forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-mutulica-cristina-viitoare-slabuta-10236.html)

mutulica 14 iul 2013 21:16:12

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1278908)


Bravooo, bravooo, bravooo, Cris!!! direct 60 min;;);;);)

ce sa ma joc, direct la lucruri seriose:)):)):)):)); daca serios abea, abea am rezistat#:-s#:-s#:-s[*101*]

mutulica 14 iul 2013 21:17:20

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 1278910)
OMG...ma faceti sa ma simt prost cu doar 27 min de Shred! :))

Acum ma duc si fac imediat si pe bicicleta elipticaaa :))...glumesc, ma duc sa-mi fac parul! :D

eheiii...e bineeee...eu m-am intrecut si pe mine azi:)):)):))...nu stiu cum de:-o
ce vrei sa faci la par?
maine facem iar, nu????:)

rozica1965 14 iul 2013 21:19:23

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1278917)
eheiii...e bineeee...eu m-am intrecut si pe mine azi:)):)):))...nu stiu cum de:-o
ce vrei sa faci la par?
maine facem iar, nu????:)

Eu am plecat....bye!!!!!!>:D<>:D<

LOREDANA99 14 iul 2013 21:19:48

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1278917)
eheiii...e bineeee...eu m-am intrecut si pe mine azi:)):)):))...nu stiu cum de:-o
ce vrei sa faci la par?
maine facem iar, nu????:)

il indrept...parul:D

Dap, facem...e posibil ca eu maine sa ies si-sau la alergat ;;)

mutulica 14 iul 2013 21:22:44

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1278918)

Eu am plecat....bye!!!!!!>:D<>:D<

la dus?:P
pa paaa Rozi>:D<>:D<>:D<>:D<
ne gasesti tot pe aici:)):)):))

mutulica 14 iul 2013 21:23:43

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 1278920)


il indrept...parul:D

Dap, facem...e posibil ca eu maine sa ies si-sau la alergat ;;)

si mie imi place sa alerg cind sint acasa, doar ca mi-e urit sa ies singura, uneori mai ies cu o vecina:)

CCristina D 14 iul 2013 21:26:02

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Fetelor..sa va zic ce mi-am luat azi....mi-a zis o prietena de un plasture cu ardei iute, de marimea 12x18 cm....e din kaufland..si se foloseste pt tot felul de dureri de articulatii muschi, etc etc....
Dupa ce am venit acasa de la gratar si am facut dus, l-am lipit pe genunchi si am adormit asa.....deci....asa ceva mai rar, daca nu mi s-a incins genunchiul si ma ardea de ziceai ca ia foc...din somn m-am trezit de durere:)):))...asa ceva...groaznic de tare piscaaaaaa, cica sa-l ti pan ala 8 ore max....dar eu nu cred ca l-am tinut mai mult de 1 h:-o:-o:-o...mi-era rosie pielea acolo de ziceai ca am arsura solara:)):)):)):)), dar cred ca mi-a facut bine:-s:-s

mutulica 14 iul 2013 21:33:21

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1278926)
Fetelor..sa va zic ce mi-am luat azi....mi-a zis o prietena de un plasture cu ardei iute, de marimea 12x18 cm....e din kaufland..si se foloseste pt tot felul de dureri de articulatii muschi, etc etc....
Dupa ce am venit acasa de la gratar si am facut dus, l-am lipit pe genunchi si am adormit asa.....deci....asa ceva mai rar, daca nu mi s-a incins genunchiul si ma ardea de ziceai ca ia foc...din somn m-am trezit de durere:)):))...asa ceva...groaznic de tare piscaaaaaa, cica sa-l ti pan ala 8 ore max....dar eu nu cred ca l-am tinut mai mult de 1 h:-o:-o:-o...mi-era rosie pielea acolo de ziceai ca am arsura solara:)):)):)):)), dar cred ca mi-a facut bine:-s:-s

Eu cred ca tu chiar ai facut arsura:-o:-o:-o...tot e rosu si ustura????
Nu mai bine mergi tu la medic sa vezi ce are genunchiul tau? Sau vrei dusa de minuta:P:D

rozica1965 14 iul 2013 21:34:51

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1278922)
la dus?:P
pa paaa Rozi>:D<>:D<>:D<>:D<
ne gasesti tot pe aici:)):)):))

Nuuuuuuu!!!!!!!!!! Dusul il gatai!!!!!!:)):))La sport!!!!!!!!!:D:D:)):))

CCristina D 14 iul 2013 21:35:40

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1278934)
Eu cred ca tu chiar ai facut arsura:-o:-o:-o...tot e rosu si ustura????
Nu mai bine mergi tu la medic sa vezi ce are genunchiul tau? Sau vrei dusa de minuta:P:D

Nu Cris, gata, a fost putin rosu dupa ce am dat jos plasturele si acum e ok...nu ma mai ustura deloc:D
Mai astept un pic ca parca e spre binee....daca Nu, ma ia al meu de manuta si ma duce sigur:))


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:35:36.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO