forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Alina82 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-alina82-5982.html)

Alina82 16 dec 2010 13:17:32

Re: Jurnal Alina82
 
Citat:

Anterior postat de bebelusha (Post 440171)
Hello...am venit sa te felicit pt rezultatele super frumoase pe care le ai..am vazut si pozele..ioi da arati bestial...pup si scuze ca nu am mai trecut pe aici(probleme de sanatate)..

Ms de felicitari:)
Dar ce ai avut scumpa??Sper k nik grav:(akm esti bn??ia sa fug eu la tine in jurnal sa vaz despre ce e vb:-?

zuzi 17 dec 2010 17:32:22

Re: Jurnal Alina82
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 440493)


Uite dardai de frig:))Oare si dardaitul consuma calorii:))
O zi frumoasa si tie Nico:-*:x>:D<

serios si dardaitul de frig, consuma calorii;;);;)

zuzi 17 dec 2010 17:35:11

Re: Jurnal Alina82
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 440495)


deci interesul poarta fesul:)):)):))eu zic k mai eficient e niste sport si nu lasa nici urme:))

da,la chestia cu urmele nu m-am gandit8->8->:)):)):))

Alina82 17 dec 2010 17:35:40

Re: Jurnal Alina82
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 441771)
serios si dardaitul de frig, consuma calorii;;);;)

foarte bine k ieri nu am fost fata cuminte am papat corn cu cioco :))asa k orice ardea calorii era bine venit:))akm sa speram k duminik va fi totul bn chiar cu cornul buclucas:))

Sand 17 dec 2010 17:43:00

Re: Jurnal Alina82
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 441775)


foarte bine k ieri nu am fost fata cuminte am papat corn cu cioco :))asa k orice ardea calorii era bine venit:))akm sa speram k duminik va fi totul bn chiar cu cornul buclucas:))

Daca ajungi la 70 de Kg. trebuie sa dai interviu ca Slabuta 2010 neaparat.:) Bafta! Ai toata admiratia din partea mea.>:D<

zuzi 17 dec 2010 17:50:05

Re: Jurnal Alina82
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 441775)


foarte bine k ieri nu am fost fata cuminte am papat corn cu cioco :))asa k orice ardea calorii era bine venit:))akm sa speram k duminik va fi totul bn chiar cu cornul buclucas:))

cate cornuri mancai inainte, fara sa-ti faci mustrari de constiinta:-/
eu cand ma gandesc cate ciocolati mancam fara sa-mi pese...:((:((
sa vezi ce vrea sa ma indoape rusoaica,dar eu ma mentin tare pe baricade,doar sant romanca ,nuuu?b-)b-)b-)
mancam si eu ciocolata multa ,dar cum zice ea, ca a mancat un kilogram odata,nu sant in stare si familia de aici mi-a zis ca asa e:-o:-o:-o

Alina82 18 dec 2010 11:38:59

Re: Jurnal Alina82
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 441781)
cate cornuri mancai inainte, fara sa-ti faci mustrari de constiinta:-/
eu cand ma gandesc cate ciocolati mancam fara sa-mi pese...:((:((
sa vezi ce vrea sa ma indoape rusoaica,dar eu ma mentin tare pe baricade,doar sant romanca ,nuuu?b-)b-)b-)
mancam si eu ciocolata multa ,dar cum zice ea, ca a mancat un kilogram odata,nu sant in stare si familia de aici mi-a zis ca asa e:-o:-o:-o

eh fara numar :))
Mama 1kg de cioco:-o:-o:-oHai k asta e prea de tot...e drept k imi placeau dulciurile dar 1kg nu puteam sa mananc:))

Alina82 18 dec 2010 11:46:06

Re: Jurnal Alina82
 
Dear diary,
azi ma simt speriata....hmmm da probabil si sindromul premenstrual e de vina....dar nush de ce azi imi e frik....frik de clipa cand o sa ajung la mentinere....si dak nu o sa reusesc sa ma mentin??si dak o sa ma ingras la loc???si dak si akm e o amagire asa cum a fost si in trecut???....da stiu k nu ar trebui sa gandesc asa...k am invatat multe in 7 luni de cand ma aflu pe aici....k am un plan pt mentinere....dar nu pot sa ma abtin azi sa nu ma gandesc si dak voi da gres:((NU NU NU am voie sa dau gres....nu ma pot intoarce vreodata de unde am plecat....nu pot sa arat iar k un luptator de sumo....si dak asta inseamna sa stau o viata la dieta asa voi face....naspa cand imi scriu gandurile....cand sunt doar in capul meu incerc sa le mai alung dar cand le vad scrise aici ma apuca nerviiiiiiii si eu pot face orice....mi-am demonstrat mie k nik nu e imposibil slabind....asa k de ce sunt proasta si ma gandesc k ar putea fi mentinerea imposibila???Cantarul va fi prietenul meu pe viata....si o sa am grija dak ma ingras 1kg sa il dau imediat jos k sa fiu sigura k nu mai ajung ever de unde am plecat....al naibii sindrom premenstrual....imi aduce ganduri ciudate in creieras....Alina poate....orice...asa k o sa reusesc si sa ma mentin....sper....

OtiliaIon 18 dec 2010 13:46:41

Re: Jurnal Alina82
 
Alina nu te ingrijora, alunga teama, concentreaza-te pe gandirea pozitiva, oriunde vezi o problema gaseste-i o solutie.

Cand ai inceput sa slabesti te-a ajutat cand vedeai poze inainte si dupa cu alte fete? Pozele lor ti-au demonstrat ca se poate.

Asa si cu mentinerea, sunt fete care au ajuns de mult la greutatea dorita si se mentin bine merci acolo pastrandu-si obiceiurile alimentare bune si practicand de cate ori pe saptamana sportul, de placere acum, nu de nevoie.. Gandeste-te ca daca ele pot o sa poti si tu.

Asa cum esti acum un model pentru multe fete care vor sa slabeasca vei fi un model si pentru fetele care vor sa se mentina, pentru ca poti, ai ambitie, ai informatiile si in plus ai deja niste obiceiuri care or sa te ajute.

Think pink >:D<

Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 442487)
Dear diary,
azi ma simt speriata....hmmm da probabil si sindromul premenstrual e de vina....dar nush de ce azi imi e frik....frik de clipa cand o sa ajung la mentinere....si dak nu o sa reusesc sa ma mentin??si dak o sa ma ingras la loc???si dak si akm e o amagire asa cum a fost si in trecut???....da stiu k nu ar trebui sa gandesc asa...k am invatat multe in 7 luni de cand ma aflu pe aici....k am un plan pt mentinere....dar nu pot sa ma abtin azi sa nu ma gandesc si dak voi da gres:((NU NU NU am voie sa dau gres....nu ma pot intoarce vreodata de unde am plecat....nu pot sa arat iar k un luptator de sumo....si dak asta inseamna sa stau o viata la dieta asa voi face....naspa cand imi scriu gandurile....cand sunt doar in capul meu incerc sa le mai alung dar cand le vad scrise aici ma apuca nerviiiiiiii si eu pot face orice....mi-am demonstrat mie k nik nu e imposibil slabind....asa k de ce sunt proasta si ma gandesc k ar putea fi mentinerea imposibila???Cantarul va fi prietenul meu pe viata....si o sa am grija dak ma ingras 1kg sa il dau imediat jos k sa fiu sigura k nu mai ajung ever de unde am plecat....al naibii sindrom premenstrual....imi aduce ganduri ciudate in creieras....Alina poate....orice...asa k o sa reusesc si sa ma mentin....sper....


Alina82 18 dec 2010 13:54:22

Re: Jurnal Alina82
 
Ms Otilia...da incerc sa gandesc pink doar k azi m-am trezit cu fata la nord...pe unde am intrat pe net zici k ma urmareau chestiile negative si tot auzeam de fete care au slabit si poi au pus la loc bn e drept k se discuta de diete absurde dar....asa au aparut gandurile dark....trec ele:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:31:36.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO