forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-mutulica-cristina-viitoare-slabuta-10236.html)

mutulica 27 aug 2013 21:21:24

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1292971)

Ca mine azi...am adormit cu laptopu in brate:)):))

Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1292973)
Somn usor!!! Ma retrag si eu:D>:D<>:D<:-*

sarmana de tine..sau sarmanul laptop:)):)):))
Nopate buna iubita>:D<>:D<>:D<
[*42*][*42*][*42*][*42*][*42*][*42*]

LOREDANA99 27 aug 2013 21:32:27

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1292970)
Ma bag si eu la somn ca daca mai stau putin o sa ajung asa...:)):)):))


http://www.vesel.ro/upload/images/20...edians_cat.jpg

mai fetelor, dar voi nu erati pasari de noapte :))? eu sunt viteaza ca am dormit pana la 18.30 :D

Noapte buna dragelor >:D<

alexandra123 27 aug 2013 22:24:59

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1292940)
Cum o sa te impaci cu lipsa de carbi si multe proteine? Daca ai ales SB atunci succes, dar am citit ca vrei de pe 1 septembrie, de ce nu de maine. Si lasa deprimarea..o sa se duca ele kg...
Da, m-am apucat de rina, initial pe o luna, vedem cum decurg lucrurile mai departe.
Eu sint bine, toti avem perioade grele si urite in viata noatra, dar ele trec, eu sint optimista si stiu ca daca nu e bine cu siguranta o sa fie:).
Tu ce faci acuma, cu ce te ocupi?

Vreau sa ma documentez zilele astea sa imi fac meniuri pe 2 saptamani si sa ma pregatesc sufleteste! Eu sunt in Roma de cateva luni in cautare de munca.acasa tare m-am chinuit:(. Desi si aici e naspa situatia dar sunt optimista. Acum ma axez pe dieta asta desi nu ma incurajeaza nimeni:(. Sper ca maar voi!

alexandra123 27 aug 2013 22:26:18

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 1292995)


Vreau sa ma documentez zilele astea sa imi fac meniuri pe 2 saptamani si sa ma pregatesc sufleteste! Eu sunt in Roma de cateva luni in cautare de munca.acasa tare m-am chinuit:(. Desi si aici e naspa situatia dar sunt optimista. Acum ma axez pe dieta asta desi nu ma incurajeaza nimeni:(. Sper ca maar voi!

Cu proteinele nu stiu cum ma voi impaca ar 2 saptamani nu e capatul lumii:)

mutulica 28 aug 2013 07:38:03

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 1292995)


Vreau sa ma documentez zilele astea sa imi fac meniuri pe 2 saptamani si sa ma pregatesc sufleteste! Eu sunt in Roma de cateva luni in cautare de munca.acasa tare m-am chinuit:(. Desi si aici e naspa situatia dar sunt optimista. Acum ma axez pe dieta asta desi nu ma incurajeaza nimeni:(. Sper ca maar voi!

Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 1292996)


Cu proteinele nu stiu cum ma voi impaca ar 2 saptamani nu e capatul lumii:)

Sigur ca noi o sa te incurajam si sustinem, e o dieta destul de ok, doar ca trebuie sa te impaci cu proteinele. Vrei s-o tii doar 2 saptamini?
Sper din suflet sa-ti gasesti de lucru>:D<

mutulica 28 aug 2013 07:41:14

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Buna dimineata!!!!


https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...23304982_n.jpg

alexandra123 28 aug 2013 08:17:18

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1293034)
Sigur ca noi o sa te incurajam si sustinem, e o dieta destul de ok, doar ca trebuie sa te impaci cu proteinele. Vrei s-o tii doar 2 saptamini?
Sper din suflet sa-ti gasesti de lucru>:D<

Buna dimineata scumpa! Ai servit cafeaua? Eu acuma o savurez, mmm buna de tot:)
Vreau sa tin cat este nevoie dar primele 2 saptamani adica prima faza e mai dificila...fara fructe si carbo dupa pot putin cate putin adauga cate un fruct sau un pic de carbo:). Am de slabit 11, 3 kg...pfff extrem de mult dar vom vedea. Problema mea este ca niciodata nu m-am putut abtine de la carbo si cred ca asta e ce mai mare problema, dar acuma am facut pactcu diavolul si sper sa fie totul ok.:). Tu cum o duci cu Rina? Tu lucrezi?Ce sa mai intamplat cu tine??

marinuta 28 aug 2013 08:21:47

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Neata Cristina zi minunata sa ai...eu vreau peste 30 min sa sun directorul institutiei si sa imi zica ce se aude cu orarul si indata ce se trezeste Olivia vreau sa o las lui sormea si sa ma duc la medic...nimik nu am mincat doar ceai am baut;;)si cintarul ma bucurat cu -300 grame:P

mutulica 28 aug 2013 08:23:34

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 1293071)


Buna dimineata scumpa! Ai servit cafeaua? Eu acuma o savurez, mmm buna de tot:)
Vreau sa tin cat este nevoie dar primele 2 saptamani adica prima faza e mai dificila...fara fructe si carbo dupa pot putin cate putin adauga cate un fruct sau un pic de carbo:). Am de slabit 11, 3 kg...pfff extrem de mult dar vom vedea. Problema mea este ca niciodata nu m-am putut abtine de la carbo si cred ca asta e ce mai mare problema, dar acuma am facut pactcu diavolul si sper sa fie totul ok.:). Tu cum o duci cu Rina? Tu lucrezi?Ce sa mai intamplat cu tine??

Nu, azi in loc de cafea am baut o cana cu apa..ca am o sete:)...
Imediat se face 9.30 si ma duc sa bag micul dejun - pepene rosu.
Aha am inteles cum vrei sa faci, o sa vezi treptat cum o sa reactioneze organismul tau la lispa de carbi....eu nu prea pot fara ei, asa ca nu ma bag la asa diete, oricut de bune ar fi si oricut de repede slabesti cu ele.
Merge bine rina, azi e a 9 zi...maninc proteine....vreau la prinz oua si la cina cred ca lactate.
Eu acuma nu lucrez, am lucrat anul trecut profa de geografie, as vrea si anul asta dar inca nu gasesc nimic...si e mai greu ca sint ultimul an de facultate, am licenta, mai multe sesiuni si e mai complicat. Oricum vreau ceva sa lucrez, sa-mi ocup timpul si sa ies din casa.
Astept sotul sa vina acasa, cam peste vreo doua saptamini ca e plecat peste hotare si nu l-am vazut de 3 luni.

alexandra123 28 aug 2013 08:36:34

Re: Jurnal Mutulica...Cristina - o viitoare slabuta
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1293081)
Nu, azi in loc de cafea am baut o cana cu apa..ca am o sete:)...
Imediat se face 9.30 si ma duc sa bag micul dejun - pepene rosu.
Aha am inteles cum vrei sa faci, o sa vezi treptat cum o sa reactioneze organismul tau la lispa de carbi....eu nu prea pot fara ei, asa ca nu ma bag la asa diete, oricut de bune ar fi si oricut de repede slabesti cu ele.
Merge bine rina, azi e a 9 zi...maninc proteine....vreau la prinz oua si la cina cred ca lactate.
Eu acuma nu lucrez, am lucrat anul trecut profa de geografie, as vrea si anul asta dar inca nu gasesc nimic...si e mai greu ca sint ultimul an de facultate, am licenta, mai multe sesiuni si e mai complicat. Oricum vreau ceva sa lucrez, sa-mi ocup timpul si sa ies din casa.
Astept sotul sa vina acasa, cam peste vreo doua saptamini ca e plecat peste hotare si nu l-am vazut de 3 luni.

Ohho, 3 luni e o gramada dar poate va trebuia un pic de pauza :) sa fie totul ok. E complicat cu facultatea dar mai ai un pic si dupa aceea va fi totul bine, si o sa iti gasesti si de munca sunt sigura:). Nici eu nu prea sunt fana a dietelor de genul Sb dar macar incerc daca nu merge asta e o lasam balta...si in tram in depresie :)):)) (glumesc).


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:02:12.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO