forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal LeeLyy (Dukan) (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-leelyy-dukan-8010.html)

nicolae68daniela 14 sep 2011 12:37:06

Re: Jurnal LeeLyy (Dukan)
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 789854)
nici eu nu sunt intr-o dispozitie grozava, dar incerc sa ma canalizez spre cate ceva>:D<:-*
hai ca te astept intr-o dispozitie mai buna:x:x, poate ma molipsesti si pe mine;);)

Ce avem doamne ca si eu sunt la fel , o fi de vina varsta, hormonii (ce mi-au mai ramas :D). Mai gasim si pe cate cineva care sa ne faca cate-un compliment," iti sta bine c-ai slabit, dar mai bine iti statea inainte", si asta asa la prima ora de mi-a stricat toata ziua. Astazi as vrea sa merg la Bucuresti sa-mi iau ceva frumos pentru la botez, ca sa nu primesc si pe-acolo vreun compliment sa-mi cada fata, aveam ceva care sa mearga, n-as fi vrut sa-mi iau ceva pentru ca este la tara,si stau prost si cu bani, dar parca nu m-as risca :(.

Hai sa ne inveselim putin, ca doar nu mor cai cand vor lupi, suntem inca tinere si viata-i scurta ca sa mai stam si suparate.Va pupic :-*:-*

vera37 14 sep 2011 12:43:22

Re: Jurnal LeeLyy (Dukan)
 
Citat:

Anterior postat de nicolae68daniela (Post 789880)
Ce avem doamne ca si eu sunt la fel , o fi de vina varsta, hormonii (ce mi-au mai ramas :D). Mai gasim si pe cate cineva care sa ne faca cate-un compliment," iti sta bine c-ai slabit, dar mai bine iti statea inainte", si asta asa la prima ora de mi-a stricat toata ziua. Astazi as vrea sa merg la Bucuresti sa-mi iau ceva frumos pentru la botez, ca sa nu primesc si pe-acolo vreun compliment sa-mi cada fata, aveam ceva care sa mearga, n-as fi vrut sa-mi iau ceva pentru ca este la tara,si stau prost si cu bani, dar parca nu m-as risca :(.

Hai sa ne inveselim putin, ca doar nu mor cai cand vor lupi, suntem inca tinere si viata-i scurta ca sa mai stam si suparate.Va pupic :-*:-*

or fi de vina hormonii eu stiu:-/:-/:-/:-/
suparata nu sunt, doar o usoara indispozitie,plictiseala habar n-am ce e:):)
si legat de lume incerc sa n-o mai bag in seama, ca si aseara o vecina mi-a zis de ce-ai slabit? sa te ingrasi iar ca data trecuta?........si i-am zis si eu, da, ca asa nu va plictisiti de mine...... o data grasa, odata slaba:D:D:D

nicolae68daniela 14 sep 2011 12:55:45

Re: Jurnal LeeLyy (Dukan)
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 789881)
or fi de vina hormonii eu stiu:-/:-/:-/:-/
suparata nu sunt, doar o usoara indispozitie,plictiseala habar n-am ce e:):)
si legat de lume incerc sa n-o mai bag in seama, ca si aseara o vecina mi-a zis de ce-ai slabit? sa te ingrasi iar ca data trecuta?........si i-am zis si eu, da, ca asa nu va plictisiti de mine...... o data grasa, odata slaba:D:D:D


:)):)):)):)):)), e bine ca-i avut raspunsul la tine, bine i-ai zis :)):)):)) .

Eu ma oftic rau ca nu reusesc niciodata sa am un raspuns pe masura rautatilor pe care le primesc, Dupa ,am multe de zis dar nu atunci pur si simplu ma blochez:((.

Eu am 43 de ani si-mi zice unul acum vreo luna ca el a crezut ca am in jur de 50 si ceva de ani, nu l-am luat eu chiar in serios ca e un terche-berche, dar totusi mi s-a lipit de creier :((.

vera37 14 sep 2011 13:10:11

Re: Jurnal LeeLyy (Dukan)
 
Citat:

Anterior postat de nicolae68daniela (Post 789890)
:)):)):)):)):)), e bine ca-i avut raspunsul la tine, bine i-ai zis :)):)):)) .

Eu ma oftic rau ca nu reusesc niciodata sa am un raspuns pe masura rautatilor pe care le primesc, Dupa ,am multe de zis dar nu atunci pur si simplu ma blochez:((.

Eu am 43 de ani si-mi zice unul acum vreo luna ca el a crezut ca am in jur de 50 si ceva de ani, nu l-am luat eu chiar in serios ca e un terche-berche, dar totusi mi s-a lipit de creier :((.

haaaaaa x-(x-(x-(x-( ce mitocan......si daca spre ex ai fi aratat de 50 tot nu se spune asa ceva, Doamneeeeee multi prosti pe lumea asta:-o

nicolae68daniela 14 sep 2011 13:59:12

Re: Jurnal LeeLyy (Dukan)
 
Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 789894)
haaaaaa x-(x-(x-(x-( ce mitocan......si daca spre ex ai fi aratat de 50 tot nu se spune asa ceva, Doamneeeeee multi prosti pe lumea asta:-o


Mi-am schimbat poza de la avatar, poate par si eu mai tanara:D

vera37 14 sep 2011 14:58:58

Re: Jurnal LeeLyy (Dukan)
 
Citat:

Anterior postat de nicolae68daniela (Post 789940)
Mi-am schimbat poza de la avatar, poate par si eu mai tanara:D

oricum esti tanara, vrei sa spui ca la 43 ani esti batrana:-o:-o:-o altele de abia acum fac copii;);)

vera37 15 sep 2011 11:53:02

Re: Jurnal LeeLyy (Dukan)
 
ziua buna, lilisor!:x:x:-*:-*:-*

nicolae68daniela 15 sep 2011 15:30:31

Re: Jurnal LeeLyy (Dukan)
 
Buna Lilisor, te salut la tine in casuta, nu te-am vazut astazi, asa ca ti-am facut o vizita si mi-am aruncat un ochi si la tine in meniu. Foarte bun , esti in dieta, asa ca nu renunta, am vazut ca si ieri ai fost cumintica, hai ca poti , mai avem un pic, nu putem sa ne inecam la mal. Hai sa demonstram ca suntem puternice si nu ne lasam asa usor la dulciulele. Luni avem cantar, n-ai uitat :D.Te pupic:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

LeeLyy 16 sep 2011 07:50:44

Re: Jurnal LeeLyy (Dukan)
 
Buna dimineata msJ!
Buna dimineata fetelor! Multumesc pt. vizitele si discutiile voastre in casuta mea si scuze ca n-am fost o gazda primitoare.
Am ceva, nu stiu ce, zilele astea! O fi astenia de toamna, cum zice Nana, or fi hormonii, cum spuneti voi, or fi treburile multe si scarboase de la serv, nu stiu ce, dar e ceva cu mine. Cel mai grav este ca m-am abatut muuuult de la dieta si asta ma indispune total. Vorbeam cu sotul si-i spuneam ca parca m-a deochiat toata lumea care s-a mirat de mine, pt. ca nimic nu mai merge cum tre la dieta. Mi-e asa o ciuda pe mine... De aici cred ca mi se trage, de fapt, indispozitia. De asta n-am mai postat in forum! Ce sa scriu? ca sunt o maaaaare :@)? In fiecare zi imi propun sa fiu cuminte si... seara zbarcesc. Ceva se intampla cu mine, cu mintea mea, ca de aici mi se trage: de la creieri mei bolnavi de mancare! Fir-ar sa fie de amar!
Hai mai bine sa va raspund un picut la discutiile voastre!

Citat:

Anterior postat de vera37 (Post 790005)

oricum esti tanara, vrei sa spui ca la 43 ani esti batrana:-o:-o:-o altele de abia acum fac copii;);)

Apropo de facut copii la batranete: doctorita mea de intreprindere (aia nebuna care vrea cu tot din-adinsul sa ma gaseasca bolnava) este nemaritata si tocmai am aflat ca e gravida!:-o:-o:-o Stiti ce e caraghios? Este cu 5 ani mai mica decat tatal meu, adica are 56 de ani! Si asta nu e tot! Ciudatenia si mai mare este ca a facut inseminare! La varsta asta! Deci, cine zice ca suntem batrane?

Citat:

Anterior postat de nicolae68daniela (Post 791021)
Buna Lilisor, te salut la tine in casuta, nu te-am vazut astazi, asa ca ti-am facut o vizita si mi-am aruncat un ochi si la tine in meniu. Foarte bun , esti in dieta, asa ca nu renunta, am vazut ca si ieri ai fost cumintica, hai ca poti , mai avem un pic, nu putem sa ne inecam la mal. Hai sa demonstram ca suntem puternice si nu ne lasam asa usor la dulciulele. Luni avem cantar, n-ai uitat :D.Te pupic:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Nu stiu, Daniela, al cui meniu ai citit, dar al meu sigur nu e de dieta. Poate n-ai avut rabdare sa citesti pana la capat, sa vezi in ce "mare forta" inchei mesele din zi!
Si da, luni este ziua lui msC!!! MI-E GOAZAAAAA! nu m-am urcat nici o data pe cantar sapt. asta. Ce-o fi luni, vai de capul meu!

vera37 16 sep 2011 07:54:56

Re: Jurnal LeeLyy (Dukan)
 
neatza lilisor! bine ai revenit!>:D<>:D< chiar daca nu intr-o forma prea buna, dar toate avem pase proaste:-*:-*:x:x
or sa treaca toate stai linistita si eu m-as bucura daca duminica cantarul mi-ar arata stagnare, ca azi cred ca mi se urca caloriile in ceruri#:-s#:-s
te pup, un w/e linistit:-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:27:57.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO