forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Alina82 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-alina82-5982.html)

zuzi 16 oct 2010 11:32:08

Re: Jurnal Alina82
 
ciao alina si bine te-am gasit>:D<,lasa nu mai fii suparata ca totul trece,lu iubi al tau fa-i cateva cocole si ai rezolvat problema.o zi buna.acum plec in cautarea lu batsheba.pupici:-*

Alina82 16 oct 2010 12:19:14

Re: Jurnal Alina82
 
Mersi Fetele...cu iubi deja am facut pace:Dde ieri de la pranz:))
Ieri mi-am dat programul peste cap si nu am facut sport dar makr am fost cuminte cu mancarea:DA deschis sefu o sala noua si am fost invitata la deschidere...akolo am rezistat eroic si nu m-am atins de dulciuri:Diar dupa am iesit sa mancam si am papat un pestisor fript cu salata:DDar nu am mai facut sport pt k am ajuns la 1.30 aks:(

Ana92 16 oct 2010 16:47:43

Re: Jurnal Alina82
 
:))pai ce sport sa mai faci la 1.30??????
cat despre peste cu salata cred ca a fost o alegere excelenta!!!!
apropo,aseara am facut 5miles tot programul de 68 de min si eram #:-s#:-s#:-sca de sub dus!:)):)):)):))nu am crezut ca rezist din prima la tot programul!
oricum imi place !!!!:-*:-*:-*:-*mersi de idee

Alina82 16 oct 2010 17:04:48

Re: Jurnal Alina82
 
Citat:

Anterior postat de Ana92 (Post 368682)
:))pai ce sport sa mai faci la 1.30??????
cat despre peste cu salata cred ca a fost o alegere excelenta!!!!
apropo,aseara am facut 5miles tot programul de 68 de min si eram #:-s#:-s#:-sca de sub dus!:)):)):)):))nu am crezut ca rezist din prima la tot programul!
oricum imi place !!!!:-*:-*:-*:-*mersi de idee

dap asa am fost si eu surprinsa cand am inceput k nu ma asteptam sa rezist tot programul...akm sincer chiar mi se pare usurel:Ddar oricum cred sincer k e f bun...pt k iti pune in miscare tot corpul...bv k ai rezistat si k iti place...uite asa se duc sunculitele alaturi de leslie:D

Alina82 16 oct 2010 18:01:38

Re: Jurnal Alina82
 
Eu am stat m-am gandit si trebuie sa schimb ceva in programul meu de slabit si in general...nush de ce dar in ultimul timp pare k nu imi mai ajung cele 24h....nu mai am timp de nik....toate le fac pe fuga...si nu mai ajung sa imi fac sportul....si cred k de asta si cantarul ba ma iubeste ba se uita urat la mine....cred totusi k ar fi timpul sa schimb ceva si in programul de sport...pt k totusi la start walking nu prea mai obosesc deloc...de abia la a 5 a mila suflu mai greu si probabil k nu mai da rezultate....offf usor de zis dar greu de facut....o sa incep sa vizionez pe net filmulete cu sport sa vad ce anume mi-ar place si nu are multe topaieli....si poi sa vad cum fac sa imi ajunga timpul...solutia ar fi sa ma trezesc mai devreme...dar eu sunt asa fara vlaga cand ma trezesc...ufaaaaa vad eu...dar e clar k ceva trebuie facut....k deh nu se poate sa ma poticnesc tocmai la final....ufaaaa oare dak vb cu doamne doamne sa faca ziua de 30h nu e mai simplu:D

Ana92 16 oct 2010 18:10:49

Re: Jurnal Alina82
 
:-/ce sa zic????daca ai incerca sa le faci pe rand adica o zi start walking,o zi bicicleta,o zi gimnastica si abdomene si o zi cu mingea???????ai surprinde corpul ,vorba lui Leslie,;)!

Alina82 16 oct 2010 18:19:18

Re: Jurnal Alina82
 
Citat:

Anterior postat de Ana92 (Post 368724)
:-/ce sa zic????daca ai incerca sa le faci pe rand adica o zi start walking,o zi bicicleta,o zi gimnastica si abdomene si o zi cu mingea???????ai surprinde corpul ,vorba lui Leslie,;)!

Pai eu fac o zi bici o zi start walking iar gimnastik+abdomene le fac aproape zilnic pt k deh coloana mea trebuie bagata in seama zilnic...si abdomenele sunt obsesie deci nu se poate:Dde bicla nu ma plang k akolo obosesc de imi ies ochi din cap....si oricum pana sa ajung la intensitatea maxima adik 8 mai e cale lunga...dar start walkingul nu ma mai multumeste....k nu mai obosesc...si eu il fac si cu ganterele in maini dar se pare k ma obisnuisi repede...eh gasesc eu pana la urma ceva :D

Ana92 16 oct 2010 18:28:13

Re: Jurnal Alina82
 
:)normal doar esti ANTRENOARE:D:D:D

Alina82 16 oct 2010 18:35:29

Re: Jurnal Alina82
 
Citat:

Anterior postat de Ana92 (Post 368744)
:)normal doar esti ANTRENOARE:D:D:D

=))=))=))
mai trebuie avut in vedere si k eu pana akm cativa ani chiar faceam sport mult...si aveam rezistentza ca lumea...akm reincepand sa fac sport era normal sa imi reintru in forma relativ repede....pt k totusi fac sport de 5 luni de zile aproape zilnic....deci nici foarte repede nu e:))m-as duce sa alerg dar imi e rusine k ma cunoaste prea multa lume si cand m-or vedea 5 ore de discutii pe tema asta vor fi la munk:|iar mie nu imi placesa fiu centrul atentiei....ufaaaaa...vreau sa pot sari:D

cris17 16 oct 2010 19:14:18

Re: Jurnal Alina82
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 368718)
Eu am stat m-am gandit si trebuie sa schimb ceva in programul meu de slabit si in general...nush de ce dar in ultimul timp pare k nu imi mai ajung cele 24h....nu mai am timp de nik....toate le fac pe fuga...si nu mai ajung sa imi fac sportul....si cred k de asta si cantarul ba ma iubeste ba se uita urat la mine....cred totusi k ar fi timpul sa schimb ceva si in programul de sport...pt k totusi la start walking nu prea mai obosesc deloc...de abia la a 5 a mila suflu mai greu si probabil k nu mai da rezultate....offf usor de zis dar greu de facut....o sa incep sa vizionez pe net filmulete cu sport sa vad ce anume mi-ar place si nu are multe topaieli....si poi sa vad cum fac sa imi ajunga timpul...solutia ar fi sa ma trezesc mai devreme...dar eu sunt asa fara vlaga cand ma trezesc...ufaaaaa vad eu...dar e clar k ceva trebuie facut....k deh nu se poate sa ma poticnesc tocmai la final....ufaaaa oare dak vb cu doamne doamne sa faca ziua de 30h nu e mai simplu:D

pai fa un picut mai multa miscare la Walking ;)
ufff..cum sa-ti explic ?!:|
complica putin miscarile...acolo e pur si simplu mers/ tu incepi sa ridici si bratele...acolo fac pas lateral si aducerea pic langa/ tu transformi miscarea asta intr-un pas de dans, miscand si soldurile si mainile...asa cum iti vine :D

Am reusit sa explic?!:-s


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:36:20.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO