forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal niculina04 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-niculina04-11366.html)

ocsanel 15 iun 2012 20:21:12

Re: Jurnal niculina04
 
buna Niculici, eu abia acum m-am asezat... Mia are tragedie....prietenul ei (baietelul vecinei) aa plecat in vacanta si ea a plins un picut apoi imi zice "mamica hai la terenul pentru copii sa gasim alt Antonio" am ras cu atata pofta...
voi cum sunteti, printesele ce-ti fac?
noi va pupam si va uram sa aveti vreme buna sa mergeti la plaja

niculina04 15 iun 2012 20:54:13

Re: Jurnal niculina04
 
Citat:

Anterior postat de ocsanel (Post 1069195)
buna Niculici, eu abia acum m-am asezat... Mia are tragedie....prietenul ei (baietelul vecinei) aa plecat in vacanta si ea a plins un picut apoi imi zice "mamica hai la terenul pentru copii sa gasim alt Antonio" am ras cu atata pofta...
voi cum sunteti, printesele ce-ti fac?
noi va pupam si va uram sa aveti vreme buna sa mergeti la plaja

eu am terminat acum tura 2 d'e sport,25 min de exe pt talia ,abdomen si fese#:-s.........of ,cati Antonio nu sunt la locul de joaca:)):)),nu inteleg baieti astia care lasa fetele sa planga dupa ei:)):))............printesele ma inebunesc#:-s.........plaja cred ca la toamna o sa facem:)):))...........>:D<:-*

ocsanel 15 iun 2012 21:04:17

Re: Jurnal niculina04
 
lasa ca vara abia a inceput, faceti voi plaja, sunt sigura ca saptamana viitoare ve-ti avea vreme buna. pupici

niculina04 16 iun 2012 12:45:38

Re: Jurnal niculina04
 
Bonjurica mr jurnarel,
Ce activitate am avut zilele astea ca abia am apucat sa le raspund la fete:(de vizite pe la ele nu mai vb:(dar le >:D<si :-*
Vai ce dimineata am avut:xplina de imbratisari,pupacelii si leneveala la maxim:Dsi cal mai importantL-)desenele animate care mi-au incantat privirea 3 ore#:-sapoi dadu harnicia in mine si facui 50 min de tae bo[*lesin*]
Na cam asta e tot mai urmeaza sa servesc pranzul ,un pic de ordine si o plimbare pe faleza:)
O zi frumoasa tuturor :)

Rallara 16 iun 2012 13:38:06

Re: Jurnal niculina04
 
Ceau Niculinut, am trecut sa-ti urez un weekend frumos si aici la tine in casuta.>:D<>:D<
Te pup cu drag, intr-adevar, frumoasa dimineata ai avut.:):x:-*

niculina04 16 iun 2012 13:43:50

Re: Jurnal niculina04
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 1069497)
Ceau Niculinut, am trecut sa-ti urez un weekend frumos si aici la tine in casuta.>:D<>:D<
Te pup cu drag, intr-adevar, frumoasa dimineata ai avut.:):x:-*

Multu ,e frumos:xin weekend ne strangem cu toti,asta imi place f tare:)....tu cum petreci weekendul?sper sa fie merveilleux;).......:-*>:D<

Rallara 16 iun 2012 13:52:35

Re: Jurnal niculina04
 
Citat:

Anterior postat de niculina04 (Post 1069501)
Multu ,e frumos:xin weekend ne strangem cu toti,asta imi place f tare:)....tu cum petreci weekendul?sper sa fie merveilleux;).......:-*>:D<

Astept sa vad daca vine Liviu aici la mine... inca e la birou... si se poate sa nu mai vina daca mai dureaza mult...:-<
Mutti se pregateste sa mearga la mare... tot alearga de colo colo pentru una alta de pus in bagaje ca la 5 a plecat... eu nu am mers azi la plaja si sa mai stau cu ea... vremea e suuuper de plaja... merg maine. Oricum azi nu cred ca ieseam pentru ca m-a prins destul de bine pe fata si si pe dl. spatic, asa ca... pauza de la prajeala.;)) Miti e pe spate cu burtica in sus si cred ca ii e caldut... cam asta... mai schiauna un miau pe aici, asa e de scumpa... vai:x:x
Cam atat.:-*

niculina04 16 iun 2012 13:58:10

Re: Jurnal niculina04
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 1069506)


Astept sa vad daca vine Liviu aici la mine... inca e la birou... si se poate sa nu mai vina daca mai dureaza mult...:-<
Mutti se pregateste sa mearga la mare... tot alearga de colo colo pentru una alta de pus in bagaje ca la 5 a plecat... eu nu am mers azi la plaja si sa mai stau cu ea... vremea e suuuper de plaja... merg maine. Oricum azi nu cred ca ieseam pentru ca m-a prins destul de bine pe fata si si pe dl. spatic, asa ca... pauza de la prajeala.;)) Miti e pe spate cu burtica in sus si cred ca ii e caldut... cam asta... mai schiauna un miau pe aici, asa e de scumpa... vai:x:x
Cam atat.:-*

OF TU ,PRAJEALA:x:((VREAU SI EU CALD:(..........CRED CA E FRUMOS IN PERIOADA ASTA LA MARE:)................LUI MITI CU SIGURANTA E CALD[*evantai*]..........MUNCESTE IN ALT ORAS?DEPARTE?...........IMI PLACE AI O ZI LINISTITA >:D<:-*

Rallara 16 iun 2012 14:19:01

Re: Jurnal niculina04
 
Citat:

Anterior postat de niculina04 (Post 1069512)
OF TU ,PRAJEALA:x:((VREAU SI EU CALD:(..........CRED CA E FRUMOS IN PERIOADA ASTA LA MARE:)................LUI MITI CU SIGURANTA E CALD[*evantai*]..........MUNCESTE IN ALT ORAS?DEPARTE?...........IMI PLACE AI O ZI LINISTITA >:D<:-*

Nu stii?:)>:D<>:D<
Da, lucreaza in alte judete... cele mai in sus de Cluj:-* Si ne vedem in weekend numai... nu pot sa cred ca nu ti-am zis:))

niculina04 16 iun 2012 14:23:53

Re: Jurnal niculina04
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 1069518)


Nu stii?:)>:D<>:D<
Da, lucreaza in alte judete... cele mai in sus de Cluj:-* Si ne vedem in weekend numai... nu pot sa cred ca nu ti-am zis:))

eu nu am intrebat ,stiam ca vine doar in weekend ....imi statea in varful degetelor;)(nu pot spune limba)sa te intreb doar ca:">:">:">.........:)):))


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:46:18.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO