forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal ina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-ina-8426.html)

inasun 03 mar 2011 20:07:24

Jurnal ina
 
Draga jurnalule, sper sa am nevoie de tine pe cat mai putin timp. :)

inasun 03 mar 2011 20:07:59

Re: Jurnal ina
 
Meniul de azi:
CALORII INGERATE
Micul dejun, ora 09:00
Lapte semidegresat 1,5%, Zuzu, 250ml - 113 calorii
Biscuiti digestivi, Gullon, 80g - 384 calorii

Gustare 1, ora 12:00
Portocale, 100g - 47 calorii

Prânz, ora 14:00
File de pangasius la gratar, 300g - 446 calorii

Cina, ora 18:00
Salata verde cu rosii si castraveti, 100g - 78 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
TOTAL CALORII: 1068 calorii

ACTIVITATI FIZICE
Metabolism bazal - 1487 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
CALORII CONSUMATE: 1487 calorii

LicuriciColorat 03 mar 2011 20:09:59

Re: Jurnal ina
 
Buna Ina si bine ai venit
am vazut ca ai slabit 10kg,felicitari,cum ai reusit?
imi place ca ai peste 100cal,insa biscuitii de la micul dejun nu sunt oki,incerca sa'i papi cat mai rar si in cantitati mai micute
cina mi se pare cam saraca,iar langa peste mergea si niste legume:)
sport faci?
mult succes in continuare,spune'ne mai multe despre tine:)

inasun 03 mar 2011 20:34:53

Re: Jurnal ina
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 554363)
Buna Ina si bine ai venit
am vazut ca ai slabit 10kg,felicitari,cum ai reusit?
imi place ca ai peste 100cal,insa biscuitii de la micul dejun nu sunt oki,incerca sa'i papi cat mai rar si in cantitati mai micute
cina mi se pare cam saraca,iar langa peste mergea si niste legume:)
sport faci?
mult succes in continuare,spune'ne mai multe despre tine:)


Cele 10 kg asa le-am dat jos, cu meniuri asemanatoare, cu mici schimbari (in loc de lapte-ceai, in loc de peste-ciorba etc) Biscuitii abia mi i-am luat, n-o sa mai fac aceeasi greseala ca-s prea buni si mi-e greu sa ma abtin :)). In loc de biscuiti uneori mancam o felie de paine prajita cu un triunghi de branza sau cu salata de vinete.. uneori in salata mai puneam si putina telemea nesarata (sau desarata, nu stiu exact cum se numeste)
Sport vreau sa fac (faptul ca locuiesc la et 4 si n-am lift se pune? :)) ), chiar am postat un mesaj cautand un loc in care se poate practica inotul la costuri mai mici in Iasi, mi-a fost recomandat tae-bo, facut acasa, probabil de luni ma apuc. :) Multumesc de urari si de interesul acordat :p

pufik 04 mar 2011 13:04:37

Re: Jurnal ina
 
Buna Ina ! Bine ai venit ! Cadouri de casuta noua [*129*][*1*][*130*][*130*] [*122*]Felicitari pentru kg pierdute ! [*76*][*76*][*76*] In cat timp ai pierdut kg ? Spune-ne mai multe despre tine. Sa te cunoastem mai bine[*24*]

madautza 06 mar 2011 00:01:32

Re: Jurnal ina
 
Buna ina eu sunt studenta in Iasi si mai sunt de exemplu grupuri organizate unde se face tae-bo,asta in cazul in care asta te-ar motva mai mult.Am fost si eu de cateva ori si nu e scump deloc deoarece se face la o sala de sport de studenti.
Acum m-am apucat de un curs de dans popular gratuit care sper sa ma ajute sa dau ceva jos deoarece se fac repetitii de luni pana vineri cate 2 ore.Tot in Iasi.Daca doresti vreo informatie spune-mi s te voi ajuta:-*
Multa bafta>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:41:06.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO