forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal LeeLyy (Dukan) (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-leelyy-dukan-8010.html)

nicolae68daniela 12 sep 2011 13:02:43

Re: Jurnal LeeLyy (Dukan)
 
Citat:

Anterior postat de LeeLyy (Post 787491)
Salutare si bine te-am regasit, draga jurnal!
A trecut si weekend-ul asta! Fara mari ravagii cu toate ca n-am fost cuminte 100% ca alta data! Bine macar ca msC a scazut! Dar nu sunt multumita de mine! Pot mai mult! De fapt... puteam mai mult. Acum nu stiu ce se intampla de nu mai rezist tentatiilor.
Am in minte un plan de atac, daca nici sapt. asta n-am sa fiu cum tre! Voi tine 5 PP cu 5 PL, sa vedem ce iese.
Dar, cum am spus, voi mai astepta pana sapt. viitoare, sa vad ce si cum.

Lili nu mai fi asa aspra cu tine, eu zic ca-i foarte bine, mai acum o saptamana cat aveai ? 69kg si acum diferenta de 1.3kg, pai nu-i bine? Ce bine-ar fi sa fie asa in fiecare saptamana, te pupic si o zi usoara incontinuare !:-*:-*

roxanita 12 sep 2011 17:57:29

Re: Jurnal LeeLyy (Dukan)
 
Citat:

Anterior postat de nicolae68daniela (Post 787584)
Lili nu mai fi asa aspra cu tine, eu zic ca-i foarte bine, mai acum o saptamana cat aveai ? 69kg si acum diferenta de 1.3kg, pai nu-i bine? Ce bine-ar fi sa fie asa in fiecare saptamana, te pupic si o zi usoara incontinuare !:-*:-*

chiar asa ! de cand nu mai aveai kilogramele astea? >:D<;):-*

LeeLyy 13 sep 2011 07:01:14

Re: Jurnal LeeLyy (Dukan)
 
Buna dimineata!
Multumesc fetelor pt. sustinere, dar eu tot ma simt nashpa! Ieri m-au invadat rusii si nu m-am putut tine la ei. Am facut ravagii in dieta si am devorat tot ce intalneam in bucatarie! Nici nu pot sa scriu ce am mancat! Am trecut totusi la meniu sa vad cat de mari sunt stricaciunile provocate dietei. Si sunt f. mari! Acum se pare ca a trecut iureshul cel mare. Sa vad ce mai pot drege pana luni la cantar!
PS. Aseara am avut si o stare de oboseala cronica, incat nici macar bici n-am putut presta. Asta ca sa fie >:) mai mare si mai negru!

vera37 13 sep 2011 07:33:06

Re: Jurnal LeeLyy (Dukan)
 
neatza lilisor!:x:-* daca te consoleaza cu ceva si eu am facut ravagii duminica, hai nu fi trista ca iesim noi la liman:-*:-*

madiviv 13 sep 2011 08:07:06

Re: Jurnal LeeLyy (Dukan)
 
Citat:

Anterior postat de LeeLyy (Post 788224)
Buna dimineata!
Multumesc fetelor pt. sustinere, dar eu tot ma simt nashpa! Ieri m-au invadat rusii si nu m-am putut tine la ei. Am facut ravagii in dieta si am devorat tot ce intalneam in bucatarie! Nici nu pot sa scriu ce am mancat! Am trecut totusi la meniu sa vad cat de mari sunt stricaciunile provocate dietei. Si sunt f. mari! Acum se pare ca a trecut iureshul cel mare. Sa vad ce mai pot drege pana luni la cantar!
PS. Aseara am avut si o stare de oboseala cronica, incat nici macar bici n-am putut presta. Asta ca sa fie >:) mai mare si mai negru!

Buna lilisor...ne putem lua de mana...sunt in aceeasi situatie;)...dar asta e...lasa ca vor trece si rusii si kg.....spor la dieta si o zi superba sa ai....:-*

nicolae68daniela 13 sep 2011 09:28:49

Re: Jurnal LeeLyy (Dukan)
 
Citat:

Anterior postat de LeeLyy (Post 788224)
Buna dimineata!
Multumesc fetelor pt. sustinere, dar eu tot ma simt nashpa! Ieri m-au invadat rusii si nu m-am putut tine la ei. Am facut ravagii in dieta si am devorat tot ce intalneam in bucatarie! Nici nu pot sa scriu ce am mancat! Am trecut totusi la meniu sa vad cat de mari sunt stricaciunile provocate dietei. Si sunt f. mari! Acum se pare ca a trecut iureshul cel mare. Sa vad ce mai pot drege pana luni la cantar!
PS. Aseara am avut si o stare de oboseala cronica, incat nici macar bici n-am putut presta. Asta ca sa fie >:) mai mare si mai negru!

O sa treaca Lilisor, asa e cand vin musafirii, iar sport nici nu este indicat sa faci in aceasta perioada .
Nici eu nu am fost in stare de mai nimic aseara, mi-a fost rau, slabita ametita,(dupa ce am mancat 2 patrate de ciocolata neagra parca mi-am mai revenit :D), de astazi o sa iau niste magne b6 poate o sa-mi fie mai bine.Pupici si o zi usoara sa ai :-*!

vera37 14 sep 2011 11:14:22

Re: Jurnal LeeLyy (Dukan)
 
buna lilisor! ce-i cu tine? hai ca n-am mai vb de mult, si mi-e dor de tine:x:x:-*:-*
te pup sa ai o zi usoara!>:D<

LeeLyy 14 sep 2011 11:49:00

Re: Jurnal LeeLyy (Dukan)
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 789813)
buna lilisor! ce-i cu tine? hai ca n-am mai vb de mult, si mi-e dor de tine:x:x:-*:-*
te pup sa ai o zi usoara!>:D<

Buna Verutza!
Sunt un pic (mai mult) ocupata la serv. iar acasa tot n-am calculator. Si imi lipseste si dispozitia necesara pt. un dialog... Cateva zile mai proaste! dar vor trece ele.
Oricum, citesc cam tot ce se discuta pe-aici.
Te pupik! si mie mi-e dor de tine.>:D<

vera37 14 sep 2011 11:55:39

Re: Jurnal LeeLyy (Dukan)
 
Citat:

Anterior postat de LeeLyy (Post 789843)


Buna Verutza!
Sunt un pic (mai mult) ocupata la serv. iar acasa tot n-am calculator. Si imi lipseste si dispozitia necesara pt. un dialog... Cateva zile mai proaste! dar vor trece ele.
Oricum, citesc cam tot ce se discuta pe-aici.
Te pupik! si mie mi-e dor de tine.>:D<

nici eu nu sunt intr-o dispozitie grozava, dar incerc sa ma canalizez spre cate ceva>:D<:-*
hai ca te astept intr-o dispozitie mai buna:x:x, poate ma molipsesti si pe mine;);)

madiviv 14 sep 2011 12:27:27

Re: Jurnal LeeLyy (Dukan)
 
Buna Lilisor la tine in casuta....sper sa treaca zilele astea mai repede si sa fi iar plina de viata si prezenta peste tot:-*
Eu sunt cu scoala....a mea copila e suparata ca nu deseneaza cum trebuie si depaseste si face crize...ca ea nu vrea la scoala vrea tot la gradi.....si tot asa...si eu am o stare mai naspa din cauza asta...iar de maine voi avea casa in santier :((
sa ai o zi usoara...te pupic


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:15:46.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO