cit despre izolatia de pe bloc ai dreptate totul se face de mantuiala,si la mine la bloc s-a facut acoperisul cu tigla dar nu rezistat decit 1 an si in anul urmator a trebiut sa-l facem din nou:((:)).cum te simti?

Camy puteai sa vi linistita la gratar,dar trebuia sa anunti inainte...asta e o regula la mine...sti fiecare cu pasarica lui...dar nu-mi place sa merg la cineva neanuntata si nu primesc pe nimeni neanuntat....am facut pulpe,aripioare ,piept de pui si mici la gratr..eu am papat piept de pui si aripioare....acum asa as vrea ceva dulce....ma duc sa bag apa....

angela av 15 aug 2010 18:26:04

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Fetele la mine a plouat...frumos si linistit ,mi-a amintit de ploile calde din copilarie....acum s-a racorit putin...in seara aceasta nu cred ca o sa intru dupa ora 20 merg cu cea mare sa-l duca pe prietenul ei la Petrosani....azi a m stat 15 min la soare ...desi era dupa masa nu se putea sta ...pur si simplu te frigea....acum sunt 24 de grade ...noaptea e chiar bine se racoreste...pup fetele o seara buna in continuare ....noapte buna si somn usor...vise frumoase....

nicoleta100 15 aug 2010 18:43:46

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de gavris camy (Post 290214)
acum am intat sa vad albumele tale,:))si esti foarte frumoasa:D>:D<.de bebe nu mai vorbesc seamana bine cu tine.si eu am pus o poza cu mica mea,intra sa o vezi.>:D

mica ta este de fapt o domnisoara!
sa creasca mare ,sa fie cuminte ,sanatoasa,sa tebucuri de ea!
pupici pt amandoua!:-*:-*:-*

rosalinda 15 aug 2010 20:13:58

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Hm, e ceva suspect cu lipsa asta de activitate in casuta ! Unde sunteti fetelor ?! A facut slabuta un orasel si v-ati mutat acolo ?!

nicoleta100 15 aug 2010 20:18:58

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de rosalinda (Post 290302)
Hm, e ceva suspect cu lipsa asta de activitate in casuta ! Unde sunteti fetelor ?! A facut slabuta un orasel si v-ati mutat acolo ?!

salutare Rosalinda!
eu sunt prezenta la schimbul de noapte ,ca de obicei,restul fetelor cred ca se delecteaza pe la strand,terasa,club,parc etc.....
altfel nu imi explic de ce nu sunt aici :-/:-/:-/:-/
pup:x


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:24:18.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO