forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Elena19 - La revedere neincredere! (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-elena19-revedere-neincredere-10523.html)

Elena19 03 sep 2012 18:42:35

Re: Jurnal Elena19 - La revedere neincredere!
 
Mhmmmm,am venit si cu cina :D
Enjoy!


http://1.1.1.1/bmi/www.thefitfem.com...ads/salad2.jpg

just21 03 sep 2012 19:43:10

Re: Jurnal Elena19 - La revedere neincredere!
 
Citat:

Anterior postat de Elena19 (Post 1124096)
Buna,buna :-*! Momentan acasa,am mancat o salata de rosii si astept sa ies pe afara.
Am facut o ora de sport azi,I'm proud of myself :))! ;;)

In rest sunt bine,ma ciondanisem cu iubi aseara dar ne-am impacat :D Si ma bucur pentru ca el chiar ma face fericita!
Hmm,am inceput deja saptamana si n-am pofta de dulciuri,stiu ca am voie sa mananc ceva dulce de 2 ori pe saptamana,am facut si sport,chiar am inceput cu bine.

Tu ce faci >:D<? :-* Ti-a mai trecut supararea?

>:D<..
Ma bucur sa aud ca ai facut sport..E foarte bine!!:*:*:*
Eu tocmai m`am intors de la tae bo.Azi din nou a fost o zi perfecta din pct de vedere al alimentatiei..doar ca sunt umflata de la retentia de apa...8-|8-|..ma simt asa aiurea..sper sa elimin odata apa astaaaaa.......:)):)):))
Eu nu ma mai ating de dulciuri si paine pana nu slabesc!!De ieri asa mi`am propus..m`am enervat cam tare ieri si gata!!!!
vreau sa imi caut si eu batoane siluet bar...pe cand imi voi permite dulcele dietetic..momentan vreau sa vad cum merge treaba.:D:D:)
Tu ai incercat siluet bar??Cum sunt??
supararea mi`a trecut..:)..acum sunt nostalgica..de cand a plecat prietena mea realizez deja ca merg la facultate si totul se schimba..:-s:-s..si ma tot intreb cum va fii...

Elena19 04 sep 2012 11:14:55

Re: Jurnal Elena19 - La revedere neincredere!
 
Citat:

Anterior postat de just21 (Post 1124122)
>:D<..
Ma bucur sa aud ca ai facut sport..E foarte bine!!:*:*:*
Eu tocmai m`am intors de la tae bo.Azi din nou a fost o zi perfecta din pct de vedere al alimentatiei..doar ca sunt umflata de la retentia de apa...8-|8-|..ma simt asa aiurea..sper sa elimin odata apa astaaaaa.......:)):)):))
Eu nu ma mai ating de dulciuri si paine pana nu slabesc!!De ieri asa mi`am propus..m`am enervat cam tare ieri si gata!!!!
vreau sa imi caut si eu batoane siluet bar...pe cand imi voi permite dulcele dietetic..momentan vreau sa vad cum merge treaba.:D:D:)
Tu ai incercat siluet bar??Cum sunt??
supararea mi`a trecut..:)..acum sunt nostalgica..de cand a plecat prietena mea realizez deja ca merg la facultate si totul se schimba..:-s:-s..si ma tot intreb cum va fii...

Parerea mea e sa nu te restrictionezi de tot. Mie imi place rau painea si mananc neagra. Sunt lucruri care ingrasaaa mult mai mult decat painea.Eu m-am ingrasat de la dulciuri :))
Oricum daca vrei sa te abtii de la dulce cred ca batoanele alea sunt excelente. Am mancat o singura data o gura de fibrobar de la o colega si mi-a placut,e dulceeee,mi s-a parut ft dulce. Tineam si Sb atunci dar tot dulce rau mi s-a parut :)))
Ma bucur sa aud ca nu mai esti suparata. Nostalgica sunt si eu,incepe sa mi se faca dor de colegi,chiar si de diriga cu care chiar daca n-am avut o relatie foarte apropiata in ultima instanta a inceput sa-mi devina foarte draga.
In schimb ma gandesc ca voi lega prietenii in facultate :) sunt sigura ca va fi mai tare ca la liceu. >:D<
Sa fii cumintica si azi! Pupi :-*

Elena19 04 sep 2012 11:28:35

Re: Jurnal Elena19 - La revedere neincredere!
 
1 ataşament(e)
Buna ziua tuturor >:D<!

http://1.1.1.4/bmi/fc08.deviantart.n..._by_Healzo.png

Ce faceti fetelor ?

Eu m-am trezit la 10 :)) am fost cam obosita.. si acum ma simt cam .. data peste cap.
Mi-am scos in sfarsit calendarul de sport Ataşament 12119
C-ul ala facut din portocale vine de la carbs,iar pe mar e un P. M-am decis eu asa sa alternez o zi carbo sanatosi si una proteine si legume. :D
Dulce de 2 ori pe saptamana,sport in fiecare zi cel putin 30 de minute. Am 61,5 din cauza mea ca m-am tot indopat cu dulciuri de o luna incoace. Dar ambitia mea e aici cu toate ca sunt cam rascolita asa.. vreau sa arat si sa ma simt bine in pielea mea,vreau sa prind si mai multa incredere in mine cu toate ca nu-mi lipseste deloc in momentul de fata,vreau sa ajung sa ma plac si sa nu ma uit cu invidie la fetele cu corpuri fit,nu vreau sa ajung o frustrata,vreau sa fiu eu cea care le frustreaza pe altele :))

Am gasit Adam si Eva,vreau sa ma apuc sa o citesc dupa sport. De la 12:30 la 13:00 sport,pe urma citit,House,poate somn daca imi este,mancat sanatos si .. multa rabdare. Maine imi iau si Turbo Fire,o sa fiu lesinata. :))
Lunea viitoare zi de cantar.
Iar de data asta,de azi incolo sunt hotarata sa lupt pentru absolut tot ce-mi doresc. Aici intra toate:corp frumos,minte limpede,relatie,cariera,echilibru,fericire,iubire, calm,rabdare,incredere,dezvoltare personala,cultura generala. Voi avea fiecare lucru pe care mi-l doresc si voi munci pentru toate cu varf si indesat dar le voi avea! Pentru ca merit,eu merit,tu meriti,oricine merita! Am hotarat sa nu las sansa asta unica,de a trai fericita sa treaca pe langa mine..

just21 04 sep 2012 12:05:36

Re: Jurnal Elena19 - La revedere neincredere!
 
Citat:

Anterior postat de Elena19 (Post 1124435)
Buna ziua tuturor >:D<!

http://1.1.1.4/bmi/fc08.deviantart.n..._by_Healzo.png

Ce faceti fetelor ?

Eu m-am trezit la 10 :)) am fost cam obosita.. si acum ma simt cam .. data peste cap.
Mi-am scos in sfarsit calendarul de sport Ataşament 12119
C-ul ala facut din portocale vine de la carbs,iar pe mar e un P. M-am decis eu asa sa alternez o zi carbo sanatosi si una proteine si legume. :D
Dulce de 2 ori pe saptamana,sport in fiecare zi cel putin 30 de minute. Am 61,5 din cauza mea ca m-am tot indopat cu dulciuri de o luna incoace. Dar ambitia mea e aici cu toate ca sunt cam rascolita asa.. vreau sa arat si sa ma simt bine in pielea mea,vreau sa prind si mai multa incredere in mine cu toate ca nu-mi lipseste deloc in momentul de fata,vreau sa ajung sa ma plac si sa nu ma uit cu invidie la fetele cu corpuri fit,nu vreau sa ajung o frustrata,vreau sa fiu eu cea care le frustreaza pe altele :))

Am gasit Adam si Eva,vreau sa ma apuc sa o citesc dupa sport. De la 12:30 la 13:00 sport,pe urma citit,House,poate somn daca imi este,mancat sanatos si .. multa rabdare. Maine imi iau si Turbo Fire,o sa fiu lesinata. :))
Lunea viitoare zi de cantar.
Iar de data asta,de azi incolo sunt hotarata sa lupt pentru absolut tot ce-mi doresc. Aici intra toate:corp frumos,minte limpede,relatie,cariera,echilibru,fericire,iubire, calm,rabdare,incredere,dezvoltare personala,cultura generala. Voi avea fiecare lucru pe care mi-l doresc si voi munci pentru toate cu varf si indesat dar le voi avea! Pentru ca merit,eu merit,tu meriti,oricine merita! Am hotarat sa nu las sansa asta unica,de a trai fericita sa treaca pe langa mine..

ce dragut e calendarul!!!:x:x:x...super!!
felicitari pt atitudine si tot!!! De data asta vei reusi:*..Iti tin pumni!!!
Si ai dreptate.MEriti tot ce e mai bun!!>:D<>:D<:*..fiecare meritam asta!!:>
sa auzim numai vesti bune de sapt viitoare la cantar:>

Elena19 04 sep 2012 12:14:28

Re: Jurnal Elena19 - La revedere neincredere!
 
Citat:

Anterior postat de just21 (Post 1124453)
ce dragut e calendarul!!!:x:x:x...super!!
felicitari pt atitudine si tot!!! De data asta vei reusi:*..Iti tin pumni!!!
Si ai dreptate.MEriti tot ce e mai bun!!>:D<>:D<:*..fiecare meritam asta!!:>
sa auzim numai vesti bune de sapt viitoare la cantar:>

Ce frumos! Mersi,la fel iti doresc si tie :-*!
Ce faci ? Eu am terminat prima jumatate de ora de sport,ma bag la citit,mai pe seara putin cealalta jumatate! Ma simt mai bine dupa sport,ma simt mandra de mine :)) si mai relaxata.

Alexik 04 sep 2012 12:16:00

Re: Jurnal Elena19 - La revedere neincredere!
 
Citat:

Anterior postat de Elena19 (Post 1124435)
Buna ziua tuturor >:D<!

http://1.1.1.4/bmi/fc08.deviantart.n..._by_Healzo.png

Ce faceti fetelor ?

Eu m-am trezit la 10 :)) am fost cam obosita.. si acum ma simt cam .. data peste cap.
Mi-am scos in sfarsit calendarul de sport Ataşament 12119
C-ul ala facut din portocale vine de la carbs,iar pe mar e un P. M-am decis eu asa sa alternez o zi carbo sanatosi si una proteine si legume. :D
Dulce de 2 ori pe saptamana,sport in fiecare zi cel putin 30 de minute. Am 61,5 din cauza mea ca m-am tot indopat cu dulciuri de o luna incoace. Dar ambitia mea e aici cu toate ca sunt cam rascolita asa.. vreau sa arat si sa ma simt bine in pielea mea,vreau sa prind si mai multa incredere in mine cu toate ca nu-mi lipseste deloc in momentul de fata,vreau sa ajung sa ma plac si sa nu ma uit cu invidie la fetele cu corpuri fit,nu vreau sa ajung o frustrata,vreau sa fiu eu cea care le frustreaza pe altele :))

Am gasit Adam si Eva,vreau sa ma apuc sa o citesc dupa sport. De la 12:30 la 13:00 sport,pe urma citit,House,poate somn daca imi este,mancat sanatos si .. multa rabdare. Maine imi iau si Turbo Fire,o sa fiu lesinata. :))
Lunea viitoare zi de cantar.
Iar de data asta,de azi incolo sunt hotarata sa lupt pentru absolut tot ce-mi doresc. Aici intra toate:corp frumos,minte limpede,relatie,cariera,echilibru,fericire,iubire, calm,rabdare,incredere,dezvoltare personala,cultura generala. Voi avea fiecare lucru pe care mi-l doresc si voi munci pentru toate cu varf si indesat dar le voi avea! Pentru ca merit,eu merit,tu meriti,oricine merita! Am hotarat sa nu las sansa asta unica,de a trai fericita sa treaca pe langa mine..

5.50:))
Asa e de draguta o vecina incat ma suna sa-mi zica ca ajunge la mare:))

Elena19 04 sep 2012 13:06:21

Re: Jurnal Elena19 - La revedere neincredere!
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 1124457)


5.50:))
Asa e de draguta o vecina incat ma suna sa-mi zica ca ajunge la mare:))

:))) Pai ce mai stai??? Mai culca-te si tuuuuu :))!

just21 04 sep 2012 13:33:36

Re: Jurnal Elena19 - La revedere neincredere!
 
Citat:

Anterior postat de Elena19 (Post 1124456)
Ce frumos! Mersi,la fel iti doresc si tie :-*!
Ce faci ? Eu am terminat prima jumatate de ora de sport,ma bag la citit,mai pe seara putin cealalta jumatate! Ma simt mai bine dupa sport,ma simt mandra de mine :)) si mai relaxata.

bv pt sport:*
Eu tocmai am terminat sa o ajut pe mami la bucatarie si am dat cu struguri de pamant:)))..din greseala:))..asa ca am avut de curatat gresia;))
Ma pun la un film si apoi plec in oras la sala..merg pe jos,vad ca e mai racoare afara!!:x:x:x:x

Alexik 04 sep 2012 13:48:29

Re: Jurnal Elena19 - La revedere neincredere!
 
Citat:

Anterior postat de Elena19 (Post 1124493)
:))) Pai ce mai stai??? Mai culca-te si tuuuuu :))!

Da crezi ca am somn?ASTEPT sa vina taicamio cu tikete sa ma duc la markettt:x


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:53:31.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO