forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal de disciplina Victoria (victoritsa) (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-disciplina-victoria-victoritsa-11379.html)

nikole89 26 iun 2012 15:22:51

Re: Jurnal de disciplina Victoria (victoritsa)
 
Citat:

Anterior postat de victoritsa (Post 1077258)
Bunaaaa !!! Azi am avut ultima zi de CM b-) ... miine dimineata urc pe cintar sa vad cu ce ma bucura :D... azi am mers pe jos muuult ca am avut treaba prin orash :P ... sa pap nu prea am avut timp ... dar si pe caldura asta nu prea am pofta de mincare ...
Miine mai vin cu veshti ... acum mi-e somnica ... e tirziu deja ... noapte bunaaaa >:D<>:D<>:D<>:D<

>:D<buna! ce zice domnu cantar?

victoritsa 26 iun 2012 15:33:18

Re: Jurnal de disciplina Victoria (victoritsa)
 
Salut >:D< Merci pentru cafeluta Crys ;)
Azi a fost urit afara ... ploaie, frig...:( ... nu-mi place ploaia :-s ... am stat mai toata ziua in casa si am citit ... am inceput o carte noua si pare a fi interesanta ;;) ...
azi dimineata cintarul arata 60.7 ...adica cu citeva sute de grame mai mult ca inainte de CM :( ... eu imi dau perfect seama de ce ... am papat haotic ultimul timp ...
Atit de mult imi dorec sa ajung la ale mele 52 [*14*] ... ieri am incercat sa imbrac o rochita ... a doua ... atreia .... si pina la urma am imbracat o pereche de shortsi si un maiou ...pentru ca ma simteam complexata in rochie... era prea strinsa pe mine ... si-mi scotea burta in evidenta [*ingrijorat*] ... normal ca la 52 kg stateau ideal pe mine (cu toate ca si pe-atunci ma vedeam grasa... de cind ma shtiu sunt compexata de felul cum arat) ...
... si daca ma pling oricum nimic n-o sa rezolv ...
... trebuie sa schimb ceva in modul asta de alimentatie si ... de viata in general ... sa dau la o parte monotonia ...
O zi frumoasa va doresc ... paaaa !!![*54*][*54*][*54*]

nikole89 30 iun 2012 07:25:46

Re: Jurnal de disciplina Victoria (victoritsa)
 
Citat:

Anterior postat de victoritsa (Post 1077868)
Salut >:D< Merci pentru cafeluta Crys ;)
Azi a fost urit afara ... ploaie, frig...:( ... nu-mi place ploaia :-s ... am stat mai toata ziua in casa si am citit ... am inceput o carte noua si pare a fi interesanta ;;) ...
azi dimineata cintarul arata 60.7 ...adica cu citeva sute de grame mai mult ca inainte de CM :( ... eu imi dau perfect seama de ce ... am papat haotic ultimul timp ...
Atit de mult imi dorec sa ajung la ale mele 52 [*14*] ... ieri am incercat sa imbrac o rochita ... a doua ... atreia .... si pina la urma am imbracat o pereche de shortsi si un maiou ...pentru ca ma simteam complexata in rochie... era prea strinsa pe mine ... si-mi scotea burta in evidenta [*ingrijorat*] ... normal ca la 52 kg stateau ideal pe mine (cu toate ca si pe-atunci ma vedeam grasa... de cind ma shtiu sunt compexata de felul cum arat) ...
... si daca ma pling oricum nimic n-o sa rezolv ...
... trebuie sa schimb ceva in modul asta de alimentatie si ... de viata in general ... sa dau la o parte monotonia ...
O zi frumoasa va doresc ... paaaa !!![*54*][*54*][*54*]

bunaaa! ce mai face viitoarea slabuta! vad ca nai mai intrat de mult! te pup weekend minunat!>:D<

nikole89 05 iul 2012 20:15:55

Re: Jurnal de disciplina Victoria (victoritsa)
 
:> am venit sa sterg praful!:x si sati ud florile!:)):)):))

victoritsa 07 iul 2012 08:01:49

Re: Jurnal de disciplina Victoria (victoritsa)
 
Neata !!! Merci Niko >:D<
Azi cintarul mi-a aratat 59 :x
Pe parcursul zilei maninc doar fructe si legume proaspete ... pe asa caldura in principiu nici nu mi-i foame ... ieri in casa erau 33 grade :-s
Mai fac si sport ... am inceput sa ies cu seara cu bicicleta prin orash , 3-4 ori /saptamin cite o ora :)
...Ieri am fost impreuna cu o prietena la un seminar de cafea ... de data asta s-a vorbit despre espreso ...si ne-a invatat cum sa deosebim un espreso bun de unul mai putin bun...a fost interesant >:D<
Cam atit pe azi ... o zi frumosa >:D<>:D<>:D<

nikole89 07 iul 2012 14:00:37

Re: Jurnal de disciplina Victoria (victoritsa)
 
Citat:

Anterior postat de victoritsa (Post 1086143)
Neata !!! Merci Niko >:D<
Azi cintarul mi-a aratat 59 :x
Pe parcursul zilei maninc doar fructe si legume proaspete ... pe asa caldura in principiu nici nu mi-i foame ... ieri in casa erau 33 grade :-s
Mai fac si sport ... am inceput sa ies cu seara cu bicicleta prin orash , 3-4 ori /saptamin cite o ora :)
...Ieri am fost impreuna cu o prietena la un seminar de cafea ... de data asta s-a vorbit despre espreso ...si ne-a invatat cum sa deosebim un espreso bun de unul mai putin bun...a fost interesant >:D<
Cam atit pe azi ... o zi frumosa >:D<>:D<>:D<

[*103*][*103*][*103*][*4*][*4*][*4*][*103*][*103*][*103*] bravo bravo iubita dar tu cu scoala ai scapat nu? dc nun mai intri si tu sa mai stam de vorba?:-* si>:D<

mutulica 15 iul 2012 06:55:44

Re: Jurnal de disciplina Victoria (victoritsa)
 
http://fs69.trilulilu.ro/imgs/sorina...4c7fe9ec43.jpg

victoritsa 28 iul 2012 21:46:28

Re: Jurnal de disciplina Victoria (victoritsa)
 
Salut drag jurnal si fete care ma citesc :) Demult n-am scris pe aici... saptamina aceasta m-am intors din vacanta , am fost la munte , la Sinaia pe 4 zile ...si inca vreo 2 am petrecut in Bucuresti la o prietena,...a fost frumos... M-am intors acasa cu o doza de dinspozitie-buna... si cit de straniu n-ar parea cu acelasi numar de kg :D... eu ma asteptam sa aduc si ceva in plus ... ca am baut bere si am papat aiurea acolo ...
... azi mi-au venit rushii si ma simteam aiurea de dimineata, acum doar simt ca-s umflata... si-n rest e suportabil ;)
... la inceputul lunii iulie am pus pariu cu sotul ca pina la 1 august o sa am 58 de kg ... si pina la 1 septembrie 53 ... in joc sunt 100 de euro :D:D:D
azi cintarul arata 59... sper dupa ciclu 1 kg sa dispara :P:P:P ...
V-am pupat ... va stept la mine la cefea [*cadou*] >:D<>:D<>:D<

victoritsa 28 iul 2012 22:16:14

Re: Jurnal de disciplina Victoria (victoritsa)
 
Am uitat sa va povestesc noua mea experienta ... joi am fost in vizita la socri impreuna cu sotul... ei stau la 30 km distanta de oash ... dus cu mashina ... intors ...cu bicicletele :D:D:D ... a fost o experienta frumoasa ... mi-am demonstrat ca pot sa rezist [*3*] ... 2 ore jumatate am mers ... inclusiv 3-4 opriri ... cin simteam ca leshin :D [*lesin*][*lesin*] [*ciclism*] :D ... am ajuns acasa obositi, transpirati [*transpirat*][*transpirat*][*transpirat*][*arsita*] ...cu toate astea , eu personal eram fericita ca am reushit [*mainilesus*] ... pe viitor planific sa parcurgem o distanta mai mare :P:P>:D<>:D<>:D<>:D<

Twisty 29 iul 2012 00:35:49

Re: Jurnal de disciplina Victoria (victoritsa)
 
Bine ai revenit>:D< si felicitari ptr. sport :) si ptr faptul ca te`ai mentinut la acelasi nr. de kg :P.

Hmm in legatura cu pariul nu e prea mult sa slabesti 5 kg si ceva intr`o luna ??Nu stiu daca e posibil...poate daca aveai peste 80-90 de kg da...
54 de kg pana in 1 septembrie mi se pare cat de cat mai rezonabil (1kg.pe saptamana):P ...nu stiu e doar parerea mea...nici nu e sanatos sa slabim atat de mult intr`o luna.
Sper ca nu te`am suparat cu coment`ul asta :D
Sa ai o duminica frumoasa >:D<

PS:;;)Schimba targetul la 54 daca vrei sa castigi pariul ;))

http://www.trulygraphics.com/wp-cont...eet-dreams.gif


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:05:31.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO