forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal danielaslim - South beach Regim de viata! (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-danielaslim-south-beach-regim-viata-10640.html)

danielaslim 23 nov 2011 20:01:40

Jurnal danielaslim - South beach Regim de viata!
 
Buna eu sunt daniela si miam focut un jurnal unde sper sami dati sfaturi ca sa slabim impreuna sanatos si eficient!
Voi ce dieta tineti?
eu tin South Beach faza 1 momentan si am slabit pana acum ceva kg..vreo 4
va rog sa ma ajutati ca am mare nevoie ..imi doresc ca pana de craciun sa ajung la 60 kg!

mika_me 23 nov 2011 20:07:30

re: Jurnal danielaslim - South beach Regim de viata!
 
Bun venit , Daniela!>:D<
Felicitari pentru rezultatele obtinute paa acum:). In cat timp ai slabit cele 4 kg?
Sunt o multime de slabute aici pe site si multe, multe dintre ele cu experienta in diete si slabit sanatos..tot ce trebuie sa faci este sa ai curajul sa intrebi, oricand ai o nelamurire. Intotdeauna se va gasi cineva care sa iti raspunda;)

marina19 24 nov 2011 09:27:54

Re: Jurnal danielaslim - South beach Regim de viata!
 
buna daniela >:D<
eu te sustin cu south beach`ul !!! e un regim ft bun..si eu il voi transforma intr un regim de viata :D:D....o sa mai trec pe aici sa ma inspir din meniuri ....momentan sunt n faza2..nu am slabit prea mult....am tinut cam d multe ori ca sa mai dau jos asa bine ca tine.4 kg 8->...ma voi cantari pe 1 decembrie dpa 2 sapt faza 1 si 2 sapt si cateva zile faza 2 ...sa vedem. ;;)...
o zi buna sa ai :-* te astept la mine in casuta

danielaslim 24 nov 2011 10:32:04

Re: Jurnal danielaslim - South beach Regim de viata!
 
pai eu am dat 4 kg in prima saptamana de South Beach acum abia astept sa vd ce se va mai intampla;))
Uitati meniul meu pe ziua de azi:
MD:Un iaurt cremosso,30g cascaval si niste seminte de floarea soarelui crude
G1:un iaurt cu seminte
PZ:piept de pui cu niste salata de varza
CN:supa de legume si cred ca o cana de lapte cu cacao:D
Voi ce aveti de gand sa mancati azi?
Si inca ceva....voi cum va descurcati cu constipatia..eu o duc najpa:((

kisa 24 nov 2011 14:53:34

Re: Jurnal danielaslim - South beach Regim de viata!
 
Citat:

Anterior postat de danielaslim (Post 855388)
Buna eu sunt daniela si miam focut un jurnal unde sper sami dati sfaturi ca sa slabim impreuna sanatos si eficient!
Voi ce dieta tineti?
eu tin South Beach faza 1 momentan si am slabit pana acum ceva kg..vreo 4
va rog sa ma ajutati ca am mare nevoie ..imi doresc ca pana de craciun sa ajung la 60 kg!

Buna Daniela! Iti doresc sa ajungi acolo unde doresti cat mai repede, dar cat mai sanatos! Mai citeste prin jurnalele fetelor si ... mult succes!

marina19 24 nov 2011 14:55:35

Re: Jurnal danielaslim - South beach Regim de viata!
 
Citat:

Anterior postat de danielaslim (Post 855952)
pai eu am dat 4 kg in prima saptamana de South Beach acum abia astept sa vd ce se va mai intampla;))
Uitati meniul meu pe ziua de azi:
MD:Un iaurt cremosso,30g cascaval si niste seminte de floarea soarelui crude
G1:un iaurt cu seminte
PZ:piept de pui cu niste salata de varza
CN:supa de legume si cred ca o cana de lapte cu cacao:D
Voi ce aveti de gand sa mancati azi?
Si inca ceva....voi cum va descurcati cu constipatia..eu o duc najpa:((


asa am dat si eu prima oara jos in prima saptmana ...3 sau 4 kg...dar tineam pentru prima oara....
acum...nici 1 kg in prima faza :|....ba chiar am exagerat cu unele alimente permise si m am ingrasat :(

danielaslim 25 nov 2011 17:36:12

Re: Jurnal danielaslim - South beach Regim de viata!
 
Citat:

Anterior postat de kisa (Post 856251)
Buna Daniela! Iti doresc sa ajungi acolo unde doresti cat mai repede, dar cat mai sanatos! Mai citeste prin jurnalele fetelor si ... mult succes!

multumesc kisa...abia astept luni o sa intru la faza II si prima data imi bag fructe;;)

danielaslim 26 nov 2011 16:29:48

Re: Jurnal danielaslim - South beach Regim de viata!
 
nu mai vine nimeni pe aici?:(


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:09:52.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO