forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   "Carapacea" Roxanei (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/carapacea-roxanei-9229.html)

Rocsanna25 25 mai 2011 22:53:27

Re: "Carapacea" Roxanei
 
Citat:

Anterior postat de grasuta88 (Post 669336)
Bravo tineo tot asa:-* visez la ziua cand o sa scad sub 80kg:))

Nu mai este cat a fost...Ai aproape 40kg pierdute!!!! Toate felicitarile si toate incurajarile pt a-ti indeplini visul>:D<;)

ancad26 25 mai 2011 22:55:51

Re: "Carapacea" Roxanei
 
Felicitari pt kg pierdute pana acum si un caodu de casa noua

http://www.sendflowerstobangalore.co...lowerposy1.jpg>:D<:-*

Rocsanna25 26 mai 2011 07:20:42

Re: "Carapacea" Roxanei
 
Multumesc frumos, Anca!!! Felicitari si tie!!! Multa multa bafta pt viitor!!!

grasuta88 26 mai 2011 17:23:59

Re: "Carapacea" Roxanei
 
Citat:

Anterior postat de Rocsanna25 (Post 669363)
Nu mai este cat a fost...Ai aproape 40kg pierdute!!!! Toate felicitarile si toate incurajarile pt a-ti indeplini visul>:D<;)

Dap dar mai am de tras na daca nu am luat masuri mai devreme:(( Multumesc pt sustinere:-* La tine cum mai merge?:P

pamy 26 mai 2011 18:28:49

Re: "Carapacea" Roxanei
 
Buna! Acum am vazut ca ai si tu jurnal. :D Asa sa stiu de unde sa te iau daca te pierd ;;) Poti sa ne servesti cu morcovi daca prajituri nu ne dai :))

Rocsanna25 26 mai 2011 19:19:07

Re: "Carapacea" Roxanei
 
Citat:

Anterior postat de pamy (Post 670143)
Buna! Acum am vazut ca ai si tu jurnal. :D Asa sa stiu de unde sa te iau daca te pierd ;;) Poti sa ne servesti cu morcovi daca prajituri nu ne dai :))

Da...dar s-au cam vestejit...doar o scobitoare, o maslina :))
Mi-am facut jurnal sa am unde plange cand ma simt singura

pamy 26 mai 2011 19:54:29

Re: "Carapacea" Roxanei
 
Poti sa plangi si la mine in jurnal daca o sa faci inundatie aici!
Ma apuc de ceva bagaje si revin :D

Rocsanna25 26 mai 2011 20:16:44

Re: "Carapacea" Roxanei
 
Citat:

Anterior postat de pamy (Post 670205)
Poti sa plangi si la mine in jurnal daca o sa faci inundatie aici!
Ma apuc de ceva bagaje si revin :D

Ti-l gasesc...Multumesc de invitatie!!!

jessik 26 mai 2011 20:24:42

Re: "Carapacea" Roxanei
 
salut draga,
m-a atras titlu, tau de carapace.
si eu tot in zodia racului sunt.. si chiar ca seman si eu cu un rac, inainte, inapoi..
si plangacioasa din fire..
carapacea'' mea e acest site.
succesc la slabit.. si daca ai nevoie de sfaturi, ca mereu m-am chinuti sa slabesc,, putem vb, am si eu jurnal.
dar puetm vb de orice, se stie ca femeilor le place sa vb de orice, si sa se planga, ca sa fie intelese, ca barbatii nu ne prea inteleg..
cum e viata la londra??

Rocsanna25 26 mai 2011 20:35:23

Re: "Carapacea" Roxanei
 
Thanks God!!! Am trecut si peste ziua de astazi...nu e ea la sf dar nu ma incearca nicio pofta, nu mi-e foame, sa zicem ca-i cam gata...
Greu a fost si astazi...mai ales ca am avut ceva dereglari prin burtica si m-am imprietenit cu buda. Dar a trecut...
Nu stiam din ce sa-mi compun pranzul si am luat 2 firicele de cabanos cu putin mustar...doar n-o fi moarte de om. Ard eu caloriile maine, mai ales ca ma intorc la munca.
Am facut si juma de ora de sport...amarata tare..abia abia, dar am facut-o. Mi-am propus pt sapt asta sa nu iau cina tarziu si sa nu fie consistenta...si am reusit. Sper sa arate cantarul un 77 frumos luni. Iar pt sapt viitoare intensific sportul...juma de bicicleta, prinde bine la butoiasele mele si ceva exercitii speciale pt coapse...ca tr sa le lucrez. Altfel...degeaba nu mananc aia, aia, ca picioarele tot urate vor fi.

Maine dim am paste cu ceva rosioare, la pranz niste legume cu branzica, gustari din fructe iar pe seara vreau un iaurt slab cu fructe (adaug eu fructe, stiu :)))
Sambata vreau ciorbita, nu discut...de vitel
Duminica niste legume gratinate...abia astept


Nu am luat-o razna...dar esti prietenul meu. Poate se gaseste cineva care sa ma aprobe sau dezaprobe in alegeri


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:37:13.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO