forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal-Cora (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-cora-158.html)

Shorty 03 mar 2009 13:40:48

Citat:

Anterior postat de Crok (Post 905)
prieteni da,dar nu e cam *** sa iesi la plimbare cu baieti?
just kidding :P si prietena vine doar in weekend ca e la ploiesti la facultate :(

hmm...si daca doua fete ies la plimbare? :))..ce e asa ciudat sa iesi cu un prieten ...eu ma bucur cand mai iese al meu la o bere cu un prieten..mai respir si eu ...oare sa imi fac probleme ? :-/ :))

Slabuta 03 mar 2009 13:50:33

Citat:

Anterior postat de Bianca (Post 917)
hmm...si daca doua fete ies la plimbare? :))..ce e asa ciudat sa iesi cu un prieten ...eu ma bucur cand mai iese al meu la o bere cu un prieten..mai respir si eu ...oare sa imi fac probleme ? :-/ :))

daaa, trebuie sa iti faci griji. e *** :))
gluma :P

Shorty 03 mar 2009 15:53:13

Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 927)
daaa, trebuie sa iti faci griji. E *** :))
gluma :p

=)) .

cora 03 mar 2009 18:27:15

multumesc pentru vizita, sunteti tare simpatici:)
va mai astept pe la mine:D

Slabuta 03 mar 2009 18:34:32

Citat:

Anterior postat de cora (Post 949)
multumesc pentru vizita, sunteti tare simpatici:)
va mai astept pe la mine:D

Tu ne astepti iar noi mai venim :)
Ce faci? Cum a fost ziua de azi?

cora 03 mar 2009 18:42:50

din punct de vedere al dietei a fost ok. afara a fost un soare superb, aerul inca e rece, dar oricum a venit primavara, se simte asta.
mi-ar place ca vara sa ma gaseasca cu kg mai putine, si cred cu tarie ca asa va fi...
la tine cum a fost?

Slabuta 03 mar 2009 18:50:23

Citat:

Anterior postat de cora (Post 953)
din punct de vedere al dietei a fost ok. afara a fost un soare superb, aerul inca e rece, dar oricum a venit primavara, se simte asta.
mi-ar place ca vara sa ma gaseasca cu kg mai putine, si cred cu tarie ca asa va fi...
la tine cum a fost?

O sa te gaseasca vara asa cum iti doresti, tine-te de ele si nu vei regreta :) Bineinteles ca toate in lumea asta se fac cu rabdare si multa munca :)

Eu parca tot am fost cuminte. Am mincat la amiaza o salata de ton cu porumb, de fapt numai jumate ca era si lui iubi pofta de asa ceva si a mincat si el din ea. :D
La cina pregatesc ciorba de perisoare, abia astept sa vad cum mi-a iesit. Daca e buna o trec la retete dietetice sa o incercati si voi :)

cora 03 mar 2009 18:57:30

mmmmmmm ciorba de perisoare, cred ca incerc si eu, mersi de idee@};-

Slabuta 03 mar 2009 20:29:07

Citat:

Anterior postat de cora (Post 956)
mmmmmmm ciorba de perisoare, cred ca incerc si eu, mersi de idee@};-

stai sa vad ce iese :P nu sunt o bucatareasa priceputa, dar daca urmez o anume reteta ca la carte imi iese minunata :)

Slabuta 03 mar 2009 20:41:56

cora la cate kg vrei sa ajungi? m-am uitat la profilul tau si nu am gasit target-ul tau :-/
am o curiozitate. :)


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:53:54.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO