forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   jurnal Isza (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-isza-1050.html)

isza 22 aug 2009 09:37:51

jurnal Isza
 
heyyy :-* astazi e prima mea zi de dieta....pe care m-am hotarat sa o incep cu ajutorul vostru...intru pe site cam de o saptamana zilnic...si ieri am hotarat ca trebuie sa imi fac si eu cont..am nevoie de ajutorul vostru de sfaturile de sustinerea si de critica voastra...nu mai vreau sa fiu inca o persoana care tine regimuri degeaba...care slabeste si se ingrasa si tot asa...vreau fiu o slabuta :D

nicol30 22 aug 2009 09:45:55

Re: jurnal Isza
 
bine ai venit ! >:D< >:D< >:D<

Sper sa-ti fim de ajutor si sa te motivam atunci cand nu mai ai chef sa mergi inainte. ;) ;) ;)

iti urez bafta multa si la cat mai multe kg. in minus de acum in colo! :) :) :)

isza 22 aug 2009 09:58:35

Re: jurnal Isza
 
multumesc nicol...acum ma duc sa imi cumpar un cantar de bucatarie digital.sa pot calcula mai bine caloriile...si felicitari pentru kg de care ai scapat deja :-*>:D<

dienusha 22 aug 2009 10:23:25

Re: jurnal Isza
 
salutare isza! bafta la slabit!

meapasarica 22 aug 2009 10:52:55

Re: jurnal Isza
 
Buna Isza![*29*] Bine ai venit pe aici! si spor la slabit...

Cred k cel mai bine e sa dai o raita prin frigider si prin dulapuri prima data ca sa scapi de orice fel de tentatii, nu are omul acasa nici nu mananca...are...tot acolo ii sta gandul si pana la urma tot ia cate o bucatzica[*74*]

pooop

Anca

nicol30 22 aug 2009 13:42:22

Re: jurnal Isza
 
Citat:

Anterior postat de isza (Post 20650)
multumesc nicol...acum ma duc sa imi cumpar un cantar de bucatarie digital.sa pot calcula mai bine caloriile...si felicitari pentru kg de care ai scapat deja :-*>:D<

E cea mai buna alegere...eu mi-am luat zelmer si e chiar bun

ianna 22 aug 2009 13:44:20

Re: jurnal Isza
 
Isza! Bine ai venit in grupul grasutzelor care slabesc sanatos:Dsau slabutzelor in devenire;;)

pai da-ne ceva detalii

ce dieta tzii si ce sport faci?
ai vre-un plan?
cum vrei sa te rasplatesti/rasfati dupa ce ajungi slabuta?

mad24 22 aug 2009 13:46:08

Re: jurnal Isza
 
bine ai venit, isza!>:D<

pe aici, toata lumea slabeste, asa ca ai nimerit unde trebuie!

mult succes!

isza 22 aug 2009 13:47:01

Re: jurnal Isza
 
buna fetelor :( am cautat cantar digital in tot orasul si nu am gasit... probabil si din cauza ca e sambata si nu am gasit chiar toate magazinele deschise...dar tot e bine ca macar m-am plimbat.si afara e o caldura de....sauna imediat...o sa mai caut si luni.pana atunci ma descurc cu asta mecanic :D ma duc sa mananc ciorba de varza.aveti idee cam cate calorii are?e simpla facuta fara ulei fara sare doar fiarta si cu bulion .cred ca are si morcovi :)

isza 22 aug 2009 13:51:16

Re: jurnal Isza
 
hmm sa va dau cateva detalii...poi am tinut tot felul de diete...dar am un obicei foarte nesanatos...k tin tin tin si tin strict...si la un moment dat de obicei inainte sa imi vina menstruatia am o pofta de dulce de ahhhhhh...nu pot fara.si inainte sa plec la mare aveam un program destul de regulat...dar la mare tot seara si noaptea mancam...si am pus cam 1 kg jum p mine...in rest...de oobicei imi place sa fac sport sa alerg...dar incerc sa maq abtin acum pentru ca la mine principala problema sunt picioarele.sunt destul de groase si acum am observat de ceva vreme k nu mai e grasime sunt muschi....doar intre picioare e grasime si nu foarte multa.pe parte din exterior sunt doar muschi...si nu stiu ce sa fac ca sa le subtiez...aveti voi vreo idee?


Ora este GMT +2. Ora este acum 12:37:05.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO