forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Jojo27 - Ce poate fi mai rau decat sa auzi sosotind in urma ta... (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-jojo27-poate-mai-rau-decat-auzi-sosotind-urma-ta-3346.html)

jojo27 10 apr 2010 10:46:44

re: Jurnal Jojo27 - Ce poate fi mai rau decat sa auzi sosotind in urma ta...
 
cat despre noua mea relatie ce sa va zic...:x:x:x:x:x...a cam trecut un an de la prima si ultima mea relatie de 3 ani si ceva....am crezut mereu ca daca e primul va fi si ultimul....imi e ciudat e prima oara in ultimul an cand reusesc sa ma apropii de cineva...si cel mai ciudat e ca parintii nostri sunt foarte buni prieteni,se cunosc foarte bine si nu stiu cum sa reactionez...sa fie un atuu sau un dezavantaj(eu sunt la facultate in iasi el a terminat la bucuresti...de asta nu ne-am mai intalnit de prin liceu, ai anul acesta am ajuns sa facem revelionul impreuna cu familiile,nu am schimbat nr de tel atunci ....si ne-am intalnit acum dupa alte 3 luni la inviere.. si parintii mei i-au invitat cu toata familia la un gratar...si abia acolo am reusit sa facem schimb de id-uri si nr de tel....)sper sa fie de bine ca esti idragit de familie ca la urma urmei au si eu un cuvant de spus.....ma simt bine ...cred ca incep sa ma indragostesc....imi e frica..nici nu mai stiu cum e sa iubesti.....dar sper sa invat si sa invat alaturi de persoana potrivita....

mvthebest 10 apr 2010 11:04:01

re: Jurnal Jojo27 - Ce poate fi mai rau decat sa auzi sosotind in urma ta...
 
Citat:

Anterior postat de jojo27 (Post 143857)
cat despre noua mea relatie ce sa va zic...:x:x:x:x:x...a cam trecut un an de la prima si ultima mea relatie de 3 ani si ceva....am crezut mereu ca daca e primul va fi si ultimul....imi e ciudat e prima oara in ultimul an cand reusesc sa ma apropii de cineva...si cel mai ciudat e ca parintii nostri sunt foarte buni prieteni,se cunosc foarte bine si nu stiu cum sa reactionez...sa fie un atuu sau un dezavantaj(eu sunt la facultate in iasi el a terminat la bucuresti...de asta nu ne-am mai intalnit de prin liceu, ai anul acesta am ajuns sa facem revelionul impreuna cu familiile,nu am schimbat nr de tel atunci ....si ne-am intalnit acum dupa alte 3 luni la inviere.. si parintii mei i-au invitat cu toata familia la un gratar...si abia acolo am reusit sa facem schimb de id-uri si nr de tel....)sper sa fie de bine ca esti idragit de familie ca la urma urmei au si eu un cuvant de spus.....ma simt bine ...cred ca incep sa ma indragostesc....imi e frica..nici nu mai stiu cum e sa iubesti.....dar sper sa invat si sa invat alaturi de persoana potrivita....

Ia totul treptat. E frumoasa iubirea:x dar dezamagirea nu.
Eu spun ca este un avantaj ca se cunosc parintii vostri:x. Iar daca este un baiat de treaba ,sa te respecte si sa te iubeasca e foarte bine. Nu trebuie sa pui suflet din prima.
Sti cum e vorba aia ,, ce e al meu e pus de-o parte'' dar trebuie si noi sa luptam putin. Sper sa va mearga cat mai bine:x:x

:x:x:x Lasa-te iubita!!!

VAmedeea 10 apr 2010 11:04:54

re: Jurnal Jojo27 - Ce poate fi mai rau decat sa auzi sosotind in urma ta...
 
Citat:

Anterior postat de jojo27 (Post 143857)
cat despre noua mea relatie ce sa va zic...:x:x:x:x:x...a cam trecut un an de la prima si ultima mea relatie de 3 ani si ceva....am crezut mereu ca daca e primul va fi si ultimul....imi e ciudat e prima oara in ultimul an cand reusesc sa ma apropii de cineva...si cel mai ciudat e ca parintii nostri sunt foarte buni prieteni,se cunosc foarte bine si nu stiu cum sa reactionez...sa fie un atuu sau un dezavantaj(eu sunt la facultate in iasi el a terminat la bucuresti...de asta nu ne-am mai intalnit de prin liceu, ai anul acesta am ajuns sa facem revelionul impreuna cu familiile,nu am schimbat nr de tel atunci ....si ne-am intalnit acum dupa alte 3 luni la inviere.. si parintii mei i-au invitat cu toata familia la un gratar...si abia acolo am reusit sa facem schimb de id-uri si nr de tel....)sper sa fie de bine ca esti idragit de familie ca la urma urmei au si eu un cuvant de spus.....ma simt bine ...cred ca incep sa ma indragostesc....imi e frica..nici nu mai stiu cum e sa iubesti.....dar sper sa invat si sa invat alaturi de persoana potrivita....

Iti doresc succes, sa dea Dumnezeu ca el sa fie alesul, sa va intelegeti bine si sa fiti fericiti. E frumos sa fii indragostit, cu capul in nori si fluturi in stomac, e si mai frumos cand e cineva cunoscut, cu care te simti bine, in largul tau, care e obisnuit cu tine asa cum esti si care nu te judeca. Din punctul meu de vedere, faptul ca familiile voastre sunt prietene e un mare avantaj mai ales daca relatia o sa mearga. Te pup si sa ai un sfarsit de saptamana frumos!>:D<:-*

jojo27 10 apr 2010 16:37:53

re: Jurnal Jojo27 - Ce poate fi mai rau decat sa auzi sosotind in urma ta...
 
va pup fetelor...un week-end frumos va doresc....

riky 10 apr 2010 18:51:07

re: Jurnal Jojo27 - Ce poate fi mai rau decat sa auzi sosotind in urma ta...
 
Smile , si o seara cat mai frumoasa!!!
http://celluloidblonde.files.wordpre...tamin_stud.jpg

VAmedeea 11 apr 2010 10:59:17

re: Jurnal Jojo27 - Ce poate fi mai rau decat sa auzi sosotind in urma ta...
 
Neata!>:D<>:D<>:D<

mvthebest 11 apr 2010 11:04:35

re: Jurnal Jojo27 - Ce poate fi mai rau decat sa auzi sosotind in urma ta...
 
http://c.universalscraps.com/files/e...eekend_019.gif

jojo27 11 apr 2010 11:51:48

Re: Jurnal Jojo27 - Ce poate fi mai rau decat sa auzi sosotind in urma ta...
 
bagaje...plec la iasi....

Adella 12 apr 2010 09:36:48

Re: Jurnal Jojo27 - Ce poate fi mai rau decat sa auzi sosotind in urma ta...
 
Neatza Jojo!!
O saptamana frumoasa;;)>:D<
Cum merge dieta?

jojo27 12 apr 2010 11:07:21

Re: Jurnal Jojo27 - Ce poate fi mai rau decat sa auzi sosotind in urma ta...
 
pai....sa zicem ca azi e prima zi de dieta...nu cred ca o sa fie ceva foarte drastil....ca iau si tratamentul pentru tiroida si nu ma simt prea bine....o sa incerc sa fac mai mult sport....va pup...o saptamana frumoasa va doresc


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:41:15.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO