forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-mutulica-cristina-viitoare-slabuta-10236.html)

mutulica 03 nov 2012 17:55:55

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
poate incep maine cu vitamine, maninc mere si pere..poate si niste seminte...:-/..vedem maine..oricum micul dejun o sa fie din fructe..din ce am...luni o sa-mi mai cumpar cite ceva:)

mutulica 03 nov 2012 17:56:49

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1166865)
Pai incepe-o de luni....bafta cu rina...:D>:D<

nu, iubita nu de luni..de maine ca altfel maninc si maine porcarii...ca vad ca am inebunit nu altax-(x-(x-(
multumesc>:D<>:D<>:D<

marinuta 03 nov 2012 17:59:12

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
lasa ca te cumintesti tu cu rina...miine mii in plan sa pap varza calita...acuma seara il prepar...casuta e pustie...micuta e la mam locuim peste 1 cartier...iam zis mamei vin sa iau fata acasa ca mii dor de ea...mama mia raspuns laso sa doarma la mine cu nepotica raluka...ca de tine nu a pomenit..:)):)):)) deci singura acas ohhhhhhhhh ce relax...:D

mutulica 03 nov 2012 18:01:42

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1166870)
lasa ca te cumintesti tu cu rina...miine mii in plan sa pap varza calita...acuma seara il prepar...casuta e pustie...micuta e la mam locuim peste 1 cartier...iam zis mamei vin sa iau fata acasa ca mii dor de ea...mama mia raspuns laso sa doarma la mine cu nepotica raluka...ca de tine nu a pomenit..:)):)):)) deci singura acas ohhhhhhhhh ce relax...:D

sigur ma cumintesc, asta e si idee, ma educ din nou, ca la rina doar nu avem voie sa amestecam alimentele si asta e de bine...
varza calita cu ce?
da eu m-am saturat de casa pustie...uneori mi-e foarte greu, nu mai rezist..ma simt atit de singura...offfff:(

marinuta 03 nov 2012 18:03:40

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
varza calita cu nimik...poate cu peste copt,,,azi am luat peste viu...:>

mutulica 03 nov 2012 18:06:17

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1166877)
varza calita cu nimik...poate cu peste copt,,,azi am luat peste viu...:>

mmmm...bunnnn...deja trebuie sa ma gin3desc si eu dinainte ce o sa maninc, pe zile:D...da cred ca maine tin vitamine

marinuta 03 nov 2012 18:11:01

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
salata de varza la vitamine se permite...;)

mutulica 03 nov 2012 18:13:57

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1166885)
salata de varza la vitamine se permite...;)

da, dar fara ulei..o sa pap fructe gen mere, pere, banana poate si morcovul imi place:x:x:x...si cind ma mai gindesc la seminte, alune, nuci...mi se face mai usor pe suflet:))

marinuta 03 nov 2012 18:15:41

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
la zi de vitamine imi era cel mai greu...:)):)):))

mutulica 03 nov 2012 18:19:57

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1166895)
la zi de vitamine imi era cel mai greu...:)):)):))

mie imi placea ziua de vitamine, in general imi plac fructele...mie nu prea imi placea ziua de amidon, niciodata nu stiam ce sa maninc...:P


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:36:04.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO