forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/ai-peste-30-ani-vino-aici-ne-cunoastem-04-a-5866.html)

Slabuta 12 aug 2010 20:54:37

Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Fetelor, frumoaselor, :) va invit de maine la "etajul" IV al casutei voastre :D

VentoFreddo 12 aug 2010 20:58:03

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
:D:DMultumim, Slabuta, o sa facem un zgarie-nori aici in curand:))
Fetelor[*fluiera*]repejor, sa schimbam aerul, sa dereticam ca miroase inca a vopsea, sa mobilam..avem de munca in seara asta, haideti sa inauguram casuta noua;;)
Ete, eu incep cu o canapea confortabila, sa stam mai bine la taclale:-*
http://www.mobilacomanda.com/cache/c...w396_ch298.jpg

RaluRalu 12 aug 2010 21:21:32

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Am adus si eu niste floricele :D
http://www.arenaflowers.com/files/Im...ed-vase-lg.jpg

incognito 12 aug 2010 21:33:21

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Yuhu...yuhu... :)) E ecou..asa imi place.
Dar clar ca trebuie mobilata..
Numa ca eu sunt obo tare azi..asa ca...
vin cu niste fructe..daca vi se face foame sa nu dati iama la frigider.:)
Si cu un ceiut..si un pahar cu lapte., daca nu vreti fructe.
Mobila..maine..ca doar n-o s-o car singura acum:D

http://www.deliciousorchardsnj.com/P...copy-web-2.jpg

http://farm4.static.flickr.com/3553/...e4e4c24b3e.jpghttp://farm1.static.flickr.com/227/5...b1bf71.jpg?v=0
http://eternalexpressions.net/images...t%20Basket.jpg

Noapte buna.;):D:-*

rosalinda 12 aug 2010 21:38:12

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Am venit si eu in casa noua, doar ca sa va spun noapte buna !

Fulguta 12 aug 2010 21:58:09

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 287539)
Fetelor, frumoaselor, :) va invit de maine la "etajul" IV al casutei voastre :D

Multumim Slabuta ! :-*>:D<
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 287543)
:D:DMultumim, Slabuta, o sa facem un zgarie-nori aici in curand:))
Fetelor repejor, sa schimbam aerul, sa dereticam ca miroase inca a vopsea, sa mobilam..avem de munca in seara asta, haideti sa inauguram casuta noua;;)
Ete, eu incep cu o canapea confortabila, sa stam mai bine la taclale:-*

Canapea avem.....:D
Citat:

Anterior postat de RaluRalu (Post 287585)
Am adus si eu niste floricele :D

Floricele avem....:D
Citat:

Anterior postat de incognito (Post 287600)
Yuhu...yuhu... :)) E ecou..asa imi place.
Dar clar ca trebuie mobilata..
Numa ca eu sunt obo tare azi..asa ca...
vin cu niste fructe..daca vi se face foame sa nu dati iama la frigider.:)
Si cu un ceiut..si un pahar cu lapte., daca nu vreti fructe.
Mobila..maine..ca doar n-o s-o car singura acum:D
Noapte buna.;):D:-*

Fructe si lapte avem...:D
Am venit si eu cu vrajitoarea ! :)):)) Asta nu era in casuta ! :)):))
http://www.organizare-petrecere-copi...ac55c29e92f451http://www.organizare-petrecere-copi...ac55c29e92f451http://www.organizare-petrecere-copi...ac55c29e92f451
Ce se bucura nebuna ca are casuta noua ! :)):))

Fulguta 12 aug 2010 22:09:45

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Noapte buna fetele mele dragi ! Merg sa citesc in vechea casuta ! :-*>:D< Eu nu am mai plecat ca suntem rupti de oboseala,in drum spre casa ne-am oprit la un restaurant ,eu am papat o salata si el papa bun ! El deja doarme acum ,eu inca mai rezist un pic ! :D

symonycy 12 aug 2010 22:40:08

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
http://friends18.com/img/welcome/005.gif

nicoleta100 12 aug 2010 22:44:41

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
http://www.topfeminin.ro/media/img/t...na/big_616.jpgpe mine ma primiti???:-/:-/:-/

Carolina 12 aug 2010 23:14:38

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Vin si eu sa va doresc noapte buna >:D<:-* si s-aduc ceva ptr noua casuta ;;) ptr tura de noapte ;)

http://www.gizmodo.es/wp-content/upl...bdesklamp6.jpg

Fulguta 13 aug 2010 06:22:18

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Neata fetele mele dragi ! :-*>:D<;;) Deja am bagat 35 minute de zumba ! Al meu a plecat la munca la 6 si de atunci ,am facut un pic de treaba repede si sport ! :D Nu stiu cum rezista fetele din bucuresti pe canicula ca eu nu mai pot ! Si AC nu pun nici sa ma omori :(ca ne trage curentul pe amandoi ! ! O zi frumoasa va doresc ! ;)

Fulguta 13 aug 2010 06:29:26

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Ceva bun pentru voi ! ;)
http://4.bp.blogspot.com/_MKdGWA6MQs...u+2009+014.jpghttp://www.lalaworld.net/wp-content/...953_resize.jpg

Fulguta 13 aug 2010 06:55:32

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 286852)
Vad ca miscare in casuta e mai mult dupa-amiaza,.

Da Aly meu drag fetele nu intra cum intram noi inainte cu noaptea in cap ! :)) Acum sunt schimburi ;),ce putine eram noi la inceput :-o:P,asa de bine este acum cu casuta plina mereu,trebuie sa gasesti pe cineva acasa la orice ora ! :D
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 286867)
Ne punem pofta in cui de la tortul lui Fulguta ,noua nu ne da:(,are grija sa nu ne ingrasam:).Mi-e foame,:>

Normal ca nu va dau ca nici eu nu am papat ieri deloc tort ! :)) Am mancat cand le-am facut si nu mi-a mai trebuit si ieri ! Sper ca ai mancat ce trebuia ca am vazut ca iti era foame ! :)
Citat:

Anterior postat de angela av (Post 286874)
Aly draga inca nu stiu...as vrea sa mergem la Buzau la vulcanii noroiosi ,sotul nu vrea a spus ca el a fost si nu l-a incantat...oricum o sa mergem undeva cateva zile...si vreau sa ma odihnesc la mine acasa....o sa-mi iau tot concediul de anul acesta...am 25 de zile...ca cel de anul trecut si acum 2 ani mi-au ramas zile ....sa nu spun saptamani ....

Angi sa iti iei tot concediu daca se poate asa a facut si al meu nu l-a luat pe tot si acum cand sa-l ia ,nu mai poate ca a dat din oameni afara si nu are cine sa stea in locul lui ! :(Nici macar medical nu poate sa-si ia daca nu sunt oameni si el chiar are nevoie de o pauza ! :(
Citat:

Anterior postat de angela av (Post 286877)
Eu am papat o inghetata si o rulada cu nuca ...ce sa fac daca Fulga ne tine la respect ...ne arata poze si apoi spune sa ne punem pofta in cui ca nu ne da nimic....

Ha nu iti ajungea inghetata ? Nu tu ai papat si rulada ! x-(Tu si pisoiul nici lui nu i-a ajuns doar un pui de gaina a papat 3 ! x-(Normal ca va tin la respect ,asa trebuie ! Trebuie sa fim slabute si sa ne mentinem. Mi s-a taiat de dulce sa nu-l mai vad in fata ochilor ! :-o:))
Citat:

Anterior postat de crina38 (Post 286906)
FULGUTOOOO, la cati mai multi ani impreuna!Sa fiti fericiti si sanatosi si sa faceti si un Fulgut mic;)

Multumesc Crina ! FULGUL MIC NU SE STIE CAND ! :-/:D
Citat:

Anterior postat de crina38 (Post 286915)
da, gata concediul si...ghici am o saptamana de cand nu am mai mancat noaptea deloc...

Felicitari pentru nemancatul noaptea ! [*3*][*71*]Cred ca unde ai schimbat mediul ! :D Si ai fost relaxata !

Alynuta 13 aug 2010 06:59:44

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Neata fetelor ,cred ca curand ne face slabuta un hotel,prea repede schimbam casutele.:D

Alynuta 13 aug 2010 07:00:50

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Fulguta de luni ma pun serios pe treaba ,acum ca m-am linistit si eu pana joi vreu sa fiu sub 55.

Alynuta 13 aug 2010 07:02:40

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Angela,chiar daca pleci sau nu ,important e sa te relaxezi ,sa te odihnesti,vorba Crinei,cu o gradina ca a ta asa frumoasa ,ingrijita, ce loc mai frumos de relaxare poate fi?

Alynuta 13 aug 2010 07:03:22

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Oana bine ai revenit,chiar ma intrebam unde esti.Am crezut ca ai plecat si tu in concediu.:-*

Alynuta 13 aug 2010 07:12:28

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Crina draga ,ma bucur ca chiar si cu mici scapari ,n-ai schimbat tickerul in sus,acumnu ne ramane decat sa ne-apucam de treaba sa-l putem muta in jos,nu? Sanatate soacrei tale,sper si eu sa fie intr-o faza incipienta sa-l poata starpi.Cum au invins atatea femei,trebuie sa reuseasca si ea.
Ma bucur ca fetita ta s-a simtit bine la mare,si voi la fel. Aveati nevoie de acest mic concediu.Te pup Crina si sper ca de luni revenim cu forte noi .:-*

Alynuta 13 aug 2010 07:14:06

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de Fulguta (Post 287775)
Neata fetele mele dragi ! :-*>:D<;;) Deja am bagat 35 minute de zumba ! Al meu a plecat la munca la 6 si de atunci ,am facut un pic de treaba repede si sport ! :D Nu stiu cum rezista fetele din bucuresti pe canicula ca eu nu mai pot ! Si AC nu pun nici sa ma omori :(ca ne trage curentul pe amandoi ! ! O zi frumoasa va doresc ! ;)

Fulguta ,tu nici nu ma mai uimesti ,ai o energie iesita din comun,tu la 6 dimineata te apuci de treaba ,de sport,cred ca al-tau te-ncarca cu atata energie>:D<

angela av 13 aug 2010 07:35:24

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Bun gasit casuta frumoasa...multumin Slabuta pt. casuta...
Neata fetele....multumim si tie Emy...
Va doresc la toate o zi pe placul vostru...
Azi de dimineata cand m-am trezit erau afara 17 grade pana sa plec la serv.se apropia de 20....bine cel putin ca noaptea e racoare...
Asa eu de cand m-am trezit mi-am pus covorul in bucatarie ca am sters aseara parchetul si nu s-a zvantat,am pus masa scaunele,intins 2 masini de haine ,bagat inca una la spalat,hranit pe Pupu,ups lui Margeluta am uitat sa-i dau mancare dar dormea....dupa spalat mancat,inbracat,aranjat plecat la serv.....azi de dimineata am papat din nou lapte cu cereale....azi o sa fac ciorbita de pui si mazare bob cu carnita de pui...si am sa calesc varza sa am pe maine cu snitele de piept de pui....azi trebuie sa termin curatenia,a ramas cea mare acasa o sa faca si ea....mai am la mine in dormitor si in baie sa fac curat si sa sterg parchetul in holuri ca praful sters aseara....si gata....a si sa aspir in camara...v-am spus ca am o camara de 4m/aproape 3 m...si am pus un covor sa nu-mi fie frig la piciare...acolo se refugiaza Pupul meu si se intinde cat e el de mare pe gresie...

Fulguta 13 aug 2010 07:38:26

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de crina38 (Post 286926)
>:D<>:D<
Emi, vad ca si tu ai lipsit....E acum ne strangem toate ....
Eu sunt ok , aia mica a fost super fericita la mare, numai in apa
Sotul se pare ca mai sta cateva saptamani prin Romania, asa ca sunt mai linistita acum
Soacra mea ,din pacate, s-a confirmat si la analiza- are cancer , dar inca nu stie ce faza, doar i-a zis o asistenta prin telefon .Maine merge sa ii fixeze tratamentul( radio sau chimio).Se astepta.O sa faca tot ce trebuie si asta e, bine ca l-a descoperit la timp.Maine o sa vedem clar ce e

Ma bucur Crina ca cea mica s-a distrat la mare ,stii cum sunt copiii iubesc apa ! Cateva saptamani o sa fii linistita ce bine ,imi pare rau ca s-a confirmat cu soacra,sa speram ca o sa treaca cu bine peste ! Cu voi alaturi o sa-i fie mai usor ,mai ales ca ai scris intr-un mesaj ca se simte bine fizic ! Ar fi bine sa mearga la tara cu cea mica ! :D
Citat:

Anterior postat de crina38 (Post 286958)

Mai stii cand vorbeam noi si ziceam ca ne e frica de mentinere...
Acum am vazut si eu ca am mancat tot ce am vrut la mare si nu m-am ingrasat deloc.Intr-adevar, am inotat in fiecare zi ptc hotelul avea piscina+ plimbari lungi , o fi ajutat si asta.Oricum e de bine

Crinuta sa stii ca mie imi este greu cu mentinerea :(,nu reusesc sa fac kg sa ramana intr-un loc :((coboara ca nebunele ! De exemplu aseara arata 46.4 mancata ,bauta...sper ca saptamana asta sa mai urc un pic ! :(
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 286980)
Uiii, si eu credeam ca azi nu intri..:">pai tu ne torturezi cu bunatatile alea, macar virtual asa si tot am gustat in cinstea ta o bucatica de tort si sampanie..da pe nenea cu patratele si care dansa de zor l-ai vazut?ala era pt tine, cu dedicatie:))

Da Emy i-am gasit pana la urma :))la cat scriu fetele eram sa-i pierd ! :))
Cum sa nu intru ?:-/ Ce daca era ziua mea sa va las sa va faceti de cap ? :-/:))

Citat:

Anterior postat de symonycy (Post 286982)
Fulgule, frumoasa surpriza ti-a facut ingerasul!!!!! Iti dai seama ce s-a agitat si el sa-ti faca petrecerea asta???!!!!! Are nota 20 de la mine!!!!

Cred ca s-a agitat Simonel :D,ca eu nu am observat nimic la el :))cred ca facea totul la munca si seara cand venea era obosit ca in fiecare seara si nu mi-am dat seama ! :))
Citat:

Anterior postat de RaluRalu (Post 286002)
Mi-am adus si eu partenerii de zumba ;;)
Iote-i, mah! Numa' unu' si-unu'! Manca-i-ar mama pe ei de patratosi! :D Sa nu-ti vina sa te zumbai non-stop?! :)) Nico, sper ca acum intelegi de unde atata chef pe mine sa fac sport :))
In cinstea ta, Fulgu si a ingerasului tau chelios! :x:x:x

Multumesc Ralu drag ! Te cred si eu ca iti vine sa faci zumba ! :))
Citat:

Anterior postat de RaluRalu (Post 286030)

Aoleu, cand le-o vedea Fulgu! :-o:))
Fetele ma bag la o prima repriza de zumba... Ca baietii s-au incalzit deja :)):)):)) Astept sa ma incalzeasca si pe mine >:) Ne " auzim" in 20 minute daca nu cumva dati bir cu fugitii pana atunci :P

Nebunatico credeam ca esti deja incalzita de la cate grade sunt afara :)),am vazut bomonelele dar era prea tarziu sa va mai cert ! Sper ca nu le-ati mancat pe toate odata ! x-(
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 287053)
fetelor ,in cinstea FULGUTEI ,LA MULTI ANI, sa va racoriti va ofer o inghetata virtuala:

Multumesc Nico ca le-ai oferit tu macar o inghetata ca eu nu am putut incarca nici o poza ieri ,netul la mamii merge foarte prost ! :(
Citat:

Anterior postat de incognito (Post 287187)

SI nici vin rosu nu pot..ca sunt la argila pana duminica..:-s:))
Asa ca dau inainte cu apa..:))

Ce bine Roxy ca te tii de cura cu argila ! :-* Al tau o mai tine ? Nu cred ! :(
Citat:

Anterior postat de nanei (Post 287211)
Buna fetelor imi cer scuze ac am disparut .dar am avut treaba la servici chiar si mici probleme pe al serv ..acum am adus-o pe soacar me ala cons si tocmai aa falta ca aree deslipire de retina si trebuie sa se duca in bucuretsi sa se opereze.si tot asa am tinut-o.
fulgule e ziua ta:LAAAAAAAAAAAAAAAAAA MUUUUUUUUUUUUUUUUUUUULTI AAAAAAAAAAAAAAAAAAANIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x :xiti doresc numai fericire si stii cium se spune bucurii mici si dese.sa fi fericita si sanatoasa.pupici.fetele va pup pe toate .nu prea am citi.

Buna Oana si multi pupici dulci ! Nu iti mai cere scuze ca ti-o iei ! x-( Asta este intram fiecare cum putem ,cand este timp....dar ne-a fost dor de tine ! Pupici ingerasului tau si salutari sotului,sper ca este cumintel si nu te supara ! :D
Imi pare rau de soacra ,sanatate multa si sa-i reuseasca operatia !
Multumesc mult Oana si tie iti doresc la fel ! Sa fii iubita !
Si sa ai grija de tine !
:-*>:D<:D

angela av 13 aug 2010 07:44:37

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Da ma Fulgule ce sa fac daca tu vi si doar ne faci pofta cu tot felul de bunatati.....am glumit Fulgule....asa sunt eu simt uneori nevoia sa pap ceva dulce....stai linistita joi cantarul meu o sa arate 61 ca sa nu spun 60...o sa incep sa fac din nou bicii dimineata 20 min si cateva exerciti de tae-bo,sti tu filmuletul de la Emy de care m-am indragostit (de tip,doar nu credeai ca de exercitii :)):)):)))pup si o zi buna...
Am uitat,Fulgule tu nu aveai voie sa m-ai faci sport sau ma insel eu....:D

Carolina 13 aug 2010 07:47:58

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Neatza, slabutelor >:D<:-* Eu nu reusesc sa va mai prind din urma :( Un sfarsit de saptamana fantastic s-aveti!! :-* >:D<

http://enchulameelperfil.com/images/...%20Weekend.gif



Alynuta 13 aug 2010 07:49:36

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Fetelor,in schimbul doi e mai multa activitate :),precis luni o sa am iar de citit .#:-s Ne-am inmultit cateodata vreau si eu sa va enumar ,si mi-e teama sa nu omit pe vreuna.

Alynuta 13 aug 2010 07:50:46

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de Carolina (Post 287813)
Neatza, slabutelor >:D<:-* Eu nu reusesc sa va mai prind din urma :( Un sfarsit de saptamana fantastic s-aveti!! :-* >:D<

http://enchulameelperfil.com/images/...%20Weekend.gif


Caro,si eu patesc acelasi lucru,greu recuperez cititul.

Carolina 13 aug 2010 07:52:35

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de angela av (Post 287808)
asa sunt eu simt uneori nevoia sa pap ceva dulce....stai linistita joi cantarul meu o sa arate 61 ca sa nu spun 60...o sa incep sa fac din nou bicii dimineata 20 min si cateva exerciti de tae-bo,sti tu filmuletul de la Emy de care m-am indragostit (de tip,doar nu credeai ca de exercitii :)):)):)))pup si o zi buna...

Buna Angi :-* Sa-nteleg ca si tu ai servit ieri ceva dulce:-/ Eu am fost un dezastru ieri dup-amiaza, 2 felii de tort am devorat :> Sport ioc! Doar mers mult pe jos. Candva o sa-mi revin :D pe luni incolo cred. Mereu citesc de filmuletul de le Emy,acu chiar sunt curioasa si-o sa-l caut la tine pe pagina:P Pupici si din partea mea si-o zi perfecta de-i posibil :-*>:D<

Alynuta 13 aug 2010 07:53:50

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Fetelor, Crina ne face o surpriza:)

Carolina 13 aug 2010 07:58:52

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 287818)
Caro,si eu patesc acelasi lucru,greu recuperez cititul.

Neatza, Aly:-* Am reusit sa citesc ca totul e ok cu tine si ma bucura tare>:D<

In acelasi timp m-a-ntristat sa citesc despre soacra Crinei :( careia ii doresc multa putere,tarie si sanatate. Parca v-am pove ca matusa mea ar fi trebuit conf medicilor sa nu mai fie demult pe lumea asta si iaca, au trecut mai bine de 10 ani de cand s-a operat (era mult mai grav) si s-a recuperat cu multa incredere si optimism, sfidand statistici si prognosticuri medicale. Pup Crina :-*>:D<

crina38 13 aug 2010 08:04:13

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 287822)
Fetelor, Crina ne face o surpriza:)


gata v-am gasit si aici......
am schimbat repede casuta 3 cu casuta 4, am vazut si fete noi pe aici, dar stiti pe cine nu am ami vazut ..pe Alin:-s

Alynuta 13 aug 2010 08:05:44

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de Carolina (Post 287824)
Neatza, Aly:-* Am reusit sa citesc ca totul e ok cu tine si ma bucura tare>:D<

In acelasi timp m-a-ntristat sa citesc despre soacra Crinei :( careia ii doresc multa putere,tarie si sanatate. Parca v-am pove ca matusa mea ar fi trebuit conf medicilor sa nu mai fie demult pe lumea asta si iaca, au trecut mai bine de 10 ani de cand s-a operat (era mult mai grav) si s-a recuperat cu multa incredere si optimism, sfidand statistici si prognosticuri medicale. Pup Crina :-*>:D<

Ma bucur ,cand aud ca cineva a reusit sa invinga boala asta.

Alynuta 13 aug 2010 08:06:33

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de crina38 (Post 287826)
gata v-am gasit si aici......
am schimbat repede casuta 3 cu casuta 4, am vazut si fete noi pe aici, dar stiti pe cine nu am ami vazut ..pe Alin:-s

Alin ,a dat bir cu fugitii,ne-a parasit.:(

Alynuta 13 aug 2010 08:07:56

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de crina38 (Post 287826)
gata v-am gasit si aici......
am schimbat repede casuta 3 cu casuta 4, am vazut si fete noi pe aici, dar stiti pe cine nu am ami vazut ..pe Alin:-s

Ce bine arata tickerul tau[*2*][*103*][*4*][*102*][*super*]

crina38 13 aug 2010 08:09:59

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de Carolina (Post 287824)
Neatza, Aly:-* Am reusit sa citesc ca totul e ok cu tine si ma bucura tare>:D<

In acelasi timp m-a-ntristat sa citesc despre soacra Crinei :( careia ii doresc multa putere,tarie si sanatate. Parca v-am pove ca matusa mea ar fi trebuit conf medicilor sa nu mai fie demult pe lumea asta si iaca, au trecut mai bine de 10 ani de cand s-a operat (era mult mai grav) si s-a recuperat cu multa incredere si optimism, sfidand statistici si prognosticuri medicale. Pup Crina :-*>:D<


buna Caro,
Am dus-o de dimi pe soacra-mea la spital ca sa-i citeasca doc rezultatul , sa vada ce stadiu e si ce tratament va urma.Zicea pe drum ca ar trebui sa se tunda dar dc ii da chimioterapie oricum ii cade parul si nu va mai fi nevoie de tuns.Deci dc glumeste eu zic ce e ok si cu psihicul...A acceptat diagnosticul.Oricum in zilele noastre nu se mai moare de cancer...sunt tratamente si depinde si de care cancer e si de organism...Eu sper sa fie bine la ea.Deabia asteapta sa plece la tara cu aia mica , dar mai intai sa vedem cat tine tratamentul si dc tb sa mearga zilnic
merci de grija caro:-*

Alynuta 13 aug 2010 08:10:06

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
O zi frumoasa ,fetelor ,sa aveti grija ca azi se anunta o zi caniculara,va pup.

crina38 13 aug 2010 08:12:32

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 287832)
Ce bine arata tickerul tau[*2*][*103*][*4*][*102*][*super*]


da exact, chiar dc e aproape 70 ....cand citesc cu 6 in fata e altceva..69.9kg!!!!
Chiar ma bucur, mai ales ca v-am zis ca la mare am mancat de toate...si destul , dar probabil ca in cantitati rezonabile.Dar am inotat zilnic

Ce faci mai mergi la pescuit in weekend?:)

Alynuta 13 aug 2010 08:15:06

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de crina38 (Post 287842)
da exact, chiar dc e aproape 70 ....cand citesc cu 6 in fata e altceva..69.9kg!!!!
Chiar ma bucur, mai ales ca v-am zis ca la mare am mancat de toate...si destul , dar probabil ca in cantitati rezonabile.Dar am inotat zilnic

Ce faci mai mergi la pescuit in weekend?:)

Mai ti minte Crina cand asteptai sa-l vezi sub 80,si acum ...............................
Sigur ca arata mult mai bine 6.. , decat 7..
Cred ca mergem la pescuit dar nu sunt f. sigura.

crina38 13 aug 2010 08:16:05

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de Carolina (Post 287821)
Buna Angi :-* Sa-nteleg ca si tu ai servit ieri ceva dulce:-/ Eu am fost un dezastru ieri dup-amiaza, 2 felii de tort am devorat :> Sport ioc! Doar mers mult pe jos. Candva o sa-mi revin :D pe luni incolo cred. Mereu citesc de filmuletul de le Emy,acu chiar sunt curioasa si-o sa-l caut la tine pe pagina:P Pupici si din partea mea si-o zi perfecta de-i posibil :-*>:D<


eu ma lupt cu galusti cu prune de vreo 2 zile...Sper azi sa nu mai gasesc nici una:)

crina38 13 aug 2010 08:17:28

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 287845)
Mai ti minte Crina cand asteptai sa-l vezi sub 80,si acum ...............................
Sigur ca arata mult mai bine 6.. , decat 7..
Cred ca mergem la pescuit dar nu sunt f. sigura.


da exact si nici nu atrecut asa mult de atunci..cateva luni..
Concediu ai avut?
Sa stii ca eu am fost plecata doar 5 zile ( concediu de criza) dar a avut un teribil efect psihic

Alynuta 13 aug 2010 08:18:12

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Eu acum abia astept sa-l vad 54.9 ,dupa operatie aveam la un moment 54.7,atunci nu-mi ardea de schimbat tickere. Dar reusim noi Crina ,chiar daca merge mai incet. Peste 3 saptamani schimb si eu prefixul,nu-mi vine sa cred, ce-au putut trece anii :(

Fulguta 13 aug 2010 08:20:46

Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04
 
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 287783)
Neata fetelor ,cred ca curand ne face slabuta un hotel,prea repede schimbam casutele.:D

:)):)):)):)) Ce dreptate ai ! O sa punem stapanire pe site ! :)):))
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 287784)
Fulguta de luni ma pun serios pe treaba ,acum ca m-am linistit si eu pana joi vreu sa fiu sub 55.

O sa fii iubirea mea daca te tii de treaba ! :-*>:D<
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 287791)
Fulguta ,tu nici nu ma mai uimesti ,ai o energie iesita din comun,tu la 6 dimineata te apuci de treaba ,de sport,cred ca al-tau te-ncarca cu atata energie>:D<

Pai atunci apuc si eu racoare unde pui ca am incercat sa calc cateva si nu am reusit decat 3 camasi ca sunt transpirata de mor si abia ce facusem dus dupa sport ! Asa ca o las balta cu calcatul momentan,problema este ca-i trebuie ingerasului camasi ca schimba cate 2-3 pe zi ca este cald si lucreaza cu oamenii si nu poate sa apara asa in fata lor ! :((Asa ca fac o pauza si reiau ! #:-s
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 287834)
O zi frumoasa ,fetelor ,sa aveti grija ca azi se anunta o zi caniculara,va pup.

Frumoasa o sa fie ,dar foarte calda ,nici nu simt aerul ,trag aer cald ! :((Si o sa fiu singurica toata ziua acasa ,maine o luam pe soacra de la tara ! :-s Cumnatica este la munca,dar cred ca azi este ultima zi ca m-a sunat sa-mi zica ca nu mai rezista ! :(


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:58:45.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO