forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Armanda (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-armanda-5683.html)

Slabuta 27 sep 2010 16:33:22

Re: Jurnal Armanda
 
Citat:

Anterior postat de Armanda (Post 344352)
slabutelor ,zacusca e daunatoare slabitului? :-s

Facuta de tine sau cumparata din magazin?

Armanda 27 sep 2010 19:31:32

Re: Jurnal Armanda
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 344354)


Facuta de tine sau cumparata din magazin?


facuta acasa :D:D varianta cu vinete :x

Slabuta 28 sep 2010 12:33:45

Re: Jurnal Armanda
 
Citat:

Anterior postat de Armanda (Post 344549)
facuta acasa :D:D varianta cu vinete :x

Pai atunci spune ce contine. :)
Are ulei...? cat de mult?

Armanda 28 sep 2010 20:01:05

Re: Jurnal Armanda
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 345395)


Pai atunci spune ce contine. :)
Are ulei...? cat de mult?


ulei are 1 litru
6 kg vinete
5 kg gogasari
1 l bulion
1, 200 kg ceapa

mvthebest 02 oct 2010 08:33:06

Re: Jurnal Armanda
 
Citat:

Anterior postat de Armanda (Post 344352)
slabutelor ,zacusca e daunatoare slabitului? :-s

E mult mai sanatoasa decat cea din comert. Cea din comert e ,,imbibata'' in ulei.:P

mvthebest 02 oct 2010 08:33:50

Re: Jurnal Armanda
 
Citat:

Anterior postat de Armanda (Post 345988)
ulei are 1 litru
6 kg vinete
5 kg gogasari
1 l bulion
1, 200 kg ceapa

Ceva de genul am facut si eu ieri cu buni,:x doar ca in loc de gogosar am pus ardei.;;)

Armanda 03 mai 2011 20:47:53

Calea spre victorie. Jurnal Armanda
 
Salut slabutelor >:D<>:D<>:D<:-*:-*
revin cu un alt jurnal , deoarece din cauza unor probleme personale , nu am mai putut fi activa pe site :(
sper ca ma primiti inapoi ...
cat despre "evolutia " mea in tot acest timp , n-am decat pareri de rau si regrete
am inceput sa mananc haotic , fara ore fixe de masa , multe diete absurde si nici una dusa pana la capat . in urma cu o luna vazand ca nimic nu mai da rezultate , si tot citind pe net cum au mai slabit alte persoane , era vorba despre ceva medic care s-a infometat si a slabit mult ... am incercat si eu , dar mai mult de 2 zile jumatate n-am rezistat doar cu apa si ceai :-s. si stiu ca am facut o prostie si merit sa ma certati pentru asta , urmand niste dereglari in oraganismul meu apoi. dupa aceea a venit Pastele , iar atunci pasiunea mea pentru tot ce e dulce m-a insotit la fiecare vizita sau la oricare alimentara.de curand am descoperit intr-o revista dieta rina , dupa aceea am cautat mai multe informatii si mi se pare perfecta dieta :x....de astazi am inceput sa o tin ;;) sper sa fie de bine de data asta , defapt trebuie pt ca vine vara si picioarele trebuie sa arate perfect si fara tocuri de 12 , iar abdomenul aproape plat macar , pretenti de un abdomen perfect nu am ... exercitii am mai incercat sa fac , belly dance cardio , ceva aerobic , tae-bo , dar parca dupa 10 minute ma plictiseam , si chiar daca primele doua zile treceau bine , in a treia leneveam

Armanda 03 mai 2011 20:59:28

Re: Calea spre victorie. Jurnal Armanda
 
astazi am papat :
la mic dejun 2 banane baby
pranz : salata de varza cu piept de pui la gratar
cina ca la pranz , dar jumatate de cantitate

Armanda 06 mai 2011 20:30:04

Re: Calea spre victorie. Jurnal Armanda
 
la ziua de amindon am mancat cartofi , iar azi ziua de carbo paste cu sos de rosii si la cina cioco si inghetata

mvthebest 13 mai 2011 21:43:19

Re: Calea spre victorie. Jurnal Armanda
 
Citat:

Anterior postat de Armanda (Post 647158)
la ziua de amindon am mancat cartofi , iar azi ziua de carbo paste cu sos de rosii si la cina cioco si inghetata

Buna Armanda!
Cum merge cu Rina>:D<?


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:48:33.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO