forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Pamy II (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-pamy-ii-12501.html)

pamy 25 feb 2014 08:37:51

Re: Jurnal Pamy II
 
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 1332592)
Buna la tine in noul jurnal, ma bucur ca am unde sa te citesc!

Spor la Bucuresti, sper sa rezolvati rapid cu gasitul de chirias(i).

Spor si la slabit, se poate slabi si fara cantar la indemana, deci nu cred ca ai de ce sa iti faci probleme! Pupici tie si celei mici, am vazut si eu abia acum pozele, super draguta cea mica, dar sunt convinsa ca a crescut o gramada intre timp!

Bine ai venit!

Excursia noastra la Bucuresti se pare ca e mai scurta decat ne asteptam. Ieri a venit o doamna cu fiica ei si s-au hotarat pe loc ca le place apartamentul.
Problema e ca ne cam dau afara... aseara au adus o gramada de saci si azi vor sa se mute.

Azi cred ca plec cu Patri pana la Ikea... John trd sa monteze o hota si sa termine balconul..

Despre slabit vorbim cand ajung la Craiova :) pana nu ma urc pe un cantar nu ma pronunt :)

pamy 25 feb 2014 19:49:15

Re: Jurnal Pamy II
 
Inca nu ne-au evacuat :))
Am ajuns in baneasa dar nu in ikea.. maine sigur :d
azi am mers pe aratura rau cu dieta...

anqutz 25 feb 2014 20:54:24

Re: Jurnal Pamy II
 
Sa te tii maine la Ikea. :P ;)) Nu de alta, dar mancarea lor arata bine. :D

orhidee 26 feb 2014 10:13:55

Re: Jurnal Pamy II
 
Citat:

Anterior postat de pamy (Post 1332817)
Bine ai venit!

Excursia noastra la Bucuresti se pare ca e mai scurta decat ne asteptam. Ieri a venit o doamna cu fiica ei si s-au hotarat pe loc ca le place apartamentul.
Problema e ca ne cam dau afara... aseara au adus o gramada de saci si azi vor sa se mute.

Azi cred ca plec cu Patri pana la Ikea... John trd sa monteze o hota si sa termine balconul..

Despre slabit vorbim cand ajung la Craiova :) pana nu ma urc pe un cantar nu ma pronunt :)

Ma bucur pentru tine ca ai reusit asa de repede sa inchiriezi apartamentul!:-*>:D<

pamy 26 feb 2014 12:27:31

Re: Jurnal Pamy II
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 1332987)
Sa te tii maine la Ikea. :P ;)) Nu de alta, dar mancarea lor arata bine. :D

Noroc ca fac in curand 2 ani fara carne... chiftelutele si hotdog pica din start... de obicei mananc somon... e delicioasa tarta aia de cartofi.. graten parca se numeste :D

Citat:

Anterior postat de orhidee (Post 1333219)

Ma bucur pentru tine ca ai reusit asa de repede sa inchiriezi apartamentul!:-*>:D<

Si eu am ramas surprinsa cat de repede :D

anqutz 26 feb 2014 18:51:14

Re: Jurnal Pamy II
 
WOW! 2 ani fara carne? Felicitari! Cum ai reusit? Am incercat si eu o perioada, nu prea mi-a iesit... Acum am reusit sa limitez consumul la o data pe zi si e mare lucru pt mine.

pamy 26 feb 2014 22:00:51

Re: Jurnal Pamy II
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 1333289)
WOW! 2 ani fara carne? Felicitari! Cum ai reusit? Am incercat si eu o perioada, nu prea mi-a iesit... Acum am reusit sa limitez consumul la o data pe zi si e mare lucru pt mine.

Am facut o detoxifiere pt. a ramane gravida si am ramas asa... nu fac un efort sa nu mananc.
Am ajuns la Craiova... abia astept sa culc fata si sa ma pun la mine in pat :P

pamy 27 feb 2014 09:10:34

Re: Jurnal Pamy II
 
Dupa 4 zile consecutive de amidon + carbo rai raportez un plus de doar 300 g, adica 95,0 kg exact cat aveam vineri :)

Azi la 10 am pilates. Ma duc sa trezesc copilul sa manance :)

O zi frumoasa va doresc!

anqutz 27 feb 2014 11:53:42

Re: Jurnal Pamy II
 
Hey! Ma bucur ca ati inchiriat apartamentul asa de repede. Si ca nu te-ai ingrasat la Bucuresti. Ma gandesc sa merg si eu azi la Pilates, desi nu ma simt in forma maxima.

pamy 27 feb 2014 13:40:19

Re: Jurnal Pamy II
 
eu am fost si mi-a prins bine.. azi zi de proteine :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:43:23.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO