forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal roxy04 ~ casuta mea (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-roxy04-casuta-mea-7200.html)

roxy04 08 oct 2012 20:52:36

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
buna merge bine slabitul eu am continuat dar nu m am mai cantarit ca nu am mai avut timp....ai aflat ce o sa ai? sarcina usoara si nastere usoara te pwp>:D<

jessik 08 oct 2012 21:00:30

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
posibil sa aflu peste o luna. pai dc nu te-ai cantarit.. dar ai mai tinut vreun regim.. sau sport?

roxy04 08 oct 2012 21:37:04

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de jessik (Post 1148211)
posibil sa aflu peste o luna. pai dc nu te-ai cantarit.. dar ai mai tinut vreun regim.. sau sport?

practic nu am tinut regim ci am fost atenta la felul cum am gatit alimentele si nu mi am pierdut acest obicei...adica nu mai pun ulei nu mai prajesc nimic sunt ca niste reguli pe care le respect si acum...nu m am cantarit deoarece nu am avut timp ca acasa nu mai am cantar si ma cantaream in oras ca nu am noroc la ele mereu se strica cantarul si mai bine ma duc in oras si stiu sigur ca merge>:D<

jessik 09 oct 2012 07:06:44

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
dar nu simti deloc, ca ai slabit? mai faci sport? e bine ca ai reguli sanatoase
eu nu mai pot tine cont de nici o regula,, decat sa mananc la timp ca daca nu vomit..#:-ssi am cate o foame... si nu prea am pofta de mancare... ma maresc pe sapt ce trece.. ce sa fac.. o sa slabesc eu dupa

roxy04 14 oct 2012 22:38:29

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de jessik (Post 1148280)
dar nu simti deloc, ca ai slabit? mai faci sport? e bine ca ai reguli sanatoase
eu nu mai pot tine cont de nici o regula,, decat sa mananc la timp ca daca nu vomit..#:-ssi am cate o foame... si nu prea am pofta de mancare... ma maresc pe sapt ce trece.. ce sa fac.. o sa slabesc eu dupa

sa sti ca parca se simte ceva si la haine si asa pe mune parca ma simt mai usurica...pentru tine important acum este bebe si apoi te gandesti la diete si alte chestii nu te gandi ca pui pe tine nu stiu cate kg gandeste-te sa fie bebe frumos si sanatos ...pupici

roxy04 14 oct 2012 22:43:25

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
slabutele mele dragi si scumpe vreau sa va anunt ca pana la sfarsitul lunii octombrie eu voi pleca la parintii mei in Germania la munca impreuna cu iubitul meu.Am luat aceasta decizie impreuna iar parintii au fost nevoiti sa accepte decizia luata si ne sustin in tot ceea ce vrem sa facem.In mod sigur vom slabi de la munca si efort :D.Am vrea ca la anul sa facem nunta iar mai apoi ne gandim la o casuta facuta de noi si la copii.Sper ca totul sa fie ok si sa reusim sa realizam tot ceea ce ne am propus.Va pupic dulce dulce de tot si va iubesc asa virtual si nu o sa va uit mai intru pe aici sa va mai dau de veste si sa mai pun pozici de pe acolo.Va pupic cu drag:-*

roxy04 22 oct 2012 11:36:15

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
fetelor sa aveti o saptamana frumoasa pentru ca la mine o sa fie o saptamana plinaaa deoarece ma pregatesc de plecare cel mai probabil voi pleca weekendul ce urmeaza si voi pleca cu masina personala deci iara o sa fie un drum lunggg si obositor..numai bine va doresc aveti grija de voi si mai vorbim:x:-*

andra_aly 22 oct 2012 12:01:38

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Sa aveti grija de voi, e bine ca o sa fiti impreuna.>:D<
Succes pe toate planurile va doresc si numai bine.
Te pup Roxy, si sa nu ne uiti:-*

Twisty 22 oct 2012 18:21:53

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
http://www.desicomments.com/dc2/02/183713/183713.gif

roxy04 31 oct 2012 16:34:02

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 1157543)
Sa aveti grija de voi, e bine ca o sa fiti impreuna.>:D<
Succes pe toate planurile va doresc si numai bine.
Te pup Roxy, si sa nu ne uiti:-*

multumim frumos...oricum o sa tinem legatura cat o sa fie posibil pt ca net am acolo dar trebuie sa imi gasesc si timp caci o sa fim la munca:D...o sa pun poze de pe acolo cu noi si cu locurile respective din germania:D pupici>:D<

roxy04 01 nov 2012 12:50:46

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
buna fetelor ce mai faceti >:D<
va doresc un inceput de luna superb si o luna cat mai usoara cu un cantar care sa arate cat mai putine kg:x
va pupa roxy pe toate:-*

roxy04 01 nov 2012 16:18:51

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
fetelor:(( am racit rau:( nu mai pot:-s ofof

roxy04 04 nov 2012 02:53:12

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
fetelor va doresc o duminica superba asa ca voi toate...numai bine papa:x

claudia1105 04 nov 2012 09:48:28

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
O duminică minunata şi ţie, draguţă!>:D<>:D<

roxy04 04 nov 2012 15:57:42

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de claudia1105 (Post 1167330)
O duminică minunata şi ţie, draguţă!>:D<>:D<

multumesc si tu esti o draguta>:D<

roxy04 04 dec 2012 16:07:44

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
buna fetelor ce mai faceti >:D<:-*vreau sa va spun ca eu am ajuns in germania, am inceput munca de aproape 2 saptamani si incep sa ma obisnuiesc ma dor putin mainile si picioarele dar in rest totul este ok acum sunt in tura de noapte caci lucram 2 saptamani schimbul 1 si 2 saptamani schimbul 2. La munca ma inteleg bine avand in vedere ca este un colectiv numeros si ce este cel mai important dupa prima saptamana am dat jos 2 kg yupiii:x Va pupic si o sa mai revin cu vesti asa sa mai stiti de mine si poate in curand si cu poze....:-*

jessik 04 dec 2012 21:52:45

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
dar la ce lucrezi?

roxy04 09 dec 2012 00:15:35

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de jessik (Post 1186174)
dar la ce lucrezi?

la un abator tai carne de vita:P munca nu ar fi asa dificila daca piesele ar fi fost mai micute si nu ar trebui sa alergi toata ziua;)

roxy04 09 dec 2012 00:16:19

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de jessik (Post 1186174)
dar la ce lucrezi?

apropo bebe ce face ai aflat ce o sa fie?:x

jessik 09 dec 2012 00:43:53

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
da e baiat..
pff.. nasoala munca, iti place? asta cu alergatul e ok pt tine, faci sport.. haha

roxy04 09 dec 2012 00:44:53

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
fetelor cand am ajuns eu in germani avea minunata cifra de 100kg:P acum dupa 2 saptamani de munca am 96 de kg si vreau sa va zic ca am mancat serios nu gluma adica pizza fast-food, prajeli cola la greu nu am avut nici un stres dar acum ca am vazut ca slabesc o sa am mai multa atentie la ceea ce mananc nu mai beau cola iar cu efortul depus la munca e ca si cum m as duce la sala bine poate un pic mai greu decat la sala dar ideea este ca depun forte mult efort si acest lucru ma va face sa am o piele tonifiata:P sunt tare mandra slabesc si iau si bani:x va pupic si o sa mai revin cu vesti;)astept mesajele voastre:-*

jessik 09 dec 2012 00:46:32

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
nu mai manca prostii.. abtine-te pt sarbatori haha
e bine ca faci efort la munca,. dar tot tre s aai grija, ca te obishnueisti cu efortul.. si iar stagnezi

roxy04 09 dec 2012 07:23:04

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de jessik (Post 1188142)
nu mai manca prostii.. abtine-te pt sarbatori haha
e bine ca faci efort la munca,. dar tot tre s aai grija, ca te obishnueisti cu efortul.. si iar stagnezi

da asa este am spus ca de acum o sa am mai multa grija de ceea ce voi manca;)

roxy04 25 dec 2012 17:23:54

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
craciun fericit tuturor multa sanatate si tot ce va doriti:-*

roxy04 06 ian 2013 02:46:40

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
buna slabute frumoase:-*
vad ca nu prea a-ti mai intrat pe aici prin casuta mea:( dar eu am intrat sa va urez un an nou plin de bucurii si cat mai multe kg date jos>:D<:x


apropo de sarbatori nu am pus nici macar 100g:> iar acum ca au trecut s-a terminat si mancarea ,,periculoasa,, vreau sa ma apuc mai serios de acest capitol si sa il termin odata sa nu ma mai stresez atat ca sunt grasa. trebuie sa fiu slabuta pentru mine si pentru sanatatea mea apoi pentru cei din jurul meu deoarece ma uit la mine si la poze cu mine si vad o fata foarte frumoasa dar...frumusetea este umbrita de aceste kg in plus.Acum ca sunt la munca depun foarte mut efort asa ca ar trebui sa mai umblu putin prin alimentatie si totul o sa vina de la sine. Acum suntem si cu mutarea de la casa ne muta la apartament si o sa stam acolo si cu o fina (si verisoara) care si ea vrea sa slabeasca bine nu asa mult ca mine dar oricum am un partener de lupta. Apartamentul este la et.3 au si lift dar noi am spus ca mereu vo urca pe scari;). va doresc tot binele din lume si sa nu ma uitati si sa mai scrieti si aici in jurnal ca este si el trist si abandonat;):-*

roxy04 27 ian 2013 19:18:02

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
va pup pe toate sa aveti o saptamana usoara si plina de realizari:-*

roxanici8585 28 ian 2013 18:12:16

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 1212780)
va pup pe toate sa aveti o saptamana usoara si plina de realizari:-*

>:D< :-* Asemenea si tie ..... :-* la cat mai multe sa fie :-*
cum merge munca? te-ai obisnuit in germania? iti place?

te pupicesc :-*

roxy04 29 ian 2013 19:08:05

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de roxanici8585 (Post 1213515)

>:D< :-* Asemenea si tie ..... :-* la cat mai multe sa fie :-*
cum merge munca? te-ai obisnuit in germania? iti place?

te pupicesc :-*

multumesc
merge bine treaba m am obisnuit si este frumos datorita faptului ca este o comunitate mare ai foarte multi colegii si printre munca te mai si distrezi tu ce ai mai facut? pupicei:-*

roxy04 29 ian 2013 19:10:06

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
fetelor intru si eu cu o veste buna:D inca 1 kg dat jos:D sunt tare bucuroasa avand in vedere ca nu prea am tinut cont de ceea ce mananc si tot slabesc:Dsunt tare bucuroasa si am vrut sa impart aceasta bucurie cu voi...va pupacesc:-*

roxy04 01 feb 2013 18:32:28

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
fetelor nu imi vine sa cred :D am mai dat 1 kg jos acum am 93kg adica -7kg pana acum sunt tare fericita:D dar am o nemernica de raceala pe cap de nu va spun ma doare asa tare in gat:P abia astept sa se duca si asta

roxy04 09 mar 2013 22:27:24

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
buna fetelor vreau si eu sa va urez o primavara frumoasa si un calduros LA MULTI ANI de 8 martie.multi pupici
Apropo acum am 91kg cu toate ca sunt cam stresata in ultimul timp si numai la alimentatie si sport nu imi mai sta mintea noroc ca depun efort la munca;).Multe realizari in viata:-*

roxy04 29 apr 2013 00:27:37

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
buna fetelor am mai intrat si eu pe aici;) de acum o sa intru mai des caci am primit si eu de la mama si de la iubi un laptop cadou ca cel care il aveam era vechi si mergea tare greu:P

roxy04 29 apr 2013 00:32:19

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
fetelor vreau sa impart cu voi o veste minunata care ma face foarte fericita:x
Ne am decis si noi sa facem nunta :x care va avea loc pe data de 20 septembrie 2014 stiu ca mai este ceva pana atunci dar abia atunci am gasit loc in sala de petreceri mult dorita este o sala nou construita si inca de la inceput am spus ,,eu aici voi avea nunta ,, si iata ca acolo o voi avea sunt super si extrem de fericita:x
Acum sunt si motivata si foarte hotarata sa slabesc trebuie sa uimesc pe toti la nunta mea cu o silueta frumoasa....voi lupta cu kg pentru a fi o miresica frumoasa:x:x:x

Anne10 29 apr 2013 01:29:25

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 1255908)
fetelor vreau sa impart cu voi o veste minunata care ma face foarte fericita:x
Ne am decis si noi sa facem nunta :x care va avea loc pe data de 20 septembrie 2014 stiu ca mai este ceva pana atunci dar abia atunci am gasit loc in sala de petreceri mult dorita este o sala nou construita si inca de la inceput am spus ,,eu aici voi avea nunta ,, si iata ca acolo o voi avea sunt super si extrem de fericita:x
Acum sunt si motivata si foarte hotarata sa slabesc trebuie sa uimesc pe toti la nunta mea cu o silueta frumoasa....voi lupta cu kg pentru a fi o miresica frumoasa:x:x:x

CIOC CIOC! Buna! Am venit si eu in casuta ta cea frumoasa [*132*] ! Sa te felicit ca o sa fi miresica in 2014, si pentru tot ce ai realizat! Succes in continuare in tot ce iti propui! Mi-ar face placere sa mai tinem legatura si te astept cu drag prin jurnalul meu "Jurnalul Anne10"

roxy04 29 apr 2013 19:47:19

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de Anne10 (Post 1255911)
CIOC CIOC! Buna! Am venit si eu in casuta ta cea frumoasa [*132*] ! Sa te felicit ca o sa fi miresica in 2014, si pentru tot ce ai realizat! Succes in continuare in tot ce iti propui! Mi-ar face placere sa mai tinem legatura si te astept cu drag prin jurnalul meu "Jurnalul Anne10"

buna anne iti multumesc frumos...si mie mi ar placea tare mult sa tinem legatura>:D<

Anne10 02 mai 2013 02:46:59

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 1256178)

buna anne iti multumesc frumos...si mie mi ar placea tare mult sa tinem legatura>:D<

Aici da? Credeam ca de-a cum in colo il folosesti pe cel de la miresici! Sau le folosesti pe amandou in continuare?

Anne10 02 mai 2013 02:53:40

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Din partea mea eu pot sa stau, pe aici, ca maine pot sa dorm pana mai tarziu (daca ma lasa Alexandra mea). Nu as vrea sa fi obosita la munca, macar ai apucat sa dormi vrun pic pe parcursul zilei care a trecut?

roxy04 02 mai 2013 03:04:11

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de Anne10 (Post 1256660)
Aici da? Credeam ca de-a cum in colo il folosesti pe cel de la miresici! Sau le folosesti pe amandou in continuare?

le folosesc pe amandoua acela este destinat discutiilor despre nunta iar acesta este jurnalul meu personal

roxy04 02 mai 2013 03:05:19

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de Anne10 (Post 1256661)
Din partea mea eu pot sa stau, pe aici, ca maine pot sa dorm pana mai tarziu (daca ma lasa Alexandra mea). Nu as vrea sa fi obosita la munca, macar ai apucat sa dormi vrun pic pe parcursul zilei care a trecut?

da am dormit nu i problema:D ai o fetita mica sa iti traiasca cati ani are?

Anne10 02 mai 2013 03:05:27

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Primul sfat care vreau sa ti-l dau e sa nu te gandest ca ai mai tinut diete pana acum, si ca de abia acum incepi totul! Sa iei totul usor, si sa ai multa rabdare; sa nu fi dezamagita daca nu vei slabi intr-o saptamana sau luna cat ti-ai propus (chiar daca e mai putin e bine sa fie spre minus).


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:18:35.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO