forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Ayssa (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-ayssa-7842.html)

ayssa 30 ian 2011 11:52:05

Re: Jurnal Ayssa
 
Asa oaspeti in casuta mea nu am mai avut de cateva zile... Deci sa fac onorurile.
[*mic-dejun*][*ceai*][*26*]~o)~o)... Va pupacesc si va mai astept pe la mine...
Eu sunt la ziua de rasfat azi... deseara ma scoate iubi la o prajitura ca deh azi am voie...[*3*][*3*][*11*] Va pupic

Andra Teslaru 30 ian 2011 18:44:51

Re: Jurnal Ayssa
 
buna draga mea.:-* ce faci? am vazut k nu ai avut o zi prea buna azi...ti-a cam fost foame..:( eu acuma jumate de ora am papat si parca am un gol un stomac nu stiu cum...eh, da ma mai uit la vreo 2 episoade din grey's anatomy (ador serialul asta), poate fac si ceva sport, desi n-am absolut nici cea mai mica tragere de inima, un dush si trece ziua si ma iau cu altceva si nu "cad prada" ispitelor :))
pe maine trebuie sa fii tare, daca azi ti-a fost foame maine trebuie sa rezisti eroic doar cu fructe.
am facut si eu billy blanks da nu ma pot coordona deloc cu aia, daca ma vezi razi de mine:)), da am sa mai incerc pana prind si eu exercittile k tare e fain. te pupic.:-*>:D<

ayssa 30 ian 2011 19:08:49

Re: Jurnal Ayssa
 
Nu stiu ce am avut azi.... nu mi-a mai fost asa foame in nici o zi de cand tin dieta... si am deja 3 saptamani si 2 zile.... Am crezut ca lesin, nu am putut sa citesc mai nimic... Offff.
Maine sper sa nu mai patesc la fel.
Nici eu nu ma coordonez cu aia inca dar ma chinui ca imi place mult. Acum ma cam dor toti muschii.
Trebuie sa ma imbrac ca apare iubi pe la mine sa ma scoata la prajitura.... Iar a intarziat si i-am zis ca daca nu ajunge pana la 7 jumate ma duc fara el...:))
Bine am facut, nu?
Maine portocale si banane si poate ceva fructe uscate... Vad eu.
te pupacesc

ras_cristalin 03 feb 2011 14:28:46

Re: Jurnal Ayssa
 
Citat:

Anterior postat de ayssa (Post 501067)
Nu stiu ce am avut azi.... nu mi-a mai fost asa foame in nici o zi de cand tin dieta... si am deja 3 saptamani si 2 zile.... Am crezut ca lesin, nu am putut sa citesc mai nimic... Offff.
Maine sper sa nu mai patesc la fel.
Nici eu nu ma coordonez cu aia inca dar ma chinui ca imi place mult. Acum ma cam dor toti muschii.
Trebuie sa ma imbrac ca apare iubi pe la mine sa ma scoata la prajitura.... Iar a intarziat si i-am zis ca daca nu ajunge pana la 7 jumate ma duc fara el...:))
Bine am facut, nu?
Maine portocale si banane si poate ceva fructe uscate... Vad eu.
te pupacesc

Imi pare rau ca ti-a fost asa de foame... poate mananci prea putin, asta o fi motivul :-/
Vaaaai :D ce inseamna asta? Prajitura la dieta?
Tu mananci doar fructe?...

ayssa 03 feb 2011 18:02:45

Re: Jurnal Ayssa
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 508159)

Imi pare rau ca ti-a fost asa de foame... poate mananci prea putin, asta o fi motivul :-/
Vaaaai :D ce inseamna asta? Prajitura la dieta?
Tu mananci doar fructe?...

Eu tin dieta Rina... Nu mananc prea putin, ajung in fiecare zi la 1100kcal si da mananc prajitura la dieta:D pentru ca in ziua de carbola dieta Rina trebuie sa mananci prajitura. Multumesc de vizita. Te >:D<si te:-*

ayssa 04 feb 2011 13:41:20

Re: Jurnal Ayssa
 
Vad ca pe la mine nu mai vine nimeni in vizita.... :(
Eu totusi va astept cu drag.
Am fost foarte cuminte zilele astea, o singura data am gafat-o cu un pahar e suc, dar am trecut peste. Va salut si va>:D<

ayssa 04 feb 2011 18:19:16

Re: Jurnal Ayssa
 
Azi Vitamine
MD: 4 clementine
Gustarea 1: un mar
Pranz: ciorba de varza
Gustarea 2: mere coapte
Cina : ciorba de varza
Gustarea 3: clementine

ayssa 05 feb 2011 12:34:04

Re: Jurnal Ayssa
 
Azi Proteine
Md: mar copt + 2 clementine
Pranz: Salata de pui+ 1 felie de paine graham
Cina : salata din piept de pui

Yammy abia astept sa pap salata... Am pus morcov fiert, castraveti murati, piept de pui fiert, maioneza din mustar... e grozav. Va pupacesc

Cristina11 05 feb 2011 13:01:54

Re: Jurnal Ayssa
 
Citat:

Anterior postat de ayssa (Post 510906)
Azi Proteine
Md: mar copt + 2 clementine
Pranz: Salata de pui+ 1 felie de paine graham
Cina : salata din piept de pui

Yammy abia astept sa pap salata... Am pus morcov fiert, castraveti murati, piept de pui fiert, maioneza din mustar... e grozav. Va pupacesc

meniu interesant :-?, cred ca am sa-ti fur ideea :D doar ca lamureste-ma si pe mine cum ai facut maioneza din mustar:-??

ayssa 05 feb 2011 14:28:35

Re: Jurnal Ayssa
 
E foarte simplu... pui o lingura de mustar sanatoasa, pui un pic de suc de lamaie sa faci mustarul mai subtire (in caz ca e mai gros, daca nu il lasi asa pur si simplu) si adaugi treptat ulei exact ca si la maioneza din oua. Se va ingrosa destul de repede. Pupic.... Eu am pus mai mult mustar si mai putin ulei. pupic


Ora este GMT +2. Ora este acum 00:00:33.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO