forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-mutulica-cristina-viitoare-slabuta-10236.html)

GCM 08 iul 2013 19:04:00

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Nasol...munca, apoi pe la medici si eu. Maine dau o fuga la munca apoi am 10 zile medical. Am probleme cu o ureche!

mutulica 08 iul 2013 19:09:25

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 1276767)
Nasol...munca, apoi pe la medici si eu. Maine dau o fuga la munca apoi am 10 zile medical. Am probleme cu o ureche!

Da, am citit la tine in casuta...imi pare rau..e bine ca o sa stai acasa, te mai odihnesti, faci tratamentul si te faci bine>:D<>:D<
Multa sanatate Codri:-*:-*:-*

marinuta 08 iul 2013 20:52:32

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Buna Cristinuta...am reaparut si eu nu pe ult timp..micuta vrea sa stea si ea la calculator la desene animate..ma lasat si ea un pic...am pus la spalat ceva haine ramase de ieri si gata..am facut mai multa mincare si pe miine sa aiba sa nu imi las puisorii flaminzi..:D:D..mi-am mai cumparat roni am 550 roni..eu am zis ca nu voi cheltui pe cine stie ce...fetitei ii voi lua slapi...ceva chilotei..bericica ca tare imi mai place TIMISOREANA..:P:P...si mie o rochita ceva;....dar inca nu se stie..de pe acum va zic Buna diminiata haideti la o cafea,,:)):)):))

mutulica 08 iul 2013 22:03:11

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1276795)
Buna Cristinuta...am reaparut si eu nu pe ult timp..micuta vrea sa stea si ea la calculator la desene animate..ma lasat si ea un pic...am pus la spalat ceva haine ramase de ieri si gata..am facut mai multa mincare si pe miine sa aiba sa nu imi las puisorii flaminzi..:D:D..mi-am mai cumparat roni am 550 roni..eu am zis ca nu voi cheltui pe cine stie ce...fetitei ii voi lua slapi...ceva chilotei..bericica ca tare imi mai place TIMISOREANA..:P:P...si mie o rochita ceva;....dar inca nu se stie..de pe acum va zic Buna diminiata haideti la o cafea,,:)):)):))

distractie placuta pe maine la shoping, sper sa nu te obosesti tare:)

CCristina D 08 iul 2013 22:43:58

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Distractie placuta si spor la shopping:-*

mutulica 08 iul 2013 22:49:50

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1276841)
Distractie placuta si spor la shopping:-*

Ce faci Criss, nici tu nu ai somn? Oare nu te-ai obosit destul azi:-/:D

CCristina D 08 iul 2013 22:51:06

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1276846)
Ce faci Criss, nici tu nu ai somn? Oare nu te-ai obosit destul azi:-/:D

Nu am nici eu Cris:))....al meu doarme si eu butonez tv-ul si arunc ochii si pe aici:))

Tuc e faci?? Esti mai bine?

mutulica 08 iul 2013 22:57:07

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1276847)


Nu am nici eu Cris:))....al meu doarme si eu butonez tv-ul si arunc ochii si pe aici:))

Tuc e faci?? Esti mai bine?

Eu am trecut pe rind de la carte, televizor, calculator...acuma ar fi perfect sa trec la pat...dar culmea nu mi-e somn...vad ca pastilele prescrise azi de medic nu-mi dau somnolenta ca ceva de la farmacie cumparate de mine...asta nu e bine..cum dorm eu la noapte:)):)):)):))
ma simt bine, multumesc...sint foarte fericita ca se curata fata si gitul...aprope nu mai am bubetele cu puroi s-au spars toate, dar am o coaja aspra si pe alocuri rosie...dar normal ca nu are cum sa-mi treaca intr-o zi..oricum e bineeeee[*20*]

CCristina D 08 iul 2013 23:05:56

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1276849)
Eu am trecut pe rind de la carte, televizor, calculator...acuma ar fi perfect sa trec la pat...dar culmea nu mi-e somn...vad ca pastilele prescrise azi de medic nu-mi dau somnolenta ca ceva de la farmacie cumparate de mine...asta nu e bine..cum dorm eu la noapte:)):)):)):))
ma simt bine, multumesc...sint foarte fericita ca se curata fata si gitul...aprope nu mai am bubetele cu puroi s-au spars toate, dar am o coaja aspra si pe alocuri rosie...dar normal ca nu are cum sa-mi treaca intr-o zi..oricum e bineeeee[*20*]

Pai si eu credeam k dupas port ma ia un somn...dar se pare ca nu:))...inca mai rezist...:))

Ma bucur ca dispar bubitele....e nasol cu alergiile astea, nu am avut niciodata, dar nici nu-mi doresc:-s:-s
DAr oare cu ce o fi fost stropite sau injectate de ti-au provocat asa alergie????:-s

mutulica 08 iul 2013 23:10:15

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1276851)


Pai si eu credeam k dupas port ma ia un somn...dar se pare ca nu:))...inca mai rezist...:))

Ma bucur ca dispar bubitele....e nasol cu alergiile astea, nu am avut niciodata, dar nici nu-mi doresc:-s:-s
DAr oare cu ce o fi fost stropite sau injectate de ti-au provocat asa alergie????:-s

Ca atare nu se recomanda sportul seara ca nu poti dormi dupa, uite de ce nu te prinde somnul, eu dupa sport am mai multa energie decit inainte:D.

Pai idee nu am ce aveau dar sigur aveau ceva, si eu am mincat multi si poate nici nu i-am spalat bine. Si vineri noaptea am fost in club, am baut alcool nu am dormit, si cred ca a fost vre-o reactie in oranismul meu, de s-a facut varza si a afectat imunitatea mea. E prima data cind patesc si eu asa ceva:-o; au mincat ai meu dar nimeni nu a patit nimie, numai eu.

Vreau si eu sport..poate maine daca sint ok, fac si eu macar putin ca nu ma simt bine, stau prea mult si nu vreau sa pun la loc kg care l-am slabit.


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:46:28.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO