forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal livia (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-livia-4142.html)

livia 24 iun 2010 15:57:48

Re: Jurnal livia
 
AZI ESTE ZIUA MEA DE NASTERE.multumesc tuturor celor atenti pentru urari .te bucuri foarte mult cand cineva se gandeste la tine .am sa mananc o felie de tort .sper sa nu am mari probleme cu cantarul [*60*] .[*4*] .[*129*]

jolye79 24 iun 2010 16:26:35

Re: Jurnal livia
 
Citat:

Anterior postat de livia (Post 230700)
AZI ESTE ZIUA MEA DE NASTERE.multumesc tuturor celor atenti pentru urari .te bucuri foarte mult cand cineva se gandeste la tine .am sa mananc o felie de tort .sper sa nu am mari probleme cu cantarul [*60*] .[*4*] .[*129*]

La multi ani si petrecere frumoasa!

Slabuta 01 iul 2010 18:49:49

Re: Jurnal livia
 
Livia, cu intarziere iti spun la multi ani >:D<
Sper ca te-ai distrat bine si tentatii nu au fost multe :D

livia 02 iul 2010 08:33:57

Re: Jurnal livia
 
multumesc pentru urari .

livia 02 iul 2010 08:44:15

Re: Jurnal livia
 
nu am scris de mult in jurnal .am fost cam ocupata si in putinul timp liber pe care il am prefer sa fac putina miscare .am reusit sa cobor " acul cantarului" sub 72 de kg .sunt foarte fericita .asta imi da un impuls sa merg mai departe .incet dar sigur .toate kg ce s-au dus incet nu mai revin (in 6 luni 12.5 kg ) [*aerobic*] si [*abdomene*]

jolye79 02 iul 2010 11:09:33

Re: Jurnal livia
 
Citat:

Anterior postat de livia (Post 238126)
nu am scris de mult in jurnal .am fost cam ocupata si in putinul timp liber pe care il am prefer sa fac putina miscare .am reusit sa cobor " acul cantarului" sub 72 de kg .sunt foarte fericita .asta imi da un impuls sa merg mai departe .incet dar sigur .toate kg ce s-au dus incet nu mai revin (in 6 luni 12.5 kg ) [*aerobic*] si [*abdomene*]

Felicitari! Tot inainte...

Slabuta 04 iul 2010 22:05:35

Re: Jurnal livia
 
Citat:

Anterior postat de livia (Post 238126)
nu am scris de mult in jurnal .am fost cam ocupata si in putinul timp liber pe care il am prefer sa fac putina miscare .am reusit sa cobor " acul cantarului" sub 72 de kg .sunt foarte fericita .asta imi da un impuls sa merg mai departe .incet dar sigur .toate kg ce s-au dus incet nu mai revin (in 6 luni 12.5 kg ) [*aerobic*] si [*abdomene*]

Felicitari Livia, este o veste foarte buna :)
Toate scaderile la cantar sunt un imbold pentru noi :)

Ai slabit foarte bine si sanatos. Eu zic ca organismul tau a avut timp sa se adapteze la noua greutate si nu vei avea probleme cu yo-yo, avand in vedere ca nu ai slabit peste noapte :)

Mult succes in continuare :)

livia 05 iul 2010 10:16:37

Re: Jurnal livia
 
multumesc pentru incurajari .cred ca toate avem nevoie din cand in cand de cate un imbold care sa ne motiveze sa mergem mai departe . este luni .succes tuturor in continuare in lupta impotriva KG in plus .

Slabuta 06 iul 2010 12:05:46

Re: Jurnal livia
 
Citat:

Anterior postat de livia (Post 240964)
multumesc pentru incurajari .cred ca toate avem nevoie din cand in cand de cate un imbold care sa ne motiveze sa mergem mai departe . este luni .succes tuturor in continuare in lupta impotriva KG in plus .

Asta asa e :)

Eu azi mi-am aflat rezultatele dietei dupa 2 saptamani si pot spune ca ma simt tare motivata sa continui si sa scap de ultimele kilograme :)

Sa ai si tu rezultate din ce in ce mai bune :)>:D<

zozolina 06 iul 2010 12:24:01

Re: Jurnal livia
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 242580)


Asta asa e :)

Eu azi mi-am aflat rezultatele dietei dupa 2 saptamani si pot spune ca ma simt tare motivata sa continui si sa scap de ultimele kilograme :)

Sa ai si tu rezultate din ce in ce mai bune :)>:D<

Felicitari draga Slabuta>:D<>:D<>:D<>:D<>:D<[*56*]esti un exemplu demn de urmat..pe mine m-ai impulsionat!!!


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:32:37.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO