forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg? (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-rozica-oare-voi-putea-slabesc-pana-70-kg-6635.html)

zuzi 24 nov 2010 09:57:47

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de rodica2010 (Post 413860)
Ne mai distram si noi sa ne treaca timpul mai repede si mai frumos.;):):)>:D<

mie imi spui:)):)):))

zuzi 24 nov 2010 10:02:01

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 414057)
Ei si cu tine acum...mai conteaza scris sa desenat?:D

pai doar nu mi-o scrie in hieroglife:)):)):))

zuzi 24 nov 2010 10:12:02

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 414063)
Am trecut deja...:D;).......nu stiu daca pot,caci simt uneori ca imi plezneste capul de cate am pe el.....fac depresie pana la urma.....:((:((:((

ei vezi ca esti fata desteapta:-bd:-bd:-bd,de ce iti plesneste capul, santeti toti sanatosi:-/?daca da,restul nu mai conteaza:) e apa de ploaie,ce-i cu atitudinea asta la tine:-w:-w:-w

zuzi 24 nov 2010 10:14:48

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de iirriinnuuccaa (Post 414334)
scad, scad....probabil dupa ce nasc ;;)

>:d< si o zi buna sa ai! :-*

felicitari scumpa>:d<>:d<:-*:-*

rodica2010 24 nov 2010 17:01:33

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 414073)
Mai jurnalule...m-am tampit de tot....scrisai meniul pe la Zuzi in jurnal....asa ca nu il mai repet....daca esti curios ...fugi la Zuzi si citeste-l....:D:D:D

:)):)):))Fata draga,ai grija c-o sa pleci la servici in pijamale pana la urma!:))Incearca sa te linistesti si sa te organizezi,ca-i de rau.:-s:))

crissa17 24 nov 2010 19:22:38

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Buna Rozica, ce mai faci?

Sunt atat de curioasa sa ma urc pe cantar sa vad cat am slabit de sambata dar, am zis ca ma voi urca sambata dimineata..si trebuie sa ma abtin!!! M-am urcat acum 2 zile seara si aveam 1kg minus...dar...nu l-am trecut aici..poate nu era bine, dar fac eforturi sa nu ma cantaresc!! Sper ca ..dar poate ma cantaresc duminik, pentru ca sambata am de gand sa fac curatenie generala geamuri tot, in casa...e sa ajung fara cantar pana sambata si apoi vedem =))

Te pup.

rozica1965 24 nov 2010 19:45:37

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de rodica2010 (Post 414769)
:)):)):))Fata draga,ai grija c-o sa pleci la servici in pijamale pana la urma!:))Incearca sa te linistesti si sa te organizezi,ca-i de rau.:-s:))

Pai am plecat la tzara cu papucii de casa....:)):))....si eu si sotul....ai lui erau de aia cu blanita....:))......l-am vazut cand a oprit pe drum sa cumpere ceva.....:))

rozica1965 24 nov 2010 19:47:24

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de crissa17 (Post 414915)
Buna Rozica, ce mai faci?

Sunt atat de curioasa sa ma urc pe cantar sa vad cat am slabit de sambata dar, am zis ca ma voi urca sambata dimineata..si trebuie sa ma abtin!!! M-am urcat acum 2 zile seara si aveam 1kg minus...dar...nu l-am trecut aici..poate nu era bine, dar fac eforturi sa nu ma cantaresc!! Sper ca ..dar poate ma cantaresc duminik, pentru ca sambata am de gand sa fac curatenie generala geamuri tot, in casa...e sa ajung fara cantar pana sambata si apoi vedem =))

Te pup.

Bravo Crissa...modifici tickerul doar la o saptamana daca scazi.....pupici...:-*:-*>:D<>:D<>:D<

crissa17 24 nov 2010 20:28:31

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 414953)
Bravo Crissa...modifici tickerul doar la o saptamana daca scazi.....pupici...:-*:-*>:D<>:D<>:D<

Pai asa si am de gand sa fac, pentru ca daca m-as cantari in fiecare zi, si nu s-ar schimba nimik, m-ar demoraliza. Te pup

rozica1965 24 nov 2010 20:56:29

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de crissa17 (Post 414992)
Pai asa si am de gand sa fac, pentru ca daca m-as cantari in fiecare zi, si nu s-ar schimba nimik, m-ar demoraliza. Te pup

Draguta mea,sincer,eu ma cantaresc zilnic,poate si de 3 ori pe zi...:D...Sunt stresata rau....mi-am cam pierdut rabdarea....Recomandat e sa te cantaresti o data pe saptamana.:-*:-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 23:40:12.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO