forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Zoë (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-zoa-12799.html)

Zoe 19 iun 2023 07:01:20

Re: Jurnal Zoë
 
doar să marchez că începe o săptămână nouă. am reușit să revin acasă și mi-e bine, îmi încarcă bateriile (deși încă dorm prost noaptea - schimbat de pat, deh). azi după program piață pentru verdețuri și flori și încă niște cărătură de mărunțișuri. și, desigur, cele 4 etaje fără lift. dar n-am murit înainte, n-o să mor nici acum ;)
încerc să fac și nițică ordine interioară.
săptămână frumoasă, fete!

Zoe 28 iun 2023 12:33:20

Re: Jurnal Zoë
 
ca de obicei, am venit să șterg praful. sunt înainte de madam popescu, stagnantă de aproape o săptămână, iar evenimentele din ultimele seri (niște adunări vesele pe la diverse terase, lăsate cu beri și prăjeli) plus o poftă nebună de salată de icre m-au făcut să mai și cresc la cântar vreun kil.
nici o dramă, doar zic.
nu pot să cred c-a trecut deja iunie :((

ladyamneth 28 iun 2023 13:52:14

Re: Jurnal Zoë
 
Citat:

Anterior postat de Zoe (Post 1456853)
ca de obicei, am venit să șterg praful. sunt înainte de madam popescu, stagnantă de aproape o săptămână, iar evenimentele din ultimele seri (niște adunări vesele pe la diverse terase, lăsate cu beri și prăjeli) plus o poftă nebună de salată de icre m-au făcut să mai și cresc la cântar vreun kil.
nici o dramă, doar zic.
nu pot să cred c-a trecut deja iunie :((

Mda, trece iunie si eu ma simt inca prin martie :(
Nu sunt deloc pregatita de vara si mai ales de dezbracat :))

Sa fim sanatoase si sa vina si zile mai bune! >:D<

Zoe 29 iun 2023 07:37:53

Re: Jurnal Zoë
 
Citat:

Anterior postat de ladyamneth (Post 1456854)


Mda, trece iunie si eu ma simt inca prin martie :(
Nu sunt deloc pregatita de vara si mai ales de dezbracat :))

Sa fim sanatoase si sa vina si zile mai bune! >:D<

să! >:D< :)
eu o să mă dezbrac în zece zile, așa că încerc să mă resemnez :)) nu-i cel mai bine, dar nici cel mai rău din ultimii doi ani. facem ce putem.

Zoe 08 iul 2023 11:42:44

Re: Jurnal Zoë
 
staționară. și bine. mi-e bine cu mine cum nu mi-a mai fost de mult. :)
ceea ce vă doresc și vouă, în toată ziua!

Zoe 12 aug 2023 14:28:17

Re: Jurnal Zoë
 
whew, a trecut concediul. cam vijelios, cam cu mulți prieteni, dar destul de reușit. parcă-parcă am ales ceva de vara asta.
ce faceți voi? pe unde sunteți?

Zoe 28 aug 2023 10:02:14

Re: Jurnal Zoë
 
mă omoară căldura asta, mă scoate din minți. cu aerul condiționat nu pot sta prea mult, că mă apucă durerea de gât și de sinusuri, cu geamurile deschise nu adie nici un firicel de vânt x-(
firește că dacă nu mă odihnesc, cu mâncarea sunt în bălării. cu cântarul nu chiar așa rău pe cât mă așteptam, dar nici n-am mai făcut vreo brânză. iar mișcare exclus, asud numai cât stau.
să vină zile normale voiesc!

Zoe 30 aug 2023 07:24:52

Re: Jurnal Zoë
 
și când colo, chiar nu stau prost cu cântarul. după aproape 2 luni de excese pe diverse direcții (că doar am avut concediu, nu? >:P), sunt cam de unde am plecat, poate chiar o idee mai jos. deci nici bine, dar nicidecum rău.
mbine. hai, că nu-i chiar totul pierdut ;)
să zic noroc cu căldura? :))

Zoe 18 sep 2023 07:53:21

Re: Jurnal Zoë
 
începe toamna. ploaie, trafic, lume, nervișori...
ia, să aveți o săptămână bună și să lăsați în urmă tot ce vă sâcâie!

LOREDANA99 10 oct 2023 08:24:41

Re: Jurnal Zoë
 
Hello! Hai ca ai ramas activa, mie si lui Fluturas ni s-au arhivat jurnalele.


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:25:11.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO