forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Ayssa (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-ayssa-7842.html)

ayssa 24 ian 2011 00:23:40

Jurnal Ayssa
 
Draga Jurnal,
Eu sunt Ayssa, prietenii imi spun Deea, deci daca te aflii in casuta mea, imi poti spune Deea:)
Sunt noua pe forum, relativ noua pentru ca din prima zi de cand am intrat nu m-am mai putut dezlipi de voi.
Am 24 de ani sunt studenta in Timisoara. Problame cu greutatea am avut dintotdeauna, dar acum am ajuns la un record pe care nu l-am mai atins niciodata. Intalnirea cu cantarul m-a determinat sa caut o solutie si v-am gasit pe voi. Urmez dieta Rina si fetele de la etajul 1, cum ne spunem noi m-au ajutat enorm pana acum. Am slabit deja 4 kg si nu am de gand sa renunt pana nu voi ajunge acolo unde imi doresc. Sunt constienta ca nu voi fi niciodata " trasa prin inel" dar la fel de convinsa sunt ca se poate, se poate sa ajung la o greutate care sa ma multumeasca. Va multumesc ca ati citit aceste randuri. Va :-*
Cu drag, Deea

pasiune 24 ian 2011 00:28:52

Re: Jurnal Ayssa
 
Bine ai venit, Deea ! [*54*]
Sunt sigura ca daca ramai "conectata" la motivatia pe care o ai acum si inconjurata de slabute, vei ajunge mai departe decat ai sperat vreodata! Nu-ti fie frica sa visezi "imposibilul" [*70*]!
;;)>:D<:-*

ayssa 24 ian 2011 00:35:38

Re: Jurnal Ayssa
 
Multumesc... esti o dragutza... Sper sa pot posta si eu poze... Inainte si Dupa...:D:-*

Verandreea 24 ian 2011 11:17:31

Re: Jurnal Ayssa
 
ai casuta ta ce fain , esti o scumpa si pe deasupra tare ambitioasa te felicit si la cat mai putine kg:)

ayssa 24 ian 2011 11:32:19

Re: Jurnal Ayssa
 
Multumesc... Sper sa fiu ambitioasa, foarte ambitioasa. In general sunt mai delasatoare, dar acum de cand v-am intalnit pe voi... PAZEA! te pup

andra_aly 24 ian 2011 21:43:41

Re: Jurnal Ayssa
 
Buna Deea si bine ai venit>:D<
Am trecut sa iti urez succes! Daca nu ma insel, esti si la concurs, nu? succes de 2 ori atunci:)

ayssa 24 ian 2011 22:53:21

Re: Jurnal Ayssa
 
Salut Andra, Da sunt si la concurs cu echipa mea minunata de RINISTE.... Pazea ca vin Rinistele!!!! Multumesc de vizita in casuta mea. Te mai astept si cu alte ocazii. Pupic

andra_aly 24 ian 2011 22:56:06

Re: Jurnal Ayssa
 
Pai atunci sa castige cel mai cuminte, sportiv si viitor "slabut" GRUP!! succes!
O sa mai trec, sa fii cumnte, sa nu fie nevoie sa te cert:P
>:D<

ayssa 24 ian 2011 23:00:13

Re: Jurnal Ayssa
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 491619)
Pai atunci sa castige cel mai cuminte, sportiv si viitor "slabut" GRUP!! succes!
O sa mai trec, sa fii cumnte, sa nu fie nevoie sa te cert:P
>:D<

Suntem cuminti toate... Inclusiv eu... Dar daca nu sunt chiar te rog sa ma certi. Orice sut in f... un pas inainte. Pupicei.
Ps Arati bestial:D

ayssa 24 ian 2011 23:03:48

Re: Jurnal Ayssa
 
Draga jurnal,
Azi am fost foarte cuminte.. Am facut Zumba, am papat corect, nici o abatere... Sunt mandra de mine. Abia astept sa am si eu rezultate frumoase si sa pot posta un colaj Inainte de dieta si dupa.....
Sper sa ajung acolo curand
Noapte buna draga jurnal.


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:05:41.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO