forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-mutulica-cristina-viitoare-slabuta-10236.html)

mutulica 14 oct 2012 09:30:37

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1151608)
mai fetele e timpul sa ma reapuc de cardio...:)):)):))de luni ma pun in functiune...:D

eu ador cardio...nu ma plictisesc...abea astept sa merg la sala:x:x:x

marinuta 14 oct 2012 09:32:27

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
acasa..cite 1 h pe zi...micuta va sta la gradinita toata ziua si eu o sa fac 30 min pe la 10.00 si 30 min pe la 13.00:D..ca apoi sa fiu libera cu mincarica sa o gatesc si sa ma uit la o emisiune preferata..:D

mutulica 14 oct 2012 09:37:15

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1151616)
acasa..cite 1 h pe zi...micuta va sta la gradinita toata ziua si eu o sa fac 30 min pe la 10.00 si 30 min pe la 13.00:D..ca apoi sa fiu libera cu mincarica sa o gatesc si sa ma uit la o emisiune preferata..:D

da, stiu...cind stai acasa reusesti sa le faci pe toate:>

marinuta 14 oct 2012 09:38:22

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
da da..miine la papa nu voi face mare lucru,,,peste cu legume la cuptor si niste piure de cartofi...si salata de rosii...:D

mutulica 14 oct 2012 09:39:28

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1151622)
da da..miine la papa nu voi face mare lucru,,,peste cu legume la cuptor si niste piure de cartofi...si salata de rosii...:D

mmmm...tare imi mai place pestele cu legume:x:x:x
si eu azi trebuie sa gatesc da nu stiu ce#:-s

marinuta 14 oct 2012 09:41:00

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
si eu....niste carnita de gaina cu mirodenii la cuptor...si azi piure de cartof...:)):)):))

azra 14 oct 2012 09:41:21

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1151611)
ooo Gabi cit ma bucur sa aud asta, deci nu-l mai lasi, daaaa:)....
hai molipseste-ma si pe mine ca si eu il iubeam la nebunie....offf ce a facut lenea asta din mine...:D

nu Cris,de data asta nu ma mai las,daca tot slabesc constant si oarecum mult nu vreau sa raman cu pielea lasata si zbarcita,in ficare luna voi mai adauga cate 30min la bici si 10,15min la alte exercitii pentru brate si abdomen...intr-un final as vrea sa ajung sa fac 2 ore de bici si o ora de alt sport,sau macar 2ore de sport in general pe zi,dar am zis sa incep cate putin si maresc la un interval de timp ca sa nu renunt la fel de repede pe cum incep:D

mutulica 14 oct 2012 09:48:50

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 1151627)


nu Cris,de data asta nu ma mai las,daca tot slabesc constant si oarecum mult nu vreau sa raman cu pielea lasata si zbarcita,in ficare luna voi mai adauga cate 30min la bici si 10,15min la alte exercitii pentru brate si abdomen...intr-un final as vrea sa ajung sa fac 2 ore de bici si o ora de alt sport,sau macar 2ore de sport in general pe zi,dar am zis sa incep cate putin si maresc la un interval de timp ca sa nu renunt la fel de repede pe cum incep:D

draga mea sa stii ca e foarte bun planul tau si bravo pentru ca esti ambitioasa si slabesti asa frumos...eu cred ca la vara viitoare o sa fii o slabuta:-*

mutulica 14 oct 2012 09:49:21

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1151625)
si eu....niste carnita de gaina cu mirodenii la cuptor...si azi piure de cartof...:)):)):))

eu tot ma gindesc la carnita...:D

azra 14 oct 2012 09:50:46

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1151639)
draga mea sa stii ca e foarte bun planul tau si bravo pentru ca esti ambitioasa si slabesti asa frumos...eu cred ca la vara viitoare o sa fii o slabuta:-*

asta imi si doresc,la anul la 1iunie am o nunta,verisoara mea(care imi e ca o sora) si i-am promis ca voi fi slabuta si sexi la nunta ei:D si trag tare ca sa ma tin de promisiune;;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:11:07.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO