forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal roxy04 ~ casuta mea (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-roxy04-casuta-mea-7200.html)

roxy04 27 nov 2010 10:24:04

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
buna dimineata>:D<
va urez un weekend superb alaturi de cei dragi:x
o zi superba >:D<
va invit la o cafeluta sau un ceiuc:-*
http://i302.photobucket.com/albums/n...2008/coffe.jpg

Tinky 27 nov 2010 10:39:05

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Neatza roxy! Am venit sa bem cafelutza impreuna, ca eu sunt singura acasa. Ce faci weekendu asta? Ceva planuri? ;;) Pupicei scumpa :-*

roxy04 27 nov 2010 10:51:08

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de Tinky (Post 418039)
Neatza roxy! Am venit sa bem cafelutza impreuna, ca eu sunt singura acasa. Ce faci weekendu asta? Ceva planuri? ;;) Pupicei scumpa :-*

bine ai venit..daaaa sieu aveam nevoie de cineva cu care sa savurez cafeluta:xpai nu stiu ce o sa fac in weekendul acesta:Dam de scris de invatat asa ca stau in casa si aventual ,,vorbesc cu slabutele''
apropo la multi ani! cat mai multi :D:D:D:D:Dimpreuna:x

Tinky 27 nov 2010 14:14:15

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 418067)
bine ai venit..daaaa sieu aveam nevoie de cineva cu care sa savurez cafeluta:xpai nu stiu ce o sa fac in weekendul acesta:Dam de scris de invatat asa ca stau in casa si aventual ,,vorbesc cu slabutele''
apropo la multi ani! cat mai multi :D:D:D:D:Dimpreuna:x

Ms mult roxy! >:D< Pai pana mea, invata, scrie, vbeste cu noi, dar nu uita si de tine...iesi cu prietenii la un suc, fa o plimbare, relaxeaza-te, doar e weekend ;)) >:D< Pupici! :-*

roxy04 27 nov 2010 14:20:43

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de Tinky (Post 418287)
Ms mult roxy! >:D< Pai pana mea, invata, scrie, vbeste cu noi, dar nu uita si de tine...iesi cu prietenii la un suc, fa o plimbare, relaxeaza-te, doar e weekend ;)) >:D< Pupici! :-*

da stai linistita ca fac si chesti de genul acesta astazi si maine ma relaxez ca saptamana viitoare am un majorat o petrecere:P si trebuie sa fiu in forma maxima
pupici si o zi superba

Alina82 27 nov 2010 14:26:58

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Salve Roxy!!!:D
Am trecut si pe la tine prin casutza sa iti urez un weekend placut si spor la invatat....si are dreptate Tinky invata,fa ce ai de facut dar iesi si la o limonada cu amicii...distreaza-te k esti tinerik si e pacat sa stai in casa...tot o sa stai cand vei avea sot,copii si 1000 de treburi:)Pupici bebe mic:-*

roxy04 27 nov 2010 14:56:58

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de Alina82 (Post 418307)
Salve Roxy!!!:D
Am trecut si pe la tine prin casutza sa iti urez un weekend placut si spor la invatat....si are dreptate Tinky invata,fa ce ai de facut dar iesi si la o limonada cu amicii...distreaza-te k esti tinerik si e pacat sa stai in casa...tot o sa stai cand vei avea sot,copii si 1000 de treburi:)Pupici bebe mic:-*

alina multumesc de vizita :D da aveti dreptate ma si distrez dar acum am avut chef sa stau acasa este vremea urata si nu am chef de iesit din casa
:D:D:Din curand plec in germania si atunci chiar nu o sa am timp de stat in casa:D:D:D:D
pupicei si te mai astept pe la mine>:D<

Tinky 27 nov 2010 15:47:59

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 418297)
da stai linistita ca fac si chesti de genul acesta astazi si maine ma relaxez ca saptamana viitoare am un majorat o petrecere:P si trebuie sa fiu in forma maxima
pupici si o zi superba

Ma iei si pe mine la majorat pls pls pls??? :x;;)Vai ce dor imi e de liceu, in special de perioada majoratelor 8-> cei mai frumosi ani! Sa te bucuri de ei roxy, pana apar grijile si probleme de adult. Te pup si te imbratisez, sa te distrezi si pt mine ;;)

roxy04 27 nov 2010 15:51:06

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de Tinky (Post 418381)
Ma iei si pe mine la majorat pls pls pls??? :x;;)Vai ce dor imi e de liceu, in special de perioada majoratelor 8-> cei mai frumosi ani! Sa te bucuri de ei roxy, pana apar grijile si probleme de adult. Te pup si te imbratisez, sa te distrezi si pt mine ;;)

cu siguranta o sa ma distrez foarte mult apoi o sa vin sa va povestesc cum a fost.....dar pana atunci trebuie sa gasesc ceva de imbracat:-s

Tinky 27 nov 2010 16:00:07

Re: Jurnal roxy04 ~ casuta mea
 
Citat:

Anterior postat de roxy04 (Post 418385)
cu siguranta o sa ma distrez foarte mult apoi o sa vin sa va povestesc cum a fost.....dar pana atunci trebuie sa gasesc ceva de imbracat:-s

Aaaa, partea cea mai grea...cu ce sa te imbraci :-o Vrei sa te duci la cumparaturi sau cauti prin dulap ceva?


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:06:41.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO