forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-mutulica-cristina-viitoare-slabuta-10236.html)

mutulica 23 sep 2012 09:38:13

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mihaela01 (Post 1136171)
Neatza>:D<
Sa ai o duminica frumoasa>:D<:-*!

neata miha...
multumesc, o duminica frumoasa si tie:-*:-*:-*

marinuta 23 sep 2012 09:40:09

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
azi mai fac cardio 30 min desi ma doare abdomenul si spatele...e de bine...:D

mutulica 23 sep 2012 09:45:31

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1136179)
azi mai fac cardio 30 min desi ma doare abdomenul si spatele...e de bine...:D

si eu de azi ma apuc de sport ca nu mai merge asa, si trebuie sa am grija si ce maninc, ca altfel nu mai scap de kg astea...offfff....
o sa incep si eu cu 30 min. pe zi, macar de 3-4 ori pe saptamina sa vedem cum merge...

marinuta 23 sep 2012 09:48:49

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
dar inca nu te-ai cintarit? la mine ar fi trebuit azi sa am zi libera de la sport...dar oricum fac...:)):)):))...fetele va las...plecam la maa in ospetie...>:D<

mutulica 23 sep 2012 09:52:54

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1136190)
dar inca nu te-ai cintarit? la mine ar fi trebuit azi sa am zi libera de la sport...dar oricum fac...:)):)):))...fetele va las...plecam la maa in ospetie...>:D<

ba da...am iar 66:(...si nu e bine deloc...trebuie sa ma apuc de treaba ca nu imi place de mine...
paaaa...o zi frumoasa...

Prapadeala 23 sep 2012 10:12:23

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1136162)
Buna Miha>:D<>:D<
predau geografia la clasele a 5, 6 si a 9 :)...
E plecat de pe 13 septembrie, nu prea am reusit sa stam in doi...ma bucur de singuratate si libertate:D


Acum o sa poti sa iti pui foarte usor ordine in toate gandurile...mai ales ca ti-ai gasit servici si nu mai ai stresul asta, o sa fie mult mai usor sa te gandesti la restul >:D<

marinuta 23 sep 2012 10:17:51

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
acum chiar ca plecam...:)):)):))66 kg...lasa ca o sa slabesti tu...esti o ambitioasa...:D

mutulica 23 sep 2012 10:23:28

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de Prapadeala (Post 1136210)



Acum o sa poti sa iti pui foarte usor ordine in toate gandurile...mai ales ca ti-ai gasit servici si nu mai ai stresul asta, o sa fie mult mai usor sa te gandesti la restul >:D<

Chiar sint foarte linistita...am timp pina in decembrie sa-mi fac ordine in capusorul asta al meu:D...ideea e ca nu mai vreau sa ma despart de el...de ce sa o fac...altul mai bun nu cred ca o sa gasesc...da vedem cum ne intelegem cind vine acasa...si asta conteaza...
Fara el sint linistita asa as vrea sa fiu si cu el...

mutulica 23 sep 2012 10:24:22

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1136213)
acum chiar ca plecam...:)):)):))66 kg...lasa ca o sa slabesti tu...esti o ambitioasa...:D

sint o ambitioasa dar si o lenoasa si o mincacioasa mai ales de dulce..dar gata, de azi ma apuc de sport....

marinuta 23 sep 2012 10:25:28

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
pe mine tare nu ma atrage la dulce....dar niste paste cu salata de rosii o sa papa azi...:x


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:02:58.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO