forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Alexiss1 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-alexiss1-10494.html)

Alexiss1 29 oct 2011 21:18:19

Jurnal Alexiss1
 
Buna!Sunt Alexandra,am 14 ani si sunt din Sibiu.Astazi m-am inregistrat pe acest site,dupa ce am urmarit povestile a catorva slabute.:):):)Cel mai mult mi-a placut povestea lui Adina14,insa asta nu inseamna ca celelalte fete nu au facut o treaba buna.
Asa m-am ambitionat si eu!Deci am 1.60 si 57 de kg.Este cea mai mare greutate pe care am atins-o.Pfff...:(Cand am vazut aceste cifre pe cantar azi am intrat in depresie:)):)):))Eh,nici chiar asa dar nici bine nu mi-a picat:-s
Deci de luni(31 octombrie),pana in decembrie,sper sa slabesc.
Planul meu: Numai mananc dulciuri,prajeli,paine multa si numai beau sucuri.Sport o sa fac in weekend si la orele de sport:)Asta insemnand 4 ore pe saptamana.
:DCam atat!Urati-mi succes!


laurra 30 oct 2011 09:37:50

Re: Jurnal Alexiss1
 
Citat:

Anterior postat de Alexiss1 (Post 830867)
Buna!Sunt Alexandra,am 14 ani si sunt din Sibiu.Astazi m-am inregistrat pe acest site,dupa ce am urmarit povestile a catorva slabute.:):):)Cel mai mult mi-a placut povestea lui Adina14,insa asta nu inseamna ca celelalte fete nu au facut o treaba buna.
Asa m-am ambitionat si eu!Deci am 1.60 si 57 de kg.Este cea mai mare greutate pe care am atins-o.Pfff...:(Cand am vazut aceste cifre pe cantar azi am intrat in depresie:)):)):))Eh,nici chiar asa dar nici bine nu mi-a picat:-s
Deci de luni(31 octombrie),pana in decembrie,sper sa slabesc.
Planul meu: Numai mananc dulciuri,prajeli,paine multa si numai beau sucuri.Sport o sa fac in weekend si la orele de sport:)Asta insemnand 4 ore pe saptamana.
:DCam atat!Urati-mi succes!


E un plan bun Alexis daca elimini ce ai spus mai sus din alimentatie sigur o sa slabesti.Succes si sa fii atenta si la calorii sa nu mananci prea putin sau prea mult.;;)

Dyana321 30 oct 2011 10:58:32

Re: Jurnal Alexiss1
 
Iti urez mult succes! Eu am 11 ani si in aceasta vara am facut mult sport(gimnastica)..adica am stat in maini, roata etc. si am eliminat din alimentatia mea dulciurile, painea in exces si ciocolata.. Si acum ma simt mult mai bine si am si un corp mai de "sirena".

P.S.: Sa nu te lasi niciodata! AI sa vezi ca la un moment dat ai sa ai o mare pofta de dulce! MAnanca banane si pepene verde! Mult noroc!!!

Alexiss1 30 oct 2011 13:30:01

Re: Jurnal Alexiss1
 
Va multumesc!:-*:-*:-*

DKDenise 30 oct 2011 21:24:22

Re: Jurnal Alexiss1
 
Hey buna,

Am vazut ca ai zis ca vei renunta la prajeli, dulciuri suc etc...te-ai referit ca lee vei scoate de tot din alimentatie?Daca da te-as sfatui sa nu..pt ca poate vei reusi sa o faci si sa nu mai mananci un an sau 2 insa nu vei putea face acest lucru toata viata si frustrarea va deveni din ce in ce mai mare si cand vei izbucni nu va fi deloc bine pentru tine si sanatatea ta. Vb din proprie experinta.;;)

Oricum sper sa slabesti kg propuse fara prea mult efort si dificultati insa cu mult sport si voie buna>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:47:29.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO