forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Luna - Vreau sa fiu sanatoasa (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-luna-vreau-sanatoasa-386.html)

Shorty 15 mai 2009 19:24:41

Re: Jurnal Luna - Vreau sa fiu sanatoasa
 
Citat:

Anterior postat de Luna (Post 7099)
Hellooooooou si la tine >:D< Miss u 2 >:D<

O zi fara net este ca noaptea fara luna :D Dau cu miere si trec ridurile :P

Ms ca mi-ai spus, o sa anunt la admin ;)


Sa stii ca si forumul a avut o noapte fara LUNA :D

Luna 15 mai 2009 19:43:40

Re: Jurnal Luna - Vreau sa fiu sanatoasa
 
Citat:

Anterior postat de Shorty (Post 7103)
Sa stii ca si forumul a avut o noapte fara LUNA :D

:D Dulceatzo >:D< Incerc sa fiu spirituala, dar nu-mi iese, cred ca de la cap :)) vreau sa spun de la durerea de cap ce ma chinuie. M-am aplecat sa-mi iau geanta din masina si am dat cu capul de prag, desteapta de mine :)) De atunci ma tot doare :D

Ideea era ca si tie ti s-a simtit lipsa, si lui Roxy cand nu a fost, si lui Miha cand a fost bolnava :( De Slabuta nu mai zic, ca pe tot site-ul s-a postat :P

:-*

Luna 15 mai 2009 19:46:07

Re: Jurnal Luna - Vreau sa fiu sanatoasa
 
Citat:

Anterior postat de Shorty (Post 7100)
Felicitari!!!!!

Ma bucur nespus de mult pentru tine >:D<

O sa scapi de cele 10 si apoi o sa scapi si de alte 10 si tot asa :D


:">:">:"> Multumax :P

Ma bucur ca am trecut de 93 (in jos :D) ca ma saturasem sa oscilez intre 93.8 si 95 :D
Sportul face la fel de mult ca si dieta [*stepaerobic*] [*abdomene*]

Shorty 15 mai 2009 19:57:41

Re: Jurnal Luna - Vreau sa fiu sanatoasa
 
Citat:

Anterior postat de Luna (Post 7112)
:D Dulceatzo >:D< Incerc sa fiu spirituala, dar nu-mi iese, cred ca de la cap :)) vreau sa spun de la durerea de cap ce ma chinuie. M-am aplecat sa-mi iau geanta din masina si am dat cu capul de prag, desteapta de mine :)) De atunci ma tot doare :D

Ideea era ca si tie ti s-a simtit lipsa, si lui Roxy cand nu a fost, si lui Miha cand a fost bolnava :( De Slabuta nu mai zic, ca pe tot site-ul s-a postat :P

:-*

:))...ee trbuie sa vezi partea buna a lucrurilor...ai masina asa ca ai avut de ce sa te lovesti..as vrea si eu sa dau cu capul de pragul masinii...dar daca nu am :P

Pai normal ca ne simtim lipsa una la alta...avem ceva vreme de cand vorbim, ne sustinema una pe alta >:D<


Citat:

Anterior postat de Luna (Post 7113)
:">:">:"> Multumax :P

Ma bucur ca am trecut de 93 (in jos :D) ca ma saturasem sa oscilez intre 93.8 si 95 :D
Sportul face la fel de mult ca si dieta [*stepaerobic*] [*abdomene*]


Te admir pentru ca reusesti sa faci sport...esti un model pentru mine...acum ca am model tot ce imi mai ramane e sa il urmez nu ?
:P


Esti rasplatita pentru perseverenta ta si meriti >:D<

Slabuta 15 mai 2009 20:02:49

Re: Jurnal Luna - Vreau sa fiu sanatoasa
 
Luna, ti-ai schimbat cifra de la ticker. :D

[*6*][*4*]

Felicitarile mele, esti bravo, iti doresc sa te vezi cat mai curand sub 90. :)>:D<

Luna 15 mai 2009 20:59:11

Re: Jurnal Luna - Vreau sa fiu sanatoasa
 
Citat:

Anterior postat de Shorty (Post 7116)
:))...ee trbuie sa vezi partea buna a lucrurilor...ai masina asa ca ai avut de ce sa te lovesti..as vrea si eu sa dau cu capul de pragul masinii...dar daca nu am :P

Pai normal ca ne simtim lipsa una la alta...avem ceva vreme de cand vorbim, ne sustinema una pe alta >:D<

Te admir pentru ca reusesti sa faci sport...esti un model pentru mine...acum ca am model tot ce imi mai ramane e sa il urmez nu ?
:P

Esti rasplatita pentru perseverenta ta si meriti >:D<

Vai, da, dar de 5 ore ma doare capul x-( De la mai putin la pulsatoriu :( Am luat un nurofen, sper sa imi treaca :D

Am zis eu ca te ajung :D Te provoc, poate asa te pui in miscare :P

Sportul e cea mai sigura arma impotriva kg in plus. Am ajuns la mai putin de 1000 calorii pe zi si nu am obtinut nimic, decat sa ma mentin, desigur organismul smecherul si-a incetinit arderile, a bagat in memorie, a ramas fixat pe valoare:D Aia e, o stim cu toatele ca nu e bine. Mai bine un aport de 1500 calorii cu sport, decat unul de 1000 fara sport.

Maine ce faci ? ;) 3 serii a cate 10-15 abdomene ? :P

Luna 15 mai 2009 21:01:53

Re: Jurnal Luna - Vreau sa fiu sanatoasa
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 7118)
Luna, ti-ai schimbat cifra de la ticker. :D

[*6*][*4*]

Felicitarile mele, esti bravo, iti doresc sa te vezi cat mai curand sub 90. :)>:D<

[*floare-tie*] Slabuta, multumesc mult, si eu imi doresc sa vad cu 8 in fata ochilor :D

Cred ca ai citit comentariile noastre :), in unanimitate ne place Slabuta-57 kg [*6*]
(asta era acum vreo 3 zile :), sper sa nu gresesc si sa se fi schimbat ceva :D )

Luna 15 mai 2009 21:03:43

Re: Jurnal Luna - Vreau sa fiu sanatoasa
 
Citat:

Anterior postat de Shorty (Post 7092)

Riduriiii:P

:)) S-au dus, zambesc, dar si de la zambet se fac riduri :D La ochi, in jurul gurii, uaaaaaaa, anii, pielea, tineretea :D

Shorty 15 mai 2009 21:09:11

Re: Jurnal Luna - Vreau sa fiu sanatoasa
 
Citat:

Anterior postat de Luna (Post 7138)
Vai, da, dar de 5 ore ma doare capul x-( De la mai putin la pulsatoriu :( Am luat un nurofen, sper sa imi treaca :D

Am zis eu ca te ajung :D Te provoc, poate asa te pui in miscare :P

Sportul e cea mai sigura arma impotriva kg in plus. Am ajuns la mai putin de 1000 calorii pe zi si nu am obtinut nimic, decat sa ma mentin, desigur organismul smecherul si-a incetinit arderile, a bagat in memorie, a ramas fixat pe valoare:D Aia e, o stim cu toatele ca nu e bine. Mai bine un aport de 1500 calorii cu sport, decat unul de 1000 fara sport.

Maine ce faci ? ;) 3 serii a cate 10-15 abdomene ? :P

Accept provocarea :)

Sa stii ca e mare lucru sa faci sport..trebuie sa ma apuc si eu...ca sa dau gata kg astea

pai maine fac ciorba de lobota si niste pui cu ciuperci si pentru ca am acceptat provocarea fac si 100 de abdomene :)

Te pup si noapte buna...tipa "copilul" dupa mine :P

Shorty 15 mai 2009 21:09:56

Re: Jurnal Luna - Vreau sa fiu sanatoasa
 
Citat:

Anterior postat de Luna (Post 7141)
:)) S-au dus, zambesc, dar si de la zambet se fac riduri :D La ochi, in jurul gurii, uaaaaaaa, anii, pielea, tineretea :D


Da si de la astea faci riduri..dar astea se merita
Pup :-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:09:34.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO