forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-mutulica-cristina-viitoare-slabuta-10236.html)

marinuta 12 iul 2013 14:30:18

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
abricosi ceva imi voua lua si sa maninc...of de oi slabi ca iaca iaca vine 1 septembrie trebuie sa ma prezint la servici...parca voi fi dna Profesoara;;);;);;)si pe 6 septembrie fac 25 ANI..;)

Annaaa 12 iul 2013 15:09:28

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Heiii :-*
Am zis sa trec si eu pe la tine si sa iti urez un inceput de weekend super si succes cu dieta :)) Te pup >:D< :-*

mutulica 12 iul 2013 16:49:59

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Marinuta, Lore...imi trebuie si mie dieta dar nu ma bag la dukan pentru nimic in lume, nu e pentru mine...eu nu pot fara fructe si legume...am incercat odata SB si nu mi s-a primit. Eu totusi trebuie sa ma invat sa maninc sanatos si primul plan va fi sa renunt definitiv doua saptamini fara paine si dulce (o sa las doar mierea cit imi tratez gitul) sa vedem daca scad. Eu zic de maine star.;)

mutulica 12 iul 2013 16:51:22

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de Annaaa (Post 1277994)
Heiii :-*
Am zis sa trec si eu pe la tine si sa iti urez un inceput de weekend super si succes cu dieta :)) Te pup >:D< :-*

Eiin bine ai venit la mine in casuta, multumesc de urari>:D<>:D<>:D<
La tine cum merge dieta, ai fost cumintica azi?:P

mutulica 12 iul 2013 16:56:02

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Eu mi-am facut peste rosu cu legume, ma duc sa maninc..mmm...ce bunatate:)):)):)).
Am inceput sa maninc legume si fructe, ca daca au zis ca pina la urma nu e din cauza lor alergia...si vad ca e totul ok...oricum am probleme cu tranzitul fara ele.

Annaaa 12 iul 2013 16:57:51

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1278115)
Eiin bine ai venit la mine in casuta, multumesc de urari>:D<>:D<>:D<
La tine cum merge dieta, ai fost cumintica azi?:P

Eh pe langa un snikers pana acum si niste painita, eu zic ca am mers binisor ;)) am deseara o petrecere si este posibil sa mancam niste pizza dar mai mult de 2-3 felii nu pap. In rest toate bune, ca am fost si la alergat :x . O seara super :-* :-* :-*

mutulica 12 iul 2013 17:09:42

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de Annaaa (Post 1278117)

Eh pe langa un snikers pana acum si niste painita, eu zic ca am mers binisor ;)) am deseara o petrecere si este posibil sa mancam niste pizza dar mai mult de 2-3 felii nu pap. In rest toate bune, ca am fost si la alergat :x . O seara super :-* :-* :-*

offff...dulcele asta ce face din noi si eu azi am mincat o bucatica de ciocolata:((:((:((...de maine am zis ca gata, fara paine si fara dulce...:>
petrecere frumoasa>:D<>:D<>:D<

Annaaa 12 iul 2013 17:29:03

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1278127)
offff...dulcele asta ce face din noi si eu azi am mincat o bucatica de ciocolata:((:((:((...de maine am zis ca gata, fara paine si fara dulce...:>
petrecere frumoasa>:D<>:D<>:D<

Multumeeess >:D<>:D<
Sunt o mare mancatoare de chestii dulci :( da am zis ca daca nu ma pot abtine sa mananc ceva mic si inainte de ora 17-18 incepand de maine ;))

mutulica 12 iul 2013 17:35:47

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de Annaaa (Post 1278138)

Multumeeess >:D<>:D<
Sunt o mare mancatoare de chestii dulci :( da am zis ca daca nu ma pot abtine sa mananc ceva mic si inainte de ora 17-18 incepand de maine ;))

stai linistita, incet, incet o sa-ti educi si pofta de dulce si o sa-ti dai seama laun moment dat ca poti si fara el...eu oricum zic ca nu e bine sa maninci in fiecare zi, odata la citeva zile, o saptamina...fiind ca in fiecare zi te deprinzi si nu te poti abtine

Annaaa 12 iul 2013 17:46:08

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1278140)
stai linistita, incet, incet o sa-ti educi si pofta de dulce si o sa-ti dai seama laun moment dat ca poti si fara el...eu oricum zic ca nu e bine sa maninci in fiecare zi, odata la citeva zile, o saptamina...fiind ca in fiecare zi te deprinzi si nu te poti abtine

Am observat si eu ca daca mananc intr-o zi, a doua zi mi-e si mai pofta. Incerc sa stau departe de ele cat de mult pot dar e greuuuu :)))


Ora este GMT +2. Ora este acum 04:47:13.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO