forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal de ne-mancat noaptea - dara (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-ne-mancat-noaptea-dara-1618.html)

dara 27 oct 2010 10:38:09

Re: Jurnal de ne-mancat noaptea - dara
 
Pai cate calorii mananci ziua?

ras_cristalin 27 oct 2010 10:52:34

Re: Jurnal de ne-mancat noaptea - dara
 
Buna Dara :)
Voiam sa ma apuc si eu de JM 30 day shred. Pe tine te-a ajutat in procesul de slabire sau ai descoperit-o recent?
Imi trebuie ceva echipamente speciale ? (Ma refer la greutati, corzi, mingi etc.)

P.S. Ti-am vazut pozele recente, arati din ce in ce mai bine =D>:-bd

crina38 27 oct 2010 10:57:06

Re: Jurnal de ne-mancat noaptea - dara
 
Citat:

Anterior postat de dara (Post 381181)

Am facut si masaj in timp ce slabeam, poate o fi folosit in parte, s-o mai fi si strans o parte (asa mi-a zis un medic) - acum cat am mai facut singura nu mi s-a parut ca se cunoaste ceva.


din cate am inteles nu prea stai bine cu timpula ar fi bine sa-ti faci masaj profesionist, energic....din ala de ramai vanata dupa:)
La picioare cum esti? Ai celulita?

dara 27 oct 2010 11:43:43

Re: Jurnal de ne-mancat noaptea - dara
 
Citat:

Anterior postat de ras_cristalin (Post 381809)
Buna Dara :)
Voiam sa ma apuc si eu de JM 30 day shred. Pe tine te-a ajutat in procesul de slabire sau ai descoperit-o recent?
Imi trebuie ceva echipamente speciale ? (Ma refer la greutati, corzi, mingi etc.)

P.S. Ti-am vazut pozele recente, arati din ce in ce mai bine =D>:-bd

Merci Iulia,

m-a ajutat la slabit 10 kg, mai degraba si ala de 45 minute, Blast Fat Boost Metabolism, dar si 30 days shred. Initial nu se simtea, crestea la cantar, se vedea la cm in schimb.

dara 27 oct 2010 11:45:01

Re: Jurnal de ne-mancat noaptea - dara
 
Citat:

Anterior postat de crina38 (Post 381812)
din cate am inteles nu prea stai bine cu timpula ar fi bine sa-ti faci masaj profesionist, energic....din ala de ramai vanata dupa:)
La picioare cum esti? Ai celulita?

Am facut si anticelulitic si nu se vedea nimic, desi durea ca naiba. Prea multa piele, asa imi explic.
Da, pe interiorul coapsei.

Mie imi trebuie operatii. Am stat prea mult pe la 100, plus slabirile de 30 si pus la loc.

crina38 27 oct 2010 14:30:09

Re: Jurnal de ne-mancat noaptea - dara
 
Citat:

Anterior postat de dara (Post 381799)
Pai cate calorii mananci ziua?


nu am mai numarat caloriile..cred ca 2.300--2.500kcal sa zicem:(

crina38 27 oct 2010 14:32:17

Re: Jurnal de ne-mancat noaptea - dara
 
Citat:

Anterior postat de dara (Post 381835)

Am facut si anticelulitic si nu se vedea nimic, desi durea ca naiba. Prea multa piele, asa imi explic.
Da, pe interiorul coapsei.

Mie imi trebuie operatii. Am stat prea mult pe la 100, plus slabirile de 30 si pus la loc.


am inteles..si operatiile astea nu lasa urme?te-ai documentat?sunt dureroase in perioada de refacere?

dara 27 oct 2010 15:36:54

Re: Jurnal de ne-mancat noaptea - dara
 
Citat:

Anterior postat de crina38 (Post 382026)
nu am mai numarat caloriile..cred ca 2.300--2.500kcal sa zicem:(

Poate poti sa pastrezi cantitatile si sa scazi caloriile, sa mananci aceeasi cantitate, dar din chestii mai hipocalorice, ca sa nu te ingrasi mult.

dara 27 oct 2010 15:38:35

Re: Jurnal de ne-mancat noaptea - dara
 
Citat:

Anterior postat de crina38 (Post 382030)
am inteles..si operatiile astea nu lasa urme?te-ai documentat?sunt dureroase in perioada de refacere?

Pai dupa vreun an ramane o cicatrice alba subtire, la burta stiu ca doare rau, la picioare sau sani mai putin, mi-a confirmat si Husky (Andreea) ca stie de la o tipa, asa zicea si Ampera, dar nu am alte solutii...ma rog, mai astept, ca se mai trage, cica daca stai pe loc s-ar trage cam in 2 ani pielea destul de mult, daca esti sub 50 de ani.

sonya 27 oct 2010 15:46:24

Re: Jurnal de ne-mancat noaptea - dara
 
operatii, ce urat suna :-s prin sport nu se poate? mai mult sport si concentrat pe ce ai tu nevoie ?
eu una am frica de operatii si orice implica taiere


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:58:59.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO