forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal barika...ta-ta-ta... (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-barika-ta-ta-ta-7969.html)

barika 31 ian 2011 08:51:31

Jurnal barika...ta-ta-ta...
 
Buna dimi,
Sunt barika..vreau sa slabesc pana la 64 de kg, sa am un stil de viata sanatos si , cel mai important sa ma mentin...(a da..si s-ar putea sa am si o nunta la anul..dar vedem in fuctie de buget)..
Cam atat deocamdata...revin cu amanunte mai tarziu >:D<

lucia ely 31 ian 2011 08:55:40

re: Jurnal barika...ta-ta-ta...
 
buna barika:*:*
si bine ai venit printre noi:)
ce dieta urmezi?sau te-ai decis sa urmezi?:D
sport faci?ce si cat?:*:*:*:)

iti doresc succes>:D<

bebelusha 31 ian 2011 09:03:19

re: Jurnal barika...ta-ta-ta...
 
Citat:

Anterior postat de barika (Post 501763)
Buna dimi,
Sunt barika..vreau sa slabesc pana la 64 de kg, sa am un stil de viata sanatos si , cel mai important sa ma mentin...(a da..si s-ar putea sa am si o nunta la anul..dar vedem in fuctie de buget)..
Cam atat deocamdata...revin cu amanunte mai tarziu >:D<

Buna dimi iubita....si bine ai venit..te primim cu bratele deschise..sper sa mai vb curand si sper sa imi spui ce sport faci si de cand te apuci :D>:D<>:D<:-*:-*

barika 31 ian 2011 21:28:39

Re: Jurnal barika...ta-ta-ta...
 
bine v-am gasit! ce fain cand te sustine si te intelege atata lume, nu?
pai...sport fac cam asa: o luna sala, o luna lene :P, si uite asa, de la 68kg acum un an, am ajuns acum la aceasta "venerabila greutate". azi a fost prima zi din dieta daneza (pe care am mai tinut-o cu rezultate admirabile) si de data asta planuiesc sa nu mai dau iama in mancare imediat ce "scap", ci sa ma mentin cu un south beach dragut (si pe asta am tinut/o, dar pentru moralul meu am nevoie de ceva mai drastic pentru inceput)... mda...deocamdata imi vine sa mananc biroul, dar ma mint cu un ceai de lamaie :)) revin maine cu detalii, nb! :-*

Citat:

Anterior postat de lucia ely (Post 501766)
buna barika:*:*
si bine ai venit printre noi:)
ce dieta urmezi?sau te-ai decis sa urmezi?:D
sport faci?ce si cat?:*:*:*:)

iti doresc succes>:D<


barika 31 ian 2011 21:33:14

Re: Jurnal barika...ta-ta-ta...
 
Buna seara, iubita, te-astept ca si caaaaaaaaaaaaaaaaaaaand....

Prima zi de cura... Entuziasm...foame... iar entuziasm... si o cutie de bomboane care troneaza vesela pe masa din bucatarie....noroc ca nu-i a mea ca altfel pacatuiam :)) Maine meniul e dragut foc, de miercuri ma astept sa-mi fie mult mai usor. Te pup, bebica, somn dulce!
PS: Sportul incepe maine! 5 mile!

Citat:

Anterior postat de bebelusha (Post 501772)

Buna dimi iubita....si bine ai venit..te primim cu bratele deschise..sper sa mai vb curand si sper sa imi spui ce sport faci si de cand te apuci :D>:D<>:D<:-*:-*


bebelusha 01 feb 2011 08:30:22

Re: Jurnal barika...ta-ta-ta...
 
iei..sport..bv...io ma lupt cu tanti aia Jillian M. care ma indoaie cu jumping jacks si flotari..da se vad rezultatele..:)
spor la sport si la dieta :)

bebelusha 02 feb 2011 08:04:56

Re: Jurnal barika...ta-ta-ta...
 
[*20*] no, amu sa-mi spui cate mile ai facut[*92*]..acum e acum.. ascult.....
[*128*]

barika 03 feb 2011 20:14:05

Re: Jurnal barika...ta-ta-ta...
 
Bebica draga,
Eu am facut SB cardio azi, ma pregatesc pentru dieta draguta de peste 2 saptamani ;) Felicitari pentru cele 5 mile, stiam ca poti!
XOXOXO>:D<


Citat:

Anterior postat de bebelusha (Post 505583)
[*20*] no, amu sa-mi spui cate mile ai facut[*92*]..acum e acum.. ascult.....
[*128*]


bebelusha 03 feb 2011 20:31:35

Re: Jurnal barika...ta-ta-ta...
 
ha...te-am prins... :D
ce faci puiutz??????????? pup

bebelusha 06 feb 2011 20:47:04

Re: Jurnal barika...ta-ta-ta...
 
hei darling..unde esti? ce faci?....sport?????felicitari pt cantar.. pup dulce puiule...


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:20:56.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO