forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnalul fericirii... LOREDANA99 (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnalul-fericirii-loredana99-11089.html)

LOREDANA99 28 feb 2012 18:55:39

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de Niculae Roxana (Post 959068)

Uff....lasa ca-ti revii tu....doar sa ai grija la numarul de calorii...sa nu-l scazi prea mult ca te mananc.....

Pup!

Nuuu...mananc normal, nu fac excese dar nici nu ma infometez in niciun caz...n as rezista...

Niculae Roxana 28 feb 2012 20:10:22

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 959089)
Nuuu...mananc normal, nu fac excese dar nici nu ma infometez in niciun caz...n as rezista...

Foarte bine draga mea....stau linistita in privinta ta atunci...
Ce zici la vara iesim in fustite scurte si sexy pe strada?...te bagi?....facem treaba pana la vara?:D

LOREDANA99 28 feb 2012 21:31:53

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de Niculae Roxana (Post 959205)

Foarte bine draga mea....stau linistita in privinta ta atunci...
Ce zici la vara iesim in fustite scurte si sexy pe strada?...te bagi?....facem treaba pana la vara?:D

sper sa ajung la 52 kg pana la vara...ar insemna sa ma intorc in timp cu...6 ani:)....avem aproximativ aceea si greutate si inatime acum:D...tu ce tii, tot SB...?

Niculae Roxana 28 feb 2012 22:00:43

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 959474)
sper sa ajung la 52 kg pana la vara...ar insemna sa ma intorc in timp cu...6 ani:)....avem aproximativ aceea si greutate si inatime acum:D...tu ce tii, tot SB...?

Pai vei ajunge daca esti cumintica si te ti de treaba;;);;)...
Asa este..suntem cam la fel la greutate si inaltime....
Da...sunt tot la SB faza II...

LOREDANA99 28 feb 2012 22:10:04

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de Niculae Roxana (Post 959545)

Pai vei ajunge daca esti cumintica si te ti de treaba;;);;)...
Asa este..suntem cam la fel la greutate si inaltime....
Da...sunt tot la SB faza II...

eu am introdus faza 2 fara sa vreau....am scapat, in fiecare zi, ceva interzis in faza 1, dar in cantitati mici...de aceea am si slabit cred...bine, fara covrigi ca azi!cam cat ai slabit la faza asta?as putea manca un mar pe zi...?

Niculae Roxana 28 feb 2012 22:14:28

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 959565)
eu am introdus faza 2 fara sa vreau....am scapat, in fiecare zi, ceva interzis in faza 1, dar in cantitati mici...de aceea am si slabit cred...bine, fara covrigi ca azi!cam cat ai slabit la faza asta?as putea manca un mar pe zi...?

Exact cum ai slabit tu....500 gr pe saptamana se slabeste in faza II...in general...eu nu m-am mai cantarit...pentru ca m-am axat mai mult pe cm...acolo am dat foarte mult jos de cand sunt la SB....si sunt multumita....
Oricum se stie ca ultimele kg se dau cel mai greu jos...si de aia necesita mai multa atentie la ceea ce mancam...eu am tinut-o fara excese sau abateri...de nici un fel...cred ca am slabit cam 6 kg in total cu ea.....si m-am apucat pe la jumatatea lui ianuarie de ea....este ok....

LOREDANA99 28 feb 2012 22:19:51

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de Niculae Roxana (Post 959579)

Exact cum ai slabit tu....500 gr pe saptamana se slabeste in faza II...in general...eu nu m-am mai cantarit...pentru ca m-am axat mai mult pe cm...acolo am dat foarte mult jos de cand sunt la SB....si sunt multumita....
Oricum se stie ca ultimele kg se dau cel mai greu jos...si de aia necesita mai multa atentie la ceea ce mancam...eu am tinut-o fara excese sau abateri...de nici un fel...cred ca am slabit cam 6 kg in total cu ea.....si m-am apucat pe la jumatatea lui ianuarie de ea....este ok....

mda...eu oricum mai gresesc, asa ca mai bn sa nu manac intentionat nimic interzis in faza 1, ca vad ca a functionat asa;))...si euu ar trebui sa ma masor, ma simt mai subtire dar nu m am mai masurat...

Niculae Roxana 28 feb 2012 22:22:59

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 959589)
mda...eu oricum mai gresesc, asa ca mai bn sa nu manac intentionat nimic interzis in faza 1, ca vad ca a functionat asa;))...si euu ar trebui sa ma masor, ma simt mai subtire dar nu m am mai masurat...

Daca functioneaza este ok....
Pai sa te masori....dieta asta este renumita din cauza cm pierduti cu ea....:D.....

LOREDANA99 28 feb 2012 22:34:20

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de Niculae Roxana (Post 959593)

Daca functioneaza este ok....
Pai sa te masori....dieta asta este renumita din cauza cm pierduti cu ea....:D.....

Noapte buna Roxi:-*

Niculae Roxana 28 feb 2012 22:38:33

Re: Jurnalul fericirii... LOREDANA99
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 959613)
Noapte buna Roxi:-*

Noapte buna Lore:-*>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:33:53.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO