forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   fix la fix...niky (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/fix-fix-niky-12757.html)

orhidee 12 oct 2018 06:46:31

Re: fix la fix...niky
 
Citat:

Anterior postat de nikytour (Post 1441567)
ieri am avut o zi agitata dar meniul a fost conform: dimineata perle de branza si crenwusti, la 10 un baton cu ceai verde, la 13 o salata mare, la 4 sandwich si iaurt de baut fiind ultima masa pt ca seara am avut sedinta la scoala.
dat fiind ca am sarit peste cina si azi este vineri, m-am si cantarit: 95kg:D

Bravo, Niky ! [*76*]

adinico 12 oct 2018 08:23:51

Re: fix la fix...niky
 
bravoooo Nikyyyyyy[*65*][*65*][*65*] tine-o tot asa >:D<>:D<

nikytour 12 oct 2018 11:42:44

Re: fix la fix...niky
 
multumesc doamnelor!>:D<
azi: mic dejun cu de toate, la 10 ficatei cu orez si salata tabouleh, acum la 1 ceva usor, nu mi-e foame deloc, si dupa plec la mama unde raman peste noapte asa ca...nu se stie, dar nu cred ca voi respecta orele. de maine dupa amiaza sau cel tarziu duminica imi revin (sper).
week-end placut tuturor!

nikytour 14 oct 2018 17:15:09

Re: fix la fix...niky
 
azi am fost cuminte: dimineata sana cu tarate si goji(proaspete de la tata din curte), la 10 pomelo si capuccino, la pranz salata cu proteina, la 4au fost 2 crenwusti si acum va fi tot salata cu proteina

nikytour 15 oct 2018 09:13:36

Re: fix la fix...niky
 
azi: mic dejun cu 2 felii crocante(una cu zacusca cealalta cu unt si sunca)+1 iaurt si o banana, la 10 un biscuite cu seminte si branza+ 1 capuccino, la 1 o sa fie un ciocanel de pui cu legume si salata, la 4 ciulama cu mamaliga (o portie mica, de pofta) si diseara ciorba de curcan cu multa ceapa.
o sapatamana buna tuturor!

nikytour 15 oct 2018 12:07:16

Re: fix la fix...niky
 
se pare ca peste masa de la 13 voi trece, am fost la stomatolog, asa ca masa de la 4 va fi la 3 cu o portie generoasa de ciulama cu mamaliga:D

lidiuta 15 oct 2018 12:20:43

Re: fix la fix...niky
 
Mănânci frumos, e bine că seara mergi pe proteină cu legume în general. Fii perseverentă şi în timp vei avea rezultate frumoase!:)

adinico 16 oct 2018 10:41:34

Re: fix la fix...niky
 
Citat:

Anterior postat de nikytour (Post 1441600)
azi am fost cuminte: dimineata sana cu tarate si goji(proaspete de la tata din curte), la 10 pomelo si capuccino, la pranz salata cu proteina, la 4au fost 2 crenwusti si acum va fi tot salata cu proteina

super sa ai goji in curte ! am si unul plantat de ceva timp dar nu se dezvolta..ori il umbreste nucul vecinului poate :-/. ori o avea preferinte de soare, alt sol etc ...acum in weekend remarcam ca e inflorit bietul de el si e mic pana la genunchiul meu :) .interesat sa culegi goji din curtea ta ;;):x

nikytour 16 oct 2018 11:49:03

Re: fix la fix...niky
 
tata are 2, nu de f mult timp, cam 3-4 ani, dar s-au extins f mult si nu sunt la umbra intradevar. mie goji nu prea imi plac la gust, dar stiu ca sunt niste fructe f sanatoase si amestecate in iaurt merg.

nikytour 16 oct 2018 12:01:30

Re: fix la fix...niky
 
meniul de azi: sandwich cu sunca si legume+1 iaurt, un baton de cereale, acum o salata mare cu de toate, la 4 ceva de prin frigider(nu f mult) si diseara spanac cu oua(probabil doar 1)


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:31:10.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO