forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-mutulica-cristina-viitoare-slabuta-10236.html)

GCM 08 aug 2013 08:18:34

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Bafta Cris...
Scurta sangerare a fost in weekend! Acu vad ca e serioasa treaba...o simt dupa durerea de burta!!! Si eu am renuntat d evreo 3 luni la anticonceptionale...

Bafta si cu jobul!!!Acu toate sunteam ca niste motoare de cautare!

CCristina D 08 aug 2013 08:21:31

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 1287571)
Bafta Cris...
Scurta sangerare a fost in weekend! Acu vad ca e serioasa treaba...o simt dupa durerea de burta!!! Si eu am renuntat d evreo 3 luni la anticonceptionale...

Bafta si cu jobul!!!Acu toate sunteam ca niste motoare de cautare!

Exact ca motoarele de cautare:))
Trebuie cautat..ca spre iarna e tot mai greu sa gasesti:-s
Anticonceptionale am luat destul timp...intradevar, era ok totul, nu aveam dureri, dar na...nu fac bine pe alta parte si atunci mai bine lipsa:)

marinuta 08 aug 2013 08:26:51

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Neara Cristi o zi frumoasa sa ai..azi avem +33 grade sa mori nu alta...am trecut sa te salut apoi fug sa fac de mincare...
micul meu dejun este...3 cani e ceai+7 prune:D

mariana34 08 aug 2013 08:32:43

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
http://fs69.trilulilu.ro/imgs/BLACKC...d033b9a3b3.jpg

mutulica 08 aug 2013 10:02:47

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Revenii...am fost la medicul de familie si mi-am luat indreptare la ginecolog, si ma duc mai tirziu ca lucreaza dupa orele 13. Acuma gatesc prinzul...moammaaa ce bunatate de primeste...peste cu legume-ceapa, usturoi, ciuperci, dovlecel, vinata, ardei, rosie, morcov, sfecla si o bucatica de ghimbir pentru aroma...ce-o sa ma mai rasfat eu azi la prinz:D.
Pap, dus si apoi inapoi la medic, trebuie sa hotarasc azi ceva sa scap de rusi odata>:).
Cristina deja intirziu prea mult..2 saptamini...mai asteapta 1 si mergi la medic sa vezi care e cauza.
Codris vezi si tu ce e cu rusii astea ca nu e bine nici la tine.
Sper mai fetelor sa ne gasitm toate de lucru.
Marinuta ce gatesti azi?

marinuta 08 aug 2013 10:40:23

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
salve cristina azi fac o supita cu carnita de pui nu pun taietei dar orez....si coc vinete+ardei gras si voi face o tacanita adaug si ceapa si morcov si rosii...dar la prinz vreau omleta cu ciuperci sa imi fac:x:x:x:x

mutulica 08 aug 2013 10:43:26

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1287656)
salve cristina azi fac o supita cu carnita de pui nu pun taietei dar orez....si coc vinete+ardei gras si voi face o tacanita adaug si ceapa si morcov si rosii...dar la prinz vreau omleta cu ciuperci sa imi fac:x:x:x:x

hai sa te dezamagesc, nici orezul nu e bun...tot faci o combinatie gresita;;); eu cind imi fac supa de pui o fac numai cu legume:)
vreau si eu tocanita trebuie sa-mi fac intr-o zi:D

marinuta 08 aug 2013 10:52:08

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
dar eu deloc nu maninc supa:)):)):)):))si o fac doar pt. sot si fata....stiu ca orezul nu e sanatos in supa...si de aia nici nu gust din supa....tocanita e sanatoasa dar parca mie pofta de o om;leta cu ciuperci:>:>

mutulica 08 aug 2013 10:54:15

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1287661)
dar eu deloc nu maninc supa:)):)):)):))si o fac doar pt. sot si fata....stiu ca orezul nu e sanatos in supa...si de aia nici nu gust din supa....tocanita e sanatoasa dar parca mie pofta de o om;leta cu ciuperci:>:>

Marinuta da nu ai incercat sa gatesti sanatos si pentru sot si micuta...e mai bine si pentru ei sa pape sanatos; eu l-am invatat pe sotul meu sa manince fara prajit, gras si se evite combinatiile periculoase.

CCristina D 08 aug 2013 10:56:16

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Pai fa-ti omleta Marinuta, dc ti-e pofta:D:D
Si o salata de rosii langa...;;);;);)

Eu am calcat rufe o ora...acum mai ebau o cafea cu sotul si pe urma vreau s a mergem in becis a facem putina ordine:)
Azi la pranz cred ca mananc niste orez cu legume..zi de amidon..iar pe seara merg la parinti si cred ca o sa fierbem niste porumb:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 18:08:31.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO