forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg? (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-rozica-oare-voi-putea-slabesc-pana-70-kg-6635.html)

nicolleta 26 nov 2010 21:54:00

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 417757)
exact asa e,cum a fost si nasa ta,in plus a mea mai are si un tub bagat in gat de cand i-a facut tracheotomoie....

Aoleu, naspa mai e! cum reusesti sa-i faci fata!Nu te-ai saturat?Hm,dar cred ca nevoia te invata sa ai si rabdare,Offffffff,Doamne,ti-am zis ca nu-i corect,da?:-s

Tinky 26 nov 2010 21:54:43

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Eu in loc de fructe beau suc light, sau mestec guma fara zahar, iar in faza de PP pap iaurt de fructe fara bucatele de pulpa prin ele (ca nu e voie), iar in perioada de PL mai rod cate un morcov ca tare imi mai plac. Si morcovul si varza, parca as fi iepuras [*iepure*]

Tinky 26 nov 2010 21:57:37

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Si eu sunt de acord cu ce zice Nico, mai bine daca va hotarati sa va apucati, sa o faceti dupa sarbatori. Ca o sa fie grea perioada si mai bine asteptati, intre timp va mai documentati, si la inceputul lui 2011 incepeti dieta. Va pupa Tinky :-*

zuzi 26 nov 2010 22:11:22

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 417764)
Doamne....chinuri....:(:(....si pt ea si pt tine....dar faci un ban....chinuit ce-i drept,dar il faci...Decat aici,doamne nu mai e de trait in tzara asta.....daca as fi mai slaba as pleca si eu cu copiii in Anglia....:(:(:(:((:((

iubita,poate par meschina prin ceea ce o sa zic acum,chinuri pt ea e adevarat,dar pt mine nu,pana acum 2 ani cand a murit fata ei, care avea schizofrenie si pt mine era un chin, ceva de neimaginat sa stai intr-o casa cu o persoana nebuna si una la pat,dar de cand am ramas doar eu cu babuta ,chiar pot sa zic relax total,pai altfel crezi ca asi mai putea eu sa stau cu voi de vorba asa?

nicolleta 26 nov 2010 22:16:11

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 417784)
iubita,poate par meschina prin ceea ce o sa zic acum,chinuri pt ea e adevarat,dar pt mine nu,pana acum 2 ani cand a murit fata ei, care avea schizofrenie si pt mine era un chin, ceva de neimaginat sa stai intr-o casa cu o persoana nebuna si una la pat,dar de cand am ramas doar eu cu babuta ,chiar pot sa zic relax total,pai altfel crezi ca asi mai putea eu sa stau cu voi de vorba asa?

Doamne,da stiu ca ai trecut prin ceva experiente!Zuzi,eu te admir pentru tot ce faci!:)Bafta multa in continuare!Asta e ,mergem mai departe,nu?

zuzi 26 nov 2010 22:23:28

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de nicolleta (Post 417765)
Aoleu, naspa mai e! cum reusesti sa-i faci fata!Nu te-ai saturat?Hm,dar cred ca nevoia te invata sa ai si rabdare,Offffffff,Doamne,ti-am zis ca nu-i corect,da?:-s

nico,acum cum e acum ma simt ca in concediu,greul e cu cei bolnavi care merg,sant pe picioare si daca mai au probleme si cu capul,ai pus-o....

zuzi 26 nov 2010 22:27:46

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de nicolleta (Post 417789)
Doamne,da stiu ca ai trecut prin ceva experiente!Zuzi,eu te admir pentru tot ce faci!:)Bafta multa in continuare!Asta e ,mergem mai departe,nu?

scumpa,prin ce scriu aici nu se poate compara cu realitatea ,si asta-i apa de ploaie in comparatie cu sentimentele si conflictele interioare pe care le ai,dar dupa un timp cand devii sigur pe tine ,devii si foarte puternic sufleteste:-*:-*:-*

rozica1965 27 nov 2010 06:23:20

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de Tinky (Post 417768)
Si eu sunt de acord cu ce zice Nico, mai bine daca va hotarati sa va apucati, sa o faceti dupa sarbatori. Ca o sa fie grea perioada si mai bine asteptati, intre timp va mai documentati, si la inceputul lui 2011 incepeti dieta. Va pupa Tinky :-*

Sa vad cand ma apuc,eu dupa cum zisai nu simt lipsa fructelor....:-*:-*

rozica1965 27 nov 2010 06:24:53

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 417784)
iubita,poate par meschina prin ceea ce o sa zic acum,chinuri pt ea e adevarat,dar pt mine nu,pana acum 2 ani cand a murit fata ei, care avea schizofrenie si pt mine era un chin, ceva de neimaginat sa stai intr-o casa cu o persoana nebuna si una la pat,dar de cand am ramas doar eu cu babuta ,chiar pot sa zic relax total,pai altfel crezi ca asi mai putea eu sa stau cu voi de vorba asa?

Babuta pe cine mai are?...Deci stai singura in casa...

rozica1965 27 nov 2010 06:26:40

Re: Jurnal Rozica - Oare voi putea sa slabesc pana la 70 kg?
 
Citat:

Anterior postat de zuzi (Post 417796)
nico,acum cum e acum ma simt ca in concediu,greul e cu cei bolnavi care merg,sant pe picioare si daca mai au probleme si cu capul,ai pus-o....

Ai zis ca vii acasa de sarbatori...definitiv sau in concediu? Si ea cu cine ramane?


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:15:49.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO